0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çocukken herşey iyiydi de ben 14 yaşından beri şöyle hüngür hüngür aglayamiyorum. Tek bir kez ağladım o da kızım trafik kazasi geçirmis babannesiyle. yanına gidene kadar haber alamadım tek o zman ağladım. başka 14 yaşından sonra hatırlamıyorum. Aha acayip agladigim dediğim 2 damla. Sonrası yok. Çok istiyorum şöyle ağlayıp rahatlamayı ama aklima kötü şeyler getirsem de olmuyor

27 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende tam tersi her seye agliyorum cok duygusalım :unsure:

tarafından
Aşırısıda kötüdur ya
tarafından
Aynn öyle
-Reklam-
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Ben vara yoga ağlarım kız psikolojik olabilir canım 
tarafından
Olabilir tabii
(4,060 puan) tarafından
Yada artık katilasmisindir canım bilemedim ki
tarafından
Hiç bilmiyorum o da olabilir :(
(4,060 puan) tarafından
Dhaa öncesinde canım çok yandiysa insan bir süre sonra artık ne olursa olsun ağlamıyor Bi ara bende öyleydim
0 oy
(4,635 puan) tarafından
Bende bı sulu gözlüyüm ki altına kova tutsan dolar kıyafetim hep ıslanır cok duygusalım hmn aglayasım gelir. Annemı babamı özlesem bile hıckıra hıckıra aglarım. Allah korusun ölmüşler gibi
tarafından
Aman Allah uzun ömürler versin
(4,635 puan) tarafından
Amın ınsaallah cnm
0 oy
tarafından
Ben de her zaman aglayamiyorum keşke aglayabilsem
tarafından
Ben hic ama hiç sifirim :(
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bende hıc hatırlamıyorum agladıgımı.cok sınırlerınırım sınırımı yenerım dısımı sıkarım ama aglayamam. Gozden akan yas merhametten derler ya bıraz katı kalplıyım kuralcıyım galıba ondan aglayamıyorum. Ama bazen kımse olmasın yanımda daglık agaclık bı yerde hömküre hömküre aglamak ıstıyorum. Boyke bagırıp cagırayım yerlere vura vura aglayım. 
tarafından
Ayyyy bende istiyorum hemde nasıl istiyorm :(
0 oy
(6,275 puan) tarafından
Brnimde aglamam icin cok zoruma gitmesi lazim biseylerin yksa kolay kolay aglamam 
tarafından
Yaa çok daha iyi

İlgili bir soru bulunamadı

396,454 soru

11,859,107 cevap

35,956 kullanıcı

...