0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde (758 puan) tarafından

Teee ilk evlendiğimiz seneler Bi kız arkadaşımla geyik yapıyorduk yunus polisler yakışıklı gibi bir şey dedi arkadaşım ben de güldüm. Olay bu ondan sonra eşim buna taktı normal ekiplerde çalışıyordu. Yunuslara hep başvurmak istedi ama ben izin vermedim. En son artık pes ettim boyu kısa diye almazlar diye düşündüm ama mülakatı geçmiş ben şok. Eğitim olacak sonra başlayacak. Benim için çok büyük bir artısı var o da gece işte olmayacak en geç 12de evde olacak iki bebek var tek kalınca zorlanıyorum. Kafamda da hep bi soru işareti yunus polisler dikkat çeker hep bilen bilir. Eşim de öyle yakışıklı değil Allah korkusu vardır. Ama tam da güven olmaz sonuçta ne düşüneceğimi şaşırdım yazdıklarımdan da anlaşıldığı gibi :ermm:

26 Cevaplar

0 oy
(3,754 puan) tarafından
Formasına evli yazısı yaz kimse bakmaz :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu zamana kadar hic dikkatimi cekmediler herkes isinde gucunde olduktan sonra bi problem olmaz bence ama yine de esegin aklina karpuz kabugu sokma yapmayacak adamin yapasi gelir Allah korusun
0 oy
(1 puan) tarafından
Ben ve eşimde emniyetciyiz, önemli olan karşılıklı güven sizde kafanıza takmayın kimse üniforma ile farklı amaç gütmez:)
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Benim eşim Yunus polis ben hiç rahatsız olmuyorum bu durumdan. Eşim nerde nasıl davranacağını bilen biri güvenim sonsuz. Sende takıntı yapma bence. Yunus oldu diye hemen kapacak değiller ya kocanı :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 222 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,292 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 249 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Elif3405 (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 331 göst.