0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (1,947 puan) tarafından
Allahima şükürler olsun evladım yanımda esim yanımda yediğimiz önümüzde yemediğimiz arkamizda ama bazen insan çok yalnız hissediyor bi kahve yapıp biriyle muhabbet sohbet etsem kendime glicem gibi esim benle konuş diyor ama esimle konuşacağım konular farklı bi kiz arkadaşımla konusuxagim konular farklı hiç anlamıyor senelerdir disari çıkıp arkadaş ortamı olmadı ama olsun:) çok şükür bunada

16 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Benim de hiç arkadaşım yok burda acilen kanki yapmam lazım diyip duruyorum. Çok zor 
(1,092 puan) tarafından
Ay olak kız nerdesin sen ben Konya ya geldim çok yanlızım ☺️
(1,947 puan) tarafından
Konya dedin kalbim kırıldı:)
(1,092 puan) tarafından
Sen nerdesin kız of bi arkadaş bulamadım offf ☺️
(1,947 puan) tarafından
İstanbul:) olmaz olaydimm
(1,092 puan) tarafından
Ayy çoh uzahhh☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kahve yap geliyom xd
(1,947 puan) tarafından
Valla yaparım ya hemde köpüklü heeee
0 oy
(9,333 puan) tarafından
Gel kahve icelimm nerde yaşıyon :D
(1,947 puan) tarafından
İstanbul:)
(9,333 puan) tarafından
Ooo çok uzaksın:D
(1,947 puan) tarafından
Kalpler bir olsun bosver :)
0 oy
tarafından
Nerde yaşıyorsun :)
(1,947 puan) tarafından
İstanbull:))
tarafından
Ay yok orası bana korkutucu geliyor gelemem :D
(1,947 puan) tarafından
Uzdun şuan beni vallaa
tarafından
Valla kuzum İstanbul beni korkutuyor nedense çok büyük ya :)
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Benimde danışanlarım dışında hiç arkadaşım yok burada bimkaç tane var konuştuğum 
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Birde olaya su yönden bak. Brii olsa belki bellli bir süre sonra sikilcaksin dedikodu duyacaksın sürekli dert dinleyeceksin vs... Düşünsene eşine ve çocuğuna ayıracak ne kadar güzel değerli zamanın var şu an ence onu bol bol değerlendir. 4 senedir gurbetteyim kimsem yok bu sene hamile kaldım evde de tektim yani inanır mısın binlerce kitap okudum. Şimdi bana biri dese evde tek mi yoksa arkadaş mi inan yine olsa tek olmayı isterim
(1,947 puan) tarafından
Bende önceden tek olmayı seçerdim ama şuan esim sabah 7 de gidip 8 de geliyor ve kaynanalar oturuyoruz inanır mısın günlerce sarılmadığım oluyor kaynanayla oturunca esimlw karşılıklı bi kahve içip muhabbet edemiyorum
0 oy
tarafından

Bende öyleyim gel sarılalım

(1,947 puan) tarafından
Gel bacim gel yalnızlar kulübüne
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla eskiden haftada bir kez mutlaka çıkardık kızlarla o kadar iyi gelirdi ki şu korona belası yüzüne bi buçuk yıldır evdeyiz bende bunalıyorum inşallah biter eski günlere döneriz 
0 oy
(187 puan) tarafından
İnan bende aynı durumdayım bu şehirde eşimden başka tanıdığım yok onun arkadaşlarının eşleriyle tanıştım yaşlarımız uyuşmadı kafa dengi birini bulamadım komşularımdan bulurum diyordum binada karşılaşınca selam bile almıyorlar arkadaşlarımla kafede veya evde oturup saatlerce gülmeyi eğlenmeyi özledim 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok uzun zamandır öyleyim ben de. 
0 oy
tarafından
Bende öyleyim Bir komşum bile yok
(1,947 puan) tarafından
Ayy herkes yalnızmis yaa
tarafından
:( üzdü
0 oy
(95 puan) tarafından
Benide ekle bu duruma canım bende bu durumdan şikayetçiyim
(1,947 puan) tarafından
Ekledim bacim hosgeldinn :)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İnsanın kendi düşüncesi insana zarar veriyor kendinle yaşamayı öğrendiğinde kendini daha özgür ve güçlü hissediyorsun kimsenin derdini yük edinmiyorsun kimseye derdini yüklemiyorsun 
(1,947 puan) tarafından
Bende öle düşünüyorum ama insan bi dert ortağı arıyor ister istemez bole konuşmak istiyor biriyleriule
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Hıc arkadasa ıhtıyac duymadım sımdıye kadar. Yaparım kahvemı bu gune kadar hayatımda neler olmus bundan sonra neler yapmakmıstıyorum onları dusunuyorum. Ben benımle ıyı arkadas olduk. 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
En çok ihtiyacım olan şey bi arkadaş keşke yakın olsak benimde hiç arkadaşım yok 
0 oy
(863 puan) tarafından
Bende evlendim istanbula geldim ne arkadaşım var burda ne komşu bende hep annemleri kardeşlerimi arıyorum yoksa bende patlarım sıkıntıdan 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 274 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (399 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 129 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.