0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından
Hem küçük geliyor hem de bazıları kakalı. Geçirmekle uğraşmam çünkü geçirsem en fazla 1 kere daha giyer. Eşim çöpe atılmaz yer bezi yapılmaz dedi. Ne yapmamı önerirsiniz?

21 Cevaplar

+1 oy
(13,099 puan) tarafından
Valla gayette güzel çöpe attım nolur birisine verilecek hali yok yer bezi olmaz ömür boyu saklanmaz :ad
(1,352 puan) tarafından
Bende attım geri çıkardı napcam bilmiyom
(13,099 puan) tarafından
Göstermeden at sende kontrol etmez ya
(1,352 puan) tarafından
Ooo unutmaz sorarr
(13,099 puan) tarafından
Yani yapabilecek birşey yok ki maalesef hepsi çöp oluyor
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Çöpe niye atılmaz
(1,352 puan) tarafından
Öyleymiş onlarda
(12,861 puan) tarafından
Kız ömür boyu saklıcan mı napcan
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Evet bebek kıyafetleri atılmaz hemen kaka yaptı mı elinle suyun altında yikasana sonra direk makinaya at yazik yani hiç mi başka çocuk yapmayacaksin
(1,352 puan) tarafından
Kız 5 sene sonra ben nerelerde olcam tee oraya götürmem
tarafından
Benim kızım 7 yaşında ben onun bebeklik kıyafetlerini hepsini kaldırdım yıkadım bir güzel beyazlar çamaşır suyuna digerleride renklilerle yıkadım 4 sene  sonra bir kızım daha oldu ona giydirdim  bence bir kaka deydi diye atılmaz bezde yapılmaz temiz iki üç defa yıkanır kaldırılır nazanin altına köy gitsin ne yükü olucak bir cocuk daha yapınca bir masraf eksik olur oda senin cebine faydası olur bence bu zamanda elinde ne tutarsan o kalıyor 7 sene önce zıbın 2 tl idi şimdi 10 tldir
tarafından
Ben kendim olan şeye zamanında boş para harcaman  o zamanı gelince ona vereceğim parayı başka ihtiyaçlarını alırım bebegin
(1,352 puan) tarafından
2 sene sonra yurtdışına yerleşcez ne koca bi bavul götüremem oraya. Ayrıca zıbın dediğin 5 6 TL bi şey yenisini alamayacaksam çocuğuma çocuk yapmam
(1,301 puan) tarafından
Ne alaka yeni birşey alamayacaksin diye çocuk mu yapmayacaksin. Yani biz senin için diyoruz sen yeni birşey alamayacaksam çocuk yapmam diyorsun illa çocuk doğurmak için yeni birşey mi alman gerek olanı giydir yani biz kötü birşey demediik hem ayrıca kendin bilirsin canım düşüncemizi söyledik
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Niye atılmasınki.  
(1,352 puan) tarafından
Onlarda öyleymiş nedenini sorgulamadım
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ben suya tutuyorum sonra leke çıkarıcı var bebekler icin onu sıkıp makineye atiyorum ve baktin az leke var güneşin altında kurut cikiyor. Cok denedim küçülenleri de veriyorum başkasına. Zibin ucuz bir sey alınır.
(1,352 puan) tarafından
Yani zıbını da saklayacak değilim ya
(1,950 puan) tarafından
Aynen ona söylemek zorunda değilsin bi poset yap ver gitsin. Her seyi soyleme bosver. 2. Olursa temiz zibin giysin zaten napsin kirli seyi.
(1,352 puan) tarafından
Öyle yapıyım teşekkür ederim
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bu sütyen arkasını uzatmak için olan ara aparatların şimdi bebek zibinlari için olanları çıkmış eşin ille atma derse birazda öyle kullanabilirsin 
(1,352 puan) tarafından
Evet gördüm teşekkür ederim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç kakalı zıbınımız olmadı ama çamaşır suyuna bas sobrq 50 derecede yıka
(1,352 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(280 puan) tarafından
Hic bebemin kakali elbisesi yok yaptigi zaman cikarsa hemen yur utulerim 
(1,352 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
tarafından

Hatıra olarak sakla

(1,352 puan) tarafından
O da olabilir. Teşekkürler
0 oy
(62 puan) tarafından
yikiyorm cikmayanlarla cam siliyorum yada yer silip atiyorm kusmuk olup cikmayan kiyafetlerle de oyle yaptm 
0 oy
tarafından
Nasıl adammış o öyle annene verelim o değerlendirsin de :-D
(1,352 puan) tarafından
Yok anam kaynana zaten bizden sürekli bi şeyler koparma peşinde
tarafından
Nasl kaynanamis o donunu versen kabul edecek :-D
0 oy
(288 puan) tarafından
Canim güzelce yika temizle ihtiyaci olan birine verebilirsin giyilebilincek saglamsa ben cocuklariminkileri camasir su haci şakir kalip sabunuyla citileyip makinede yikiyorum bembeyaz oluyor
(1,352 puan) tarafından
Deneyim bende kuzum teşekkür ederim
(288 puan) tarafından
Rica ederim canim benim;)
0 oy
(747 puan) tarafından

Eşime veriyorm arabayı silerken kullanıyor:D

0 oy
tarafından
Genelde hemen elimde citileyip makineye attigim icin leke kalmadi ama cikmayacak gibiyse atarm esime soracak degilim yani
0 oy
tarafından
Ben çok kötü olanların çıt çıtlarını kumaşıyla kesip alıyorum bebegımın herhangi bişeyine dikiyorum lazım oluyor 
tarafından
Örnek gösterecektim bellek yetersiz dedı fotograf yükleyemedim
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Güzelce çamaşır sulu suda beklettim kaynarca yıkadım kuruttum katlayıp koydum dolaba ikinciye gebeyim şimdi o giyecek bir zıbın olmuş 10 TL yırtığı cirtigi yoksa çöpe atılmasına karsiyim
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Elimde yıkarım :angel:neden atayım ki kızımın kıyafetleri duruyor 2.çocuğu ma da kullanacağım inşallah 

0 oy
tarafından
Geri dönüşüme koyuyorum ben o tarz kıyafetleri yırtık eşofmanları falan 
0 oy
tarafından
Koslalı suda bekletiyorum sonra yıkıyorum 
0 oy
tarafından
Valla atmıyorum sabunla yıkıyorum makineye atarim 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 544 göst.