+1 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
 Yaklasık 1 aydır diyim bu sorun var ama tam anlamıyla nefes alamama bu hafta başladı ya birden nefes alamıyorum kalbim agrıyor. Az oncede mesrla kalbimin çarptıgını hissettim ben bunlar için hangibölüme gitmeliyim ciğerlerimedr bakılmasını istiyorum cunku normal günlerdede nefesimin yetmediğini hissediyorum. Ama bu gece yatarkenli bambaşka birşey uyutmuyor 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece başlıyorsa panik atak maalesef.
tarafından
Bende de doğumdan sonra olmuştu. Dedim gidiyorum herhalde. Doktora gittim kan değerleri normal çıktı. Panik atakmis. Doğumda üstümde kaldı. Sonra yavaş yavaş geçti ama. Nefes egzersizi öğrenmen lazım baya işe yarıyor.
tarafından
Hangi bölüme gidicem anksiyetem var zaten oda yapar buyuk ıhtımal
tarafından
Önce dahiliyeye git kan tahlili yaptir. Ondan sonra psikolog olabilir
tarafından
Kız ben psikolok napıcam psikiyatri gittim zaten ilaç kullanıyorum nefes darlıgı için sen dahiliyeyemi gittin
tarafından
Evet dedim kansızlık vs varsa baktirayim. Onun için dahiliye
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Demir eksikliği yapar
tarafından
Dimi dogru
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ay cano sorma bayramdan beridir akşamları bir nefes darlığı bir ökrsürük geliyor. Hamileyim karnım yırtılıuor öksürmekten uyuyamıyorum.. 33 haftalık hamileyim. Doktorlar ilaç da vermiyor. Şaştım bende bir doğursam da rahatlasam diyorm bebek de kasık ta ha hiç. Yukarı çıkmıyor ki ciherlerime baskı yapsın. Ne zormuş ya. 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Göğüs hastalıklarına git orası temiz çıkarsa kardiyoloji en sonda psikiyatriye git
0 oy
(644 puan) tarafından
Kardiyolojiye git
0 oy
tarafından
Dahiliyeye git onlar seni yönlendirir
0 oy
(119,481 puan) tarafından
askom bendede dusta oluyo

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 99 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 133 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 166 göst.
0 oy
5 cevap 179 göst.

381,119 soru

11,409,669 cevap

34,946 kullanıcı

...