0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Normalde de cildim kuruydu ama hamilelikle arttı bu durum krem kullanmak da işe yaramıyor inanın 

Ne önerirsiniz ne süreyim yüzüme evde doğal yol ile ne yapabilirim 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Vazelin sur cnm bn suruyom 
(1,108 puan) tarafından
Tüylenme yapmaz mı vazalin
tarafından
Bilmm ki cnm ben suruyom ama hamileyim yumuşak olsun die ama pişik kremide srebilirsn oda iyi dyolar
-Reklam-
+1 oy
(5,491 puan) tarafından
Hindistan Cevizi yağı tavsiye ederim, bi de bol su tüket
(1,108 puan) tarafından
Yüzde tüylenme yapar mı peki her gün sürsem yada sabah akşam
(5,491 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla yapmıyo, günde 2-3 defa sürebilirsin
(1,108 puan) tarafından
Evde var süreceğim bakalım umarım maymuna benzemem :)
(5,491 puan) tarafından
Yok canım o kadar olmaz. Hamilelikte hormonlar çok kıl yapmıştı bende ama düzeldi sonradan
+1 oy
(187 puan) tarafından
Hamilelikte değilde öncesinde çok çektik o yüz kuruluğunu doktorun verdiği ilaçlar doğal yağlar hiçbiri fayda etmedi en son loreal paris mucizevi yağ ve nem terapisi ile düzelttim ara ara yine kuruduğunda hemen yağdan sürüyorum hiçbir şey kalmıyor dene istersen bir
(1,108 puan) tarafından
Şuan ne duydumsa deneye bilrim çünkü çok kötü annemin cildi bile daha güzel :( kaç yaşında olmasına rağmen
(187 puan) tarafından
Nem terapisi çok şart değil onu sabahları sürdüm genelde makyaj öncesi ama o yağı sürüp gece yatıyordum gerçekten bende işe yaradı ben çok memnun kaldım
(1,108 puan) tarafından
Canım makyaj filan yapamıyorum inan cildime fondöten sürsem bul bul iyice belli ediyor yüzümdeki kuruluğu :( olmazsa cildiyeye gidecem napiyim
(187 puan) tarafından
Benimde öyleydi o yüzden kuruluktan kurtulsun istedim sık sık yıkayınca ve o yağı kullanınca sorunum ortadan kalktı cildiyecinin verdiği kremler bende bir işe yaramadı inşallah sende yarar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
24 Ocak 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
7 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Meleniko (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 363 göst.
29 Haziran 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Esrarrrrrrrrh hu (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
20 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Mother.00 (339 puan) tarafından soruldu

378,383 soru

11,325,910 cevap

34,778 kullanıcı

...