0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
İki buçuk ay önce sezeryan doğum yaptım ama basur oldum bol su icmeme rağmen oldu lavobo ihtiyacından sorma makat bölgem acıyordu bugün ilk defa kan gördüm çok canım sıkıldı doğum can korkusinu daha yeni atlatmisken korkuyorum yeniden canım yanicak diye

3 Cevaplar

0 oy
(413 puan) tarafından
İçte mı dışta mı basurun canım dıştaysa sorun olmuyor 
(346 puan) tarafından
Onu nasıl anlicam canım çok canım sıkıldı inan aglayasim geldi gece gece utanarak söylüyorum kusura bakma can bu ama makatimda dışa çıkmış üç tane baloncuk var
(413 puan) tarafından
Bende de 2,tane,var utanıcak bişey yok kabızlıktan kendimi zorlamaktan oldu bende de Bi süre Bu sekile, devam etti benimki de sorna dışta kaldı öyle ağrı sızı kanama yok artık sıcak suya oturmak iyi geliyor deniyor ama Bi araştır istersen
(346 puan) tarafından
Benim eşim yıllar önce basur ameliyatı olmuştu canım onun çektiği acıları gördüğüm için çok korkuyorum emziriyorum.birde gitsem bile ilaç veremezler sanırım.bir bilgin var mı canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
korkma.kuzum narkozla iki dk da alıyorlar lazerle daha sonrasida sorun olmuyo eskisi gibi oluyosun
0 oy
tarafından
Benim de arkam çok kanıyor bakmadım basur mu oluyor o ben de bir buçuk ay önce sezeryan oldum 
tarafından
Maalesef canım basur oluyor aynı şeyden bende muzdaribim .
tarafından
Lavaboya çıkmaya korkuyorum napmak gerekiyor iyileşmesi için ben zorlamaktan yara oldu sanmıştım
tarafından
Öyle zaten canım zorlamaktan basur memeleri oluşuyor onlarda kanama yapıyor . Walla ben her yolu denedim ama nafile sıvı şeyler tüketip kabız olamamz gerekiyor ama bende hiç bı şey işe yaramadı . Sen dene ama belki sana faydası olur kuru kayısı yada kompostosunu yap tüket. Ben hamile olduğum için hiç bi sey fayda ettiremedim hatta ağrısından uyuyamıyorum bile
tarafından
Allah şifa versin hepimize zaten bebek bakımı zor kendime bir dk sonra bile kalmıyor uyusam kar diğer şeylerle uğraşmıyorum mastitis olmuşum göğsüme masaj yapacak pompayla çekecek vaktim yok bir de bu çıktı
tarafından
Amin canım inşallah . Biz kadınların böyle şeylerle derdi hiç bitmez zaten

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 524 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kayram Bal (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
0 oy
10 cevap 244 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ruken kara (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aleynayagmrrr (16 puan) tarafından soruldu

380,554 soru

11,394,103 cevap

34,907 kullanıcı

...