0 oy
633 göst.
Aile kategorisinde (844 puan) tarafından
O kadar üzgünüm ve sinirliyim ki kızlar biz eşimle kaçarak evlendik annem istemiyordu öyle böyle kaçtık düğün dernek hiç olmadı eşimin ailesi saoğlsun yüzüğüm bile yok biraz önce bizim apartmandan gelin almaya geldiler görünce dayanamıyorum çok kötü oluyorum mağaza önlerinde gelinlik bile görsem üzülüyürm 2 buçuk yıl oldu ama hep içimde kaldı bu hep böyle mi olacak hayatım boyunca gelin yada gelin arabası bile görsem hep böyle köşeye çekilip ağlicam mı aslında kendimi toplamak istiyorum ağlamak istemiyorum ama kendimi tutamıyorum nolur biriniz hep böyle gitmicek unutursun diyin

30 Cevaplar

+15 oy
tarafından
Nerde oturuyorsun sen gelinliğilimi sana vermek isterim gönlünce giy fotoğraf çektir istersen onunla denize bile girebilirsin ben tekirdağdayım  
(5,376 puan) tarafından
Bilmiom ki canım ben burdurdayım öylece duruyo keşke bi işe yarasa sevinirim
(844 puan) tarafından
Ya sen ne güzelsin yorumunu okuyunca ağladım vallaha bilaha zaten yüreğim ağzımda dolaşıyorum çok teşekkür ederim beni çok mutlu edersin
(4,698 puan) tarafından
Kalbin ne güzel canım benim ❤️
(2,264 puan) tarafından
Ömrün kalbin kadar güzel olsun inşallah ❤️
tarafından
Cümlemizin inşallah hepinize çok teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(13,887 puan) tarafından
Ayni senin gibiydim. Çocugum dogduktan sonra unuttum herşeyi. 
(844 puan) tarafından
Cnım 9 aylık kızım var ama bende hiçbir gelişme yok bende unutmak istiyorum ama olmuyor
(13,887 puan) tarafından
Ben 8 sene sonra çocuk dogurdum. Televizyonda bile gelin gorsem gozlerimden yaslar boşaliyordu. Simdi umurumda değil. Inşallah seninki bu kadar uzun sürmez.
(844 puan) tarafından
İnşallah abla
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Çekime gidin sizde düğün olmasa da çekim yapabilirsiniz
(2,291 puan) tarafından
Bebis sana benzemis büyüdükçe
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kaçarak evlendin die nie oasin ki canım gidin bı gelinlik kiralayın eşinle fotoğraf cekimin yüzük alın hatırası olsun en azindan
(844 puan) tarafından
Sorma canım maddi sıkıntılar aileler hiç yakamızdan düşmüyorlar
(2,330 puan) tarafından
Olur inşallah canım eminim eşinde seni mutlu etmek için içinde kalan ukteleri gerçekleştirecektir durumu el verdiği sürece her erkek karısını mutlu etmek görmek ister
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Tabiki böyle gitmicem şimdi daha yeni diye üzülüyorsun. Evet yaptığın yanlış ama olan olmuş tek kaçan sen değilsin cnm bisi olmaz kaderinde bu varmış üzülme kalk bi elini yüzünü yıka :kissing:

0 oy
(360 puan) tarafından
Kaçmadan evlilik olmazmiydi
(844 puan) tarafından
Çok uğraştık afgana bile veririm ama oocuk asla diyordu
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İkinci el bi gelinlik olsun al 500 e de var fotoğraf çekimi yaptır canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bizim oralarda kaçana yapılıyor düğün kaçtı diye onun hakkı degilmi gelinlik giymek 
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Ee giy gelinlik dış cekim yaptır hatıra kalsın
0 oy
tarafından
Belirli bir olgunluğa erince geçecek ama bu ne zaman olur bilemem. 
0 oy
tarafından
ben  kaçarak evlendim kınam düğünüm oldu gelinliğimi giydim çok şükür..eşim içinde kalmasın dedi görümcelerim de yardımcı oldular
0 oy
(392 puan) tarafından
Ben de senin gibiyim düğün konvoylarıı gelin damat gelinlik mağazaları gördüğüm an gözlerim doluyo içim dolup taşıyor ben eşimi severek evlendim sadece nikahım oldu beni kandırdı gelinliğini giydircem düğünümüz olacak diye ama nikah günü bile darp etti bir buçuk yıllık evliyim bir kızım oldu boşanma davası açtım ama doğumdan sonra yeni bir aydır bir araya geldik tekrar ama hala yüzüne baktıkça aklıma kandırıldığım geliyor ve buz gibi hissizleşiyorum aklından çıkmaz kazınıyor insanın içine maalesef çocuktan sonrada değişmiyor çünkü kızıma gösterecek bir gelinlikli fotografı bile yok diye ağlıyorsun bu kezde 
0 oy
(1,298 puan) tarafından

Senı üzmek istemem ama benim anneme de düğün yapmamışlar kadın 48 yaşında hala içinde bı yara gıbı unutamadı. Ben gelınlik giydim kardeşim giydi gelinimiz geldı giydi ama yine annemin çi sogumadı :((

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Düğün dernekle evlenmedim kaçarakda evlenmedim gelinlik de giymedim düğünümde olmadı ama inan içimde bir gram ukte yok üzülmüyorum da. Çünkü hiiiiç benlik seyler değil bacım ama sen evlendin artık bi yuvan var. Şöyle düşün muntazam düğün yapıp mutsuz dagılan evlilikler var neye yaradı o görkemli şov?
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim bende  kacarak evlendim hic bir sey olmadi senin kimi ama  ben uzulmuyorum mesela  bu duruma. vallahi o kadar    oyle  evlenib mutsuz  olan varki mutluluk vana  gore  gelinlilde  dugun arabaisinda  diyilki. yani   benim hic umrumda  bile  diyil  2  yillikda evliyim.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Keşke kacmasaydin ama olan oldu bikere. Böyle oldu diye herşeyden mahrum kalacaksın diye bişey yok. Bir gelinlikle foto cektir bak gör sana ne iyi gelcek
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Kocana söyle yapsın yani ailelerden beklemeyin bu saatten sonra bi de yüzüğü kocan almalı ben kaçmadım normal evlendim ona rağmen yüzüğü ve set i eşim aldı normal altınları ailesi. Eşimin ailesi yüzünden deme yani eşin yüzünden olmamış 
tarafından
katılıyorum esın sorumlu bundan yuzuk bıle yok ne demek esın kolayına kacmıs nasılsa benım oldu ne gerek var demıs ısın ıcınden cıkmıs
tarafından
Ve bu durumda bence uzulmen gereken sey gelınlık dugun degılde oyle bı bencılle evlı olman
0 oy
tarafından
Canım eşin bir gelinlik kiralasa arkadaşlarınızla bir yemek yiyip bikac fotoğraf çekinseniz olmaz mı hem sende mutlu olursun bidaha üzülmezsin 
0 oy
tarafından
Bueda biri düğünğ oldu bebeği  oldu crkimi olmamdçstı yapto .sizde  yapın ne olacak?
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben de annem istemedi eşimle gidip evlendim düğün yapıldı ama inan hiç yapılmış hissetmiyorum hiç bı şey istediğim gibi değildi ruh gibiydim zaten yani olmasa daha iyidi diyorum boşver çok da önemli değil sen de git gelinlik kirala güzelce çekim yap sonra balayı gibi tatile cik 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 244 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 173 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde baharyigitkara (119 puan) tarafından soruldu

380,320 soru

11,387,400 cevap

34,888 kullanıcı