0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
33 haftalık hamileyim eşimin de işleri bozukdu bu aralar ben ne desem boş sıkmak istemiyorum maddiyatsizlikdan morlainin bozuk olduğunun farkındayım iki çocuğumuz daha var... Diyorum ki alt tarafı bı hastanede giyilcek pijama takımı istedim bir sürü laf duydum inanin iç çamaşırımi bile alamadim olmuyo ona da söylemiyorum ki kafasını takmasin idare etmeye calisiyorum nolcak bilmiyorum ;(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canm sonuçta ihtiyaç soylemelisin laf ederse onun ayıbı bazı şeyler olmuyor neyapacksin . Adamlar olurada kızarlar olmayanada
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Söyle taksın kafasına cnm Cat Cat say her şeyi öbür türlü laf anlamiyo kimisi...
(14 puan) tarafından
Zaten bunalımda iyce bunalıma girmesini istemiyorum  çekiniyorum da
(7,791 puan) tarafından
E ama eşim moralimi bozuyor demissin bende o sana laf sayıyor sandim...
Canim doğum bu mecbur yani kredi yada borc bi sekilde halletmeniz gerek  pijama diyio geciyoruz da en dandigi 50 lira..
(14 puan) tarafından
İşte canım eksikleri söylüyorum o lazım bu lazım diyorum oda bu sefer bana sarıyor sanki arkadaşlarının eşleri gibi  para harcıyorum ya da ne bilim her istediğimi yapıyorum zoruma çok gidiyo
(7,791 puan) tarafından
Kimseyle kıyas yapma ama o da ihtiyaç ben en ucuzlarini aldim pazardan cnm simdi saftlari kaydi yani ama o zamani kurtardilar yani sende öyle yap ama en ucuz bile pahali bi camasir 5 lira olmus...
(14 puan) tarafından
Pahalı olmayan bişey yokki herşey çok pahalı şimdi nasıl bişey oluyo bende biliyomusun  kendime harciycam paraya bu darlikda çocuklara harcarim düşüncesi oluyor e mutfak eksiği bitmiyo ev kira bilmiyorum ne olcak dedigim gibi nasıl böyle olduk bir anda anlamadım sağlığımız yerinde çok şükür hep bir araydayiz ama işte kelimeler bazen takılı kalıyor
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hiç sıkma canını söyle alsın bütün eksiklerini çocuk yapmayı biliyo da eksiklerini almayı mı bilmiyo
(14 puan) tarafından
İnanın maddi imksni olsa ben söylemeden yapar o kadar tepe takla olduk ki 6 ayın içinde işinden oldu birikim gitti
(3,832 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun o zaman ne denir ki
(14 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ;(
0 oy
(39 puan) tarafından
Oda ıhtıyac bırınden borc v.yapması gerek az klmıs doguma
(39 puan) tarafından
Nerde yasıyosun ben hedıye etmek ıstıyorum
(14 puan) tarafından
Şuan o kadar çok utandım ki anlatamam
(39 puan) tarafından
Utncak bısy yok kuzum dusmez kalkmaz bir Allah dusenın halınden dusen anlar
(14 puan) tarafından
Böyle değildik aslında 10 yıl annesiyle oturdum geçen sene ayırdık artık evimizi iş kurdu gidip geliyordu herşey yolunda gidiyordu şükürler olsun dedim beş sene sonra bı tsne daha bebeğim olsun istedim yaşım küçükken arada oda büyür düşüncesiyle hamile kaldım 5 ay sonra bütün hayallerim umutlwrim tek tek tükendi hatta bebek için de kapıda ödemeli alisver yapmıştım herşeyi geri gönderdim en çok zoruma giden o oldu insan evladı için bişey yapamadigi zaman herşey bitmiş gibi hissediyo
(39 puan) tarafından
Anlıyorum  canm senı sıkma ccanını insallh duzelır msj yaz sana bi
0 oy
(14 puan) tarafından
Az kafam dağılsın istedim muhabbet etmek çok iyi oluyor heleki insanın yakını dertlescegi biri olmadiginda bende buraya yazıyım dedim hakkınızı helal edin
0 oy
tarafından
tatlim sende evden götür  biseyler kendin diyosun maddiyati iyi olunca yapar diye elinde olsa yapmazmiki bisey olmaz kuzum alttan al gecer insallah sıkıntınız 
(14 puan) tarafından
İnşallah geçer ve geçecek ben eminim ama kendi öz ablaları bile arkasını döndü vaat veren hic biri şimdi yok Allah büyük elbet Allah evlatlarımızla sağlığımızla sinamasin
0 oy
(1,737 puan) tarafından

Canim lc Waikiki gebe gecelik takimlari var. Beli lastikli 100 lira civari onlardan alabilirsin ben oyle yaptim o suslu dogum kiyafetlerine 200 kusur lira veremem.butcene gore alirsin canim . 

image

(14 puan) tarafından
Ya benim ilk çocuğum ilk hamileliğim deil ki zaten o süslü şeylere vereceğim parayı evime harcarim gereksiz şeyler onlar bı hastabede bide evde giyilcek ben öyle şahşali alışveriş yapanlara da kendi kendime kiziyorum  10 yıllık evliyim inanın herseyin en iyisi olsun demedim
0 oy
(294 puan) tarafından
kendin köşeye attığın hiç mı paran yok iç çamaşır vs. taş çatlasın 200 tutar oda herşeyden kaçar tane alırsan . madem zor günü sende birikmiş varsa al yani bunda ne varki
(14 puan) tarafından
Hangi birikimden bahsediyosun sen benim neler kaybettigimi nelerimi feda ettiğimi biliyomusun bilmiyorsun sohbet ediyoruz burda biz dertlerimizi sıkıntılarımızı yazıyoruz içimiz kalmasın diye yoksa kimseden bişey istediğimizden değil ben kendi kızımın özenle alıp taktiğim künyesini kadar sattım evi idare etmek için geçindirmek için bize ne kocamın ailesinden nede benim ailemden bı destek yok kimseden kimseye bı destek biz tek tabanca yaptık herşeyimizi benim yemek yediğim kaşığa kadar ben borç harç aldım yaptım kocam iflas etti yoksq çok şükür herseyimiz dört dörtlükdu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 211 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 464 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 887 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 398 göst.