0 oy
332 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (769 puan) tarafından
Gözünde kayma var gibi geliyordu babası götürdü hastaneye bugün ölçüm yaptırmamış ama doktor var demiş araştırmaya sevk etmiş daha 26 aylık varmı başına gelen düzelir mi nasıl bi süreç bekliyor bizi bilmiyorum lohusalıktan mı bilmiyorum çok üzülüyorum napacağımı bilmiyorum :(

14 Cevaplar

0 oy
(1,571 puan) tarafından
Daha küçük canm tedavisi erken  olursa düzelir korka Allah büyük sen duanı esirgeme moralini bozma
(769 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fikrim yok canim Rabbim şifa versin inşallah
(769 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum :(
0 oy
tarafından
Merak etme cnm iyiki göndermişsin böyle şeyler küçükken yapılması gereken şeyler hal olur 
(769 puan) tarafından
İnşallah yoluna girer herşey
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin tez zamanda inşallah canım 
(769 puan) tarafından
Amin inşallah canım :(
0 oy
(7,211 puan) tarafından
Rabbim can sağlığı versin canım üzülme tedavisi olan bir şey sonucta
(769 puan) tarafından
Orası öyle canım şükür
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Kuzenim de o aylardayken kayma vardı gözlük verdi doktor

Göz bandı verdi

4 yaşında şuan gözlük kullanıo hala cnm

Çok geçmiş olsun 
(769 puan) tarafından
Yeğenimde de var benim 1 senedir gözlük kullanıyor ya ilerlerse diye korkuyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kuzende vardı ilk ilaç sonra gözlük yaşı buyuyuncede ameliyat oldu
(769 puan) tarafından
Devletteki doktor ameliyatlık yok sadece ilaç gözlük ile düzelir demiş bilmiyorum valla :((
(9,247 puan) tarafından
Başka doktorlarda görsün
(769 puan) tarafından
Araştırmaya gidicem inşallah
0 oy
(568 puan) tarafından
Erken tedavi de düzelir elbet canım. Hem zaten dediğinden anladığım kadarıyla çok hafif bir kayma sanırım. Allahın izni ile düzelir inşallah :)
(769 puan) tarafından
Öyle gibi canım sadece benim dikkatimi çekiyordu hep yok yok dediler bana ha gitti ha gidecek derken anca
0 oy
(360 puan) tarafından
Düzeliyor canim  sasisilik varsa umarım hamilelikte sigara kullanmadiniz
(769 puan) tarafından
Yok onun etkisi de mi oluyormuş
0 oy
tarafından
Gözlükle ve gözü dinlendirme egzersizi ile düzeliyor canım üzülme bir şey olmaz allahin izniyle 
(769 puan) tarafından
Aminn inşallah öyle olur kuzum çok üzülüyorum valla öğrendiğimden beri iki gözüm iki çeşme
tarafından
Lotusasın ya ondandır : ) ağlama canım sütun çekilir allahin izniyle düzelmez bir şey değil benim yeğenim de de var o temelli ameliyat oldu
(769 puan) tarafından
Korkuyorum bişi olacak diye ne bileyim inşallah düzelir
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim kızımın  iki  gözünde Dr kayma  war 1 yaşında  kızım   doktor  gözlük  verdi  kullnıyoruz  ama  1.5 yaşında  ameliyat olacak 
(769 puan) tarafından
İnşallah düzelir sizin de canım genetik mi yoksa başka sebepten dolayı mı mesela ben kafa şekli orantısız kızımın ondan olabilir mi diye düşünüyorum
(5,949 puan) tarafından
Isrsiymis  canim  benim  annemde  gözlük  takıyor  bazı çocuklar da 4 6 aylıkken  başlıyormuş  sağol  canım  insalhh  düzelir hemen
(769 puan) tarafından
Anladım onunla geçmiş olsun canım inşallah
0 oy
(310 puan) tarafından
Oğlum 20 gün küvezde kalınca onda da vardı 7 aylıktı doktora götürdüm gözlük kullan dedi 3 4 ay kulladındım rahat vermeyince bıraktım şuan 3 yaşına girecek buradaki en iyi doktorlara götürdüm yüz hatları orantısız diye size öyle gwliyo kayma yok diyo ama milletin diline Bi *** takılmış çocuğun şaşı diyorlar çok kırılıyorum 
(769 puan) tarafından
Benim kızımın da öyle kafa şekli bozuldu biraz ondan mı diye düşünmedim değil
(310 puan) tarafından
Başka doktorlara da göster ama Başka doktora götürdüm kayma var dedi deme bakalım o ne diyecek için rahat eder eyer varsa da sıkıntı yapma fazla geçebilecek birşey gözlük kullanınca yeğenime de vardı gözlük kullandı kaç ay şimdi gayet iyi
0 oy
tarafından
Benım oglumda 18 aylıkken vardı hafıf kayma goturdum nuayene temız cıktı zamanla duzelıe takıp edelım dedı pandemı vs derken goturemedım ama ılk fırsatta gıdıcez gözluk verirler belkı tedavısı vardır ılla uzulme rabbım dermansız dert vermesın gecmıs olsun canım 
(769 puan) tarafından
Amin inşallah canım cümlemizin götürcem bende inşallah
0 oy
tarafından
Sürekli mi kayma var yoksa ara ara mı. Benim oğlumda doğuştan biz var diyoruz kayma ama doktor yok diyor biz de de öyle bişey var göz arkası temiz dedi doktor tedavi ameliyat bunlarlık hiç bir durum yok dedi. Sadece kontrol altında olacak dendi. Sanki de büyüdükçe de düzeliyor 
(769 puan) tarafından
Ara ara dikkatli bakınca belli oluyor bi oluyo bi olmuyo
tarafından
O zaman düzelir bacım bizimkide aynı oluyor doktor hem ilaçlı film de çekti 1 kez değil 3 kez gittik kontrol diyor başka bişey demiyor. Birde burun kökü basık olduğu için de göz az yanlasa kaymış gibi gözüküyor dedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 194 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 401 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu

381,467 soru

11,420,710 cevap

34,975 kullanıcı

...