0 oy
87 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar saçımın dogal rengı sıyah ama ben böyle biraz kahve olsun istiyorum bunun için acık sarı boya aldım sizce olur mu açıcı falan kullanmayacam yine de yanar mı bir bilginiz var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Olmaz kötü bir renk çıkar turunculuk verir saçına 
(301 puan) tarafından
Aa iyiki yapmadım sagol canım
-Reklam-
0 oy
(649 puan) tarafından
En iyisi kuaför yapsın canım sarı boya ile turuncu olma ihtimali var
(301 puan) tarafından
Ay Allah korusun dedıgın gıbı kuaför yapsa daha iyi
0 oy
(687 puan) tarafından
Hiç acici yapmadıysa bir kerelik yapabilir çok bekletmeden 15 dk yeterli olur hemen açılır.sonra argan yağıyla bakım yap ve karamel tonu kahve artık ne istiyorsa boyasın onu da yarım saat bekletse yeterli tertemiz yıkasın bakım yagi sürsün yumuşacık hiç gerek yok kuaföre gidip 300 vermeye ewde kendiniz yapın. 
(301 puan) tarafından
Yok canım acıcı kullanmayacam ama acık sarı az bekletorsem karamel olur demi
(687 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
O zmn sarı ve kahve tonu karıştır aynı ton olsun sade sarı diplerde turuncusu  renk bırakır.tabi yaptığınızda 1 buçuk saate yakında bekletirseniz iyice tutar.acicisiz olduğu icin
0 oy
(940 puan) tarafından
Hic boya yoksa  tutar ama aldigin renk tonu tutar canim
(301 puan) tarafından
Hiç boya yok canım 10-0 boyanın uzrınde yazan sayı cok acık olmaz mı öyle
(940 puan) tarafından
Doğal sacina olur bence canim  hadi hi iki koyusu olsun ama dedigin gibi kahve olmaz sen istedigin kahve rengini al bencr ona boya
(301 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapcam cok sagol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 58 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Minikkuzum (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
28 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Masal23 (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
13 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Jiyan35 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.

380,998 soru

11,406,405 cevap

34,944 kullanıcı

...