0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Kızlar ya gece yatarken uyandım bir ara mutfağa gidecektim oturma odasında yatıyorum deri sehpanın bacağının altında böle birsey gördüm karanlıktı bide eşimi kaldırdım hemen kırk ayak dedi terlikle vursun diye terlik verdim vuramadi koltuğun altına kaçtı koltuğu bayağı aradı eşim bulamadık ya bir türlü o odaya giresim gelmiyor nasıl yatacam bidaha o koltukta koltuğun hemen altında bide dogalgaz borusu var onun orada birde delik var acaba orayami girdi anlamadık ama ben çok huylandim o koltuktan koltuğun altına kaçtı bulamadikta ya ben birde çok etkilerinim öyle şeylerden daha öncede tuvaletin o taraflarda akrep öldürdük 3 tane bide bunu görünce dün iyice evden ve koltuktan soğudum :'( Ya böle biraz kalın ve ters  birseydi galiba ters ters gidiyodu fazla fark edemedik zaten offf varmi bu konuda bilgisi olan ilaç daha önceden sikmistik akrep için etkili bir ilaç akrep daha çıkmadı ama oda öylece duruyor elimi süresim gelmiyor

1 cevap

0 oy
tarafından
Evdeki bütün delikleri kapatmanız lazım biz ilacı kendimiz atıyoruz bu büyük baş hayvanlar için satış yapan petshoplar var babam ilacını oradan alıyor fakat çok dikkat etmek gerekiyor 2 sene gidiyor onda bebek varsa evde şirketler var onlara attır ilacı 
(726 puan) tarafından
Evet cnm doğru delik çok vardı biraz kapattım sonra öldürdük duvarda yakaladık öldü sonunda biraz daha açık yerler var yarın yine kapaticam alçı ile
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (463 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Damla berna (1,674 puan) tarafından soruldu
0 oy