0 oy
94 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Kızlar dün akşam 6 da ovulasyon testim pik oldu 8 buçuk da tekrar yaptım t çizgisi c den daha koyuydu tam pik di değerlendirdim fakat normal de kasık ağrısı olurdu ve testi tekrar ettiğim de silikleşmeye başlardı bu sabah kasık ağrısı oldu sonra geçti öğlen 1 de tekrar yaptım yine koyuydu akşama doğru silik olur dedim akşam 4.5 civarı yaptım tekrar dan daha koyu çıktı silikleşme olmuyor anlamadım bir türlü bişey adetimin de 17.günündeyim önceden yumurtlamam 13.14.günlerde olurdu fakat bu ay memleketteydim yumurtlama oldu mu olmadı mı bakamadım ben ayın 14 ünde başladım ovulasyon u yapmaya, bugün gebelik testi de aldım yaptım hayali çizgi gördüm arkdşma attım oda gördü fakat 1 saat sonra kayboldu neyin nesi bu nasıl iş anlamadım  normal e göre de 8.9 gün vardır adetime beni aydınlatır mısınız kafam çorba oldu

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hic nilmiyorum kullanmadım bilen cikar elbet
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben adetin 20. Günü pik gördüm değerlendirdikten 14 gün sonra gebelik testi yap
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Canım oncelikle öyle hemen gebelik belirtisi olmaz ... Testi yaptım t çizgisi köyü olana kadar bazen üst üste bikac gün koyuluk olabilir bu henüz catlamanjn olmadığını gösterir yani yumutlams var henüz çatlama yok ..çatlama olursa t çizgisi artik köyü olmaz.. çok kullandım nerdeyse her ay..benim sorunlarım vardı işe yaramadı.. tüp Bebek yoluyla hamile kaldım.. ama o testleri kullanarak gebe kalan çok .sen pes etme yapmaya devam et.. gebelik testinde sana tavsiyem adetin gecikmeden yapma ..seni yanıltır..
0 oy
tarafından
Şekerim sana dünde söyledim gebelik testi yapsana benim Mayıs 8 de pozitif oldu bide 21 Mayıs'ta tekrar pozitif oldu gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı hamileydim . Ovulasyon testleri gebelik durumundada pozitif oluyor 2 ay kullandım ben bu testleri regl çok düzensiz olduğu için . Doktor diyor ki son regl tarihine göre uyumlu bebek son regl tarihim 23 msrt yani regl den hemen sonra olmuş o 8 Mayıs'ta ve 21 Mayıs'ta yaptığım gebeliği gösteriyormus megersem . Kasığımda ağrı vardı benimde . Yaptığın gebelik testini at bakiyim 
(142 puan) tarafından
Cnm attım baksana
0 oy
(142 puan) tarafından

image

3 tane yaptım cnm ilkinde siliklik baya vardı gözümle gordim ama kayboldu kafam karıştı
tarafından
En üsttekinde bı tık var gibi kaybolması garip bekle bakalım 1 hafta daha sonra yine yap
0 oy
(360 puan) tarafından
Dert etme 2 3 gun bazen öyle koyu görebilirsin sen azlasayakadar takip et çatlayıncaya iliski olsun ertesi günde olsun bol sans

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Heliin6561 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Selincikkkkk (30 puan) tarafından soruldu