0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 10 aylık bebeğim var emiyor eşim çalışıyor ama yetmiyor ekstradan da işlere gidiyor yine yetmiyor sadece mutfağa öyle birşey de almıyorum inanın 3 senedir evliyiz üzerimize başımıza birşey almamisiz bebeğime bile çok yiprandik evin taksidi var 2 bin TL kombinin borcu var yine napcagimi şaşırdım artık ben ne iş yapabilirim evde bebeğimi aksatmadan İstanbul'da yaşıyorum başka çıkar yol gelmiyor önceden 500 TL geçim sağlamaya çalışıyorduk şuan yetmiyor özel birşeyde almıyorum ne iş yapabilirim lise mezunuyum öyle bana destek olan kimsede yok bebeğim emiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(5,368 puan) tarafından
Vala bzde 2 senedır evliyiz düğün için eşim kıredi çekmşti daha borçlar bıtmedı çok üzülüyorum bende lise mezunuyum bebeğim 11 aylık emiyor barı o olmasaydı dönüşümlü fabrıka da çalşrdım küçük daha cnm sen hangu semte otryorsun bnde istanbul dayım da boncuk işi veryorlar priz işide verdiler çoçugum emekliyor eşim izin vermedi almama 
tarafından
Ben Sancaktepe'deyim ama çocuk bakma işi düşünüyorum çocuğumu emzirdigim için birde tam emekleme yürüme zamanları olduğu için onu yapabilcegimi sanmıyorum :(
(5,368 puan) tarafından
Cnm çoçuk bakma çok sorumluluk istyor valla Allah korusun herşey bi anlıktır belki biyere kafa sını biyere çarpar senden blirlier bnde o işten çok korkuyorum bnde pendikte otryorum kiradayız eşimin bisürü borcu var bıde ben 7. Kattayım balkon falan hep açık şişli kızm çok yaramaz bıde ev yukarıdan çatı sıcaklı vuryro bı taraftan ön cephe oldugu içn bütün sıcaklık evin içinde patlıyoruz resmen taşınacaz dyoruz çok pahalı 2 sene önce buraya taşndımz içn 750 ödüyoruz bşka eve geçmek içinde bi ton para okdr çaresizsiz ki yınede Allah yardım etsin :(
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Örgü işi falan yapıp internetten satabilirsiniz
tarafından
Canım onu denedim yapamıyorum ben
0 oy
(131 puan) tarafından
Canım network yolu ile çok düşük bir meblağ ile kendi işini kurabilir kendi işinde çalışabilirsin bunun için dışarı çıkmanada çok gerek yok evdende yapılabilir ben 4 yıldır oğlum ile yapıyorum  şuan  kızımda üç aylık oldu güzel de bir gelirim var çocuklarım çalışmama engel değil aksine çalışma nedenim benim daha da detaylı bilgi almak istiyorsan yardımcı olurum 
tarafından
Benim cevrem yok canım biliyorum soyledigin işi ürün den ürüne kârın artıyor ama çevre gerekiyor o iş için
(131 puan) tarafından
Bu işe başladığımda benim  de çevrem yoktu  ama oldu olması için biyerden başlamak lazım neyse birgün istersen yardımcı olurum canım
0 oy
tarafından
Çevren varsa avonun ürünlerini sat reklamını yap 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 140 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Rabia.12374 (184 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 387 göst.
27 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.