0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar çocukken herşey iyiydi de ben 14 yaşından beri şöyle hüngür hüngür aglayamiyorum. Tek bir kez ağladım o da kızım trafik kazasi geçirmis babannesiyle. yanına gidene kadar haber alamadım tek o zman ağladım. başka 14 yaşından sonra hatırlamıyorum. Aha acayip agladigim dediğim 2 damla. Sonrası yok. Çok istiyorum şöyle ağlayıp rahatlamayı ama aklima kötü şeyler getirsem de olmuyor

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Goz yaşların kurumuş:)
tarafından
Tedavisi var mı kız
tarafından
Sen agliyamiyorsundur ama ne biliyim dalıp dusunuyosundur illaki biyerden cikiyodur acısı
tarafından
Ellerim çok titrer bir sıkıntı yaşadığımda büyük küçük farketmez hemen ellerim titrer. Şu mesajı bile yaşamayacak derecede
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne güzel işte cnm hayatında kötü şeyler yok demekki 
tarafından
Yaaa ne demezsin
tarafından
;))))kusura bakma gülme tuttu cnm :)))
tarafından
Aman kız gül allasen ☺️☺️
tarafından
Ahaja ☺️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(2,380 puan) tarafından
Çok büyük şeyler yasadim o zaman çok güzel ağlamıştım 
tarafından
Bende yaşadım ama ağlamak yok
(2,380 puan) tarafından
Bende herseye ağladığım için stem ediyorum kendime güçsüz biri gibi gözüküyorum o zaman
tarafından
Benm gibi olunca da ruhsuz gözüküyorsun ☺️☺️
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Ooo bacım ağlamayı gel bana sor aşırı duygusalım ya hıçkıra hıçkıra ağlıyorum bazen 
tarafından
Aaah keşke bende öyle olsam
0 oy
(187 puan) tarafından
Ben senin yerine ağlıyorum sanırım her gün zaten ağlak sulu gözdüm şimdi hamilelik hormonlarından her şeye ağlıyorum
tarafından
Ayy kıymetli bsi ağlamak ya çok rahatlatıyor valla
(187 puan) tarafından
Rahatlatmıyo beni ağladıkça ağlayasım geliyor
tarafından
Sonra susmuyorm diye kendine falan mı sinirleniyorsn
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende aglayamam kolay kolay hatta derler tasmi kesildin
tarafından
Bana da hep öyle derler. Cenazeler verdik kayıplar yaşadık yaralanmalar büyük olaylar.. ama yok herkes bana ruhsuz diyor
(9,247 puan) tarafından
En son geçen gün kaza yaptım çarparken çığlık attım arabayı görünce insan azıcık tepki verir ya yok aglayamadim
tarafından
Al bendende o kadar valla
0 oy
(14,040 puan) tarafından
Bende en son trafik kazası gecirdigimizde yeter artık bu yataktan kalkmak istiyorum diye ağlamıştım 4 sene önce yazın sıcağında herkes denizdeyken gezerken ben yatağa mahkumdum. Bide oğlum sariliktan hastanede yattı kucağımdan aldılar ağlıyordu öyle ağlayarak gittiği için baya ağlamıştım sonra pek ağlamadım hafif bi gozlerim dolar silerim hemen 
(14,040 puan) tarafından
Kimse yaşamasın gerçekten çok zor bir şey bütün vücudum ezilmisti yüzümde dikişler vardı doktor kapatmıştı gelen çocuklar benden korkuyordu tek gözüm kapalı diye vücudum hep ezildiği için beni ensemden tutup kaldırıyorlardi ay çok zordu ya
(14,040 puan) tarafından
Kaynanam da da fıtık var ameliyat diyorlar fıtık ta çok zor dimi kadın bazen iki büklüm oluyor
(2,323 puan) tarafından
Ay kıyamam çok zor şeyler yaşamışsın Rabbim başka dert ve acı göstermesin inşaAllah.
Evet fıtık ta zor dün mesela kökten temizlik yaptım diye tüm gece yatamadım ağrısı bacağıma vurdu ama işte bende arsızım. Allah yardımcımız olsun inşaAllah ☺️
(14,040 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah Rabbim sana da bütün sağlık sorunu yaşayan herkese şifa versin insanın sağlığı olsun gerisi gelir
(2,323 puan) tarafından
Amin inşaAllah canım Allah razı olsun. Aynen öyle gerçekten en büyük nimet sağlık.
0 oy
tarafından
Valla canm ota b.oka aglarm   bi doktora gttnmi canm 
tarafından
Gitmedim aslında hiç ya bu benle büyüdü ya bütünleşti galiba. Haklısın aslinda
tarafından
Bence bi gt derim.canm normal degl bence
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bende her şeye oturur ağlarım hiç güzel değil öyle hep ağlamak boşver Allah ağlama gününe koymasin 
tarafından
Kız beddua etme ☺️☺️☺️ şaka şaka amin doğru diosun
(3,832 puan) tarafından
Yok kuzum beddua değil Allah kötü gün göstermesin diye temenni
tarafından
Yaa pardon çok teşekkür ederim cümlemize inşallah ❤️
(3,832 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Oo çok iyi ağlarım :D bitane duygusal film izliyim ağlamaktan başıma ağrılar girer. :D

Tabiki acıdan ağladığım zamanlarda çok olmuştur Allah yaşatmasın inşaAllah.

Bende kızım 5 aylıkken öyle oldum ama geçiciydi baktım göz yaşı gelmiyor korktum neden bu defa akmadı diye doktora gittim göz damarların kurumuş dedi suni gözyaşı verdi 1 ay kullandım normale döndü ☺️☺️

tarafından
Aaaa tedavisi de var yani çok şaşırdım
(2,323 puan) tarafından
Benimki uykusuzluktan göz damarım kurumuştu doktor öyle dedi ama sen kendin sanırım ağlayamıyorsun.
tarafından
Evet ben kendim aglayamiyorum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
biraz ağlayamamayı ben isterdim sulu gözümdür hemen gözlerim dolar akar yaşlar 
(2,593 puan) tarafından
çok doğru bende buna bir çare bulamadım
tarafından
Yoktur ki kız duygu bu. İnsan duygusunu nasıl bastırsin
(2,593 puan) tarafından
valla bastıranları görüyorum imreniyorum ben hiç bastıramam sadece kavga esnasında biraz sakin kalırım ılımlı bakarım herşeye
tarafından
Ben hiç surda biri ölse aglayamiyorum
(2,593 puan) tarafından
oda kötü acıyı tam yaşayamamak
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bende üzulemiyorum ilk cocuktan sonra yani önumde biri ölse sadece izlerim tepki sıfir ama cok aglarim ya icim cikana kadar 
tarafından
Yaa o da kötü bsi
0 oy
(3,612 puan) tarafından
Bende ağlamamak isterdim ne zaman güçlü görünmek istesem yüzümün şeklinden anlaşılıyor noldu diye sorulunca da başlıyorum ağlamaya telefonda bile ses tonumdan anlaşılır annem hemen sesin kötü geliyor noldu der ağlamaktan konuşamam de ki çok mu büyük dertlerin var Allah'a çok şükür yok ama işte 
tarafından
O kadarıda çok mesela rabbim yardım etsin inşallah. Ama ben evet çok büyük şeyler yasasamda olmuyor. Cenaze verdik kayıp verdik çocuklarım gözümün önünde kötü oldular ama yok
0 oy
(9,027 puan) tarafından
Ayyy ota boka hüngür hüngür ağlarım... 
tarafından
Ayy ne güzel ☺️
(9,027 puan) tarafından
Kız nesi güzel sulu gözüm bildiğin
0 oy
(3,450 puan) tarafından
Gözyaşı kanallarınız kapanmış olabilir. Tedavisi var eğer öyleyse.
tarafından
Bunun için gidicem doktora teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Bende de tam tersi.. Üzülmeyi kırılmayı geçtim sinir olunca bile ağlarım :) Biraz versem mi sana
(1,552 puan) tarafından
Kardeş payı pölüşek, az az ağlarız :D
tarafından
Hahaha oluur ☺️☺️
(1,552 puan) tarafından
:) :) Neyse, Allah ağlatacak dert vermesin
tarafından
Aminn cümlemize inşallah ❤️
(1,552 puan) tarafından
Amin ❤
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende aglayamiyorum bir iki kez agladim her seyi dramatik bulmuyorum yasadiklarim oyle agirdi ki yeni olaylar eskilerin yaninda hafif kaldi.
tarafından
Benimde aynı. Ağlayacak bir şey yaşamadm mi evet torbayla yasadm ama ağlamak sifir
(3,895 puan) tarafından
Önceki yaşadiklarindan daha kötü değildir.
0 oy
(176 puan) tarafından
Bende ağlamıyordum her şey üst üste gelmişti ama ağlayamıyordum ağlayıp rahatlamam lazım diye düşündüm kalktım psikoloğa gittim zaten adam bana bir soru sorunca başladım ağlamaya ama nasıl ağlamak sonra zaten hep ağladım 
tarafından
Keramet psikologun kara kaşı kara gözü mu yani ☺️
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ne güzel bende hemen ufak bir tartışmada gözlerim dolar ağlarım
tarafından
Tartışma değil ki cenazelerde bile yok
0 oy
tarafından
Ben herşeye ağlarım kız gel sana vreem göz yaşlarimi
tarafından
Ahaha hemen :D