0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (1,080 puan) tarafından
Bizim ailenin dügünü var dogal olarak eşim ve ailesi de gelecek ama ben cok huzursuzum birincisi uygun bir elbise buldum tadilat yaptırdım acık yerlerini kapattrmak icin güpürlerle önü kapandı kollar da dantel ben normalde de acık giyinen biri degilim ama tesettür elbisesi de giyinmek istemedim sırıtır dıye esım eminim bir kusur bulacak acık diyecek burnumdan getirecek kayınvalidem tuhaf tuhaf bakacak oynama desen onlarda yok ama bende kendimi kendi ailemin dügününe sakladım yani her kosulda rahat olamaycagm ne yapabilirim ya bilemyrm kötü gecsin istemyrm o gün

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gelmese onlar keşke ya 
(1,080 puan) tarafından
Ah o kadar isterim ki öyle olsun biliyrm cünkü basima gelecekleri
-Reklam-
0 oy
(945 puan) tarafından

Allahım seni kayınvalidenin kem gözlerinden korusun canım , ama adı üstünde kayınvalide düzgün dursan da eğrisin der :D

0 oy
tarafından
Akışına bırak 
(1,080 puan) tarafından
Ya kaynanam.neyse de esimin laflari ister istemz canımı sıkacak
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kimseyi görmiycen duymuycan düğün bitene kadar
(1,080 puan) tarafından
Ah o kadar zor ki özellikle es konusunda
(3,282 puan) tarafından
Öylede canım napalım  düğün bitene kadar duyma
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Neden eşinin ailesinin kıyafetine kadar karışmasına müsade ediyorsun ki canım eşim bile bana müdahale edemez beden benim tercih benim inşallah düğüne gelmezler o zaman ne diyin sende rahatça eğlenirsin 
(1,080 puan) tarafından
Ona ben basta müsade ettim onlara ayak uydurmak icin kılık kıyafetlerimi degistirdim
(12,861 puan) tarafından
İşte hatayı burda yapmışsın canım kayınvaldem bana ne zaman kıyafet konusunda bir şey demeye kalksa cümlesini bitirmeden lafımı söylerim benim annem babam karışmıyor sen kimsin ki yani
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Insallah birşey olur da gelemezler ama kötü birşey olmasin iyi birsey olsun:)
0 oy
(360 puan) tarafından
Ay anlattıkça içime baygınlık geldi orasını kapicam.burasini.kapicam derken.. ruhum patladı böyle karışan.kocalarada sinir oluyorum ne istersem.onungoyerim.yeterki üzerimde güzel.dursun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Dügün bitene kadar kimseyi takma canım dügünü kendine zehir etme

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 145 göst.
17 Ocak 2024 Moda kategorisinde Gzd123 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 552 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.