0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar şimdi ben doktora gitsem ağır iş ve yük taşımada çalışamaz raporu alsam tazminat alabilir miyim market sektöründe calisiorm o

3 yıl oldu 

5 Cevaplar

0 oy
(1,529 puan) tarafından
Senin çalıştığın pozisyon değil is yerinin agir is olarak geçmesi lazim kayıtlarda canım o haktan yararlanmak icin
(662 puan) tarafından
Bel fıtığı başladı  geçerli Bi sebep olur mu ki
tarafından
Keşke bir avukata danışma şansın olsa
(662 puan) tarafından
Tanıdığım yok ki kuzum hiç avukat
tarafından
Kuzu en yakin notere git .Onlar bilgi verirler .Noterleri  ust katinda ya da yakininda avukatlari oluyor.
(662 puan) tarafından
Tm cnm Bi araştırayım ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sanmıyorum raporu alıp istifa mı edeceksin
0 oy
(360 puan) tarafından
Alamazsın:) canim markette sana ne kadar ağır tasitiyor olabilirler en fazla transpalet  ile palet cekiyorsundur:)
(662 puan) tarafından
Transpaletle mal çekip indirmek kolay değil o malı aciosun kaç oalet su gelio yağ gelio hepsini indir bindir yapiosun dışarıdan göründüğü gibi alışveriş yapmaya benzemio canm depoya indiriosun o kdr malı kaç merdiven
(360 puan) tarafından
Ah canım sen iş hayatına yenimi tayin oldun :)) ben.otomativ sektöründe çalışan biri olarak onu elimde oynatırım merdiven inmek ne kelime koskoca fabrikayı kac kere talan ediyordum aralar gel hata var diğeri arar bu nasıl olcak mühendisi arar bu bittimi müdürü arar onlar tamam mı hem çenemi yetiştiriyoruz hem fiziksel ordan oraya palet taşı indir bindir hemde gruplardan cevap ver sorumluluk sen şu yerlestirmeyi diyorsun hergun 3km yürüyordum :)  sana hemen iş göremezlik raporu verirler çok beklersin
(662 puan) tarafından
Ben bilen var mı diye yazmışım kavga çıkartacak yer arama git kiminle dalga geciosan oraya gideblrsn isim gücüm var seninle uğraşamam bide gülerek cevap veriosun aşağılar gibi yazık bu insanoğluna
(360 puan) tarafından
Bende bildigim için yazdım 20 senedir çalışıyorumda o sebepten dava kazanini gormedim sen şansını dene ama belki tutarsa
0 oy
(1,327 puan) tarafından
https://instagram.com/orhanoguzofficial?utm_medium=copy_link

Canım bu bey ücretsiz şekilde her soruyu cevapliyor takibe alıp sorsbilirsin. Bana da çok yardımcı oldu
0 oy
tarafından
Market hizmet sektörü diye geçiyordur büyük ihtimalle senin sigorta kaydında iş kolu ne gözükuyor o önemli büyük ihtimalle satış elemanı yazıyordur. Ağır iş kapsamına girmiyor diye biliyorum ama sen iyi bir avukat danış dogru bilgileri verir. Birde müdürle aran nasıl iste doktor raporlarını alsan durumunu anlatsan seni cikartirlarmı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 424 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Annelerrr (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hatice 25 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 544 göst.