0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Tüm postlarımı siliyorum..

8 Cevaplar

0 oy
(13,027 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun ya :( 
(13,027 puan) tarafından
Eviniz yüksek mi :( oğlun bari uaniniza gelseydi ya
tarafından
1 metre yüksek yerden eşim burda sel olmaz olması için Amasrada denizin taşması gerek dedi ama öyle yağmur var ki hele gökgürültüsü insanın yüreğini hoplatıyor :(
Yarın gelecekti ama hava böyle olursa gelemez gelmesini de istemem tehlikeli olur yol :(
(13,027 puan) tarafından
Kıyamam yaa sel olmasın ama suya da ihtiyacımız var :( her iki yönden de kötü durumdayiz şuan evlerden çıkmayın toprak kayması olabilir dedi yetkililer dikkat edin
(13,027 puan) tarafından
Burda da başladı yağmur şimdi
tarafından
Allah yardımcımız olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
ya kıyamam buyumus annesını dusunuyor :( Allah yardımcınız olsun canım dıkkat et kendıne
tarafından
Köy okuluna vermek istemedim ki zaten yakında okul yok başka köye git gel etmesi gerekliydi.. Bende yatılı yurda verdim okula ordan gidip geliyor şimdi yaz kursu olarak kalıyor kendi de isteyerek gidiyor zaten in cin top oyunuyo burda kalıp napacak.. Cuma ikindi vakti geliyor pazartesi sabahtan gidiyor yurduna..
tarafından
he anladım canım hayırlısı o zaman onun ıcın ıyısı buysa
tarafından
Şuan halinden memnun o 1.5 yaş la 9 yaş arası yaşadı yaşayacaklarını hele 7.5 la 9 arası babasında kaldı şeref.siz çocuğun tüm pisikolojisinin içine etmiş dayak karanlık odaya kitlemeler filan.. tehdit ettikleri için bana diyemedi de en son şifreli söyledi tlfonda ertesi gün ilk uçakla gittim aldım çocuğu elinden işte..  bnm ikinci evlilik bu oğlum ilkimden.. Allahın takdiri oğlumu alıp geri döndüğüm gün şimdiki eşimle tanıştım :)
tarafından
nasıp canım hersey Allah mutlulugunuzu daım etsın ya :)
tarafından
Amin canım aynen  kaderden öteye yol yok :)
0 oy
tarafından
Dua edin, kuran acin baska aklima birsey gelmiyor. Rabbim yardimciniz olsun bi yakininiz yok mu yakınınzda binada felan komsu vs
tarafından
En yakın ev 500 mt ilerde şu yağmurda da mümkün değil çıkılmaz zaten elektriklerde kesildi :(
0 oy
(371 puan) tarafından
Burası da o şekilde canım Allah yardımcımız olsun her yeri sel bastı can kayıpları var kastamonu 
tarafından
Yakınız zaten bölge olarak.. Size de geçmiş olsun kayıp verenlerin başı sağolsun Allah rahmet eylesin..
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Allah'ım yardım etsin :( 
tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
Kastamonu da olmuş sel buyu 4 metreye yükselmiş 2.katlar bile dolmuş Belediye hiç bişey yapmamış sadece çatılara çıkın helikopter bekleyin demiş aklınızda bulunsun Allah korusun öyle bişey olursa yüksek yerlerde bekleyin 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Nasl canm durdu mu yagmur 
0 oy
tarafından
Bizim bura dünden beri öyle hatta ölen kayıp olanlar bile var 
tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun ölenlere Rahmet eylesin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 495 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu