0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
tarafından kapalı
7.5 aylık hamileyim eşim askerde şuan cuma günü yemin töreni olucak askere gitmeden önce eşim ailemin yanına gitmememi söyledi izin vermedi bende cuma günü annemin yanına gelmek zorunda kaldım annem hastalanmışti geldiğim günden beri eşim beni aramıyor konuşmuyor bende ailesine cansuyu yemin törenine bile getirmeyin görmek istemiyorum demiş bana da ayrılık seklinde mesaj atmış çok kötü duruma düştüm kötü bişey mi yaptım ben  Bu durumdan bahsetmiştim gece üzüldüm ve ağladım daha sonra hastalandım saat 4e kdr hastanede kalmak zorunda kaldım hatta sancılarm yüzünden yatış bile vereceklerdi akşam sinirlendim eşime mesaj attim onun yüzünden acillik olup yatış verdiklerini kendisi ise ne halin varsa gör bana bu durumlarını bile mesaj atma demiş cuma günü annesigln yanına gelecek törenden sonra sizce gitmeliyim onu görmeye yoksa o gelir mi annemgln yanına 

Dün yine acillik oldum hastaneye gittgmi duyunca beni 2 kere aradı akşam da aradı nasıl oldum diye benimle iyi konuştu bugünde ailesi eve getirmek için gittiler askerlik yerine 2 gün izini var bugün yoldalar daha mesaj attım yine naptınız diye eve gectilerse yine bunca şeye rağmen onu görmeye gitcektim kendisi işine bak yazma bana diye davranıyor gel git akıllı davranıyor eşim bende ve çocukta gözü olduğunu düşünmüyorum 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 419 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy
4 cevap 167 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sima7 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu