0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler iyi aksamlar 16 aylik kizim var gecen hafralarda rahatsizlandi ates oksuruk derken 1 hafta yemek yemedi su bile icmedi nerdeyse serumlarla gecirdik doktorumuz hem bagisikligini guclendirsin hem de istahi duzelsin diye bi surup onerdi ama hic bir yerde bulamiyoruz eczanelerde yok sizlerin kullandigi icerigi temiz bagisikligi guclendirici kullandiginiz takviye var mi acaba 

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bacım soğuk algınlığı şikayeti sık yaşıyor iseniz Umca damla kullanın. Ama tok hani normal takviye istiyor isen ben ocean multi kullanıyorum 

(795 puan) tarafından
yok canim ilk defa bu kadar agir yasadik digerlerini ayakta atlatmisti ama doktor da bagisikligi guclendirelim diyince o yuzden sordum teşekkür ederim bakacagim soylediklerine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben argivit kullanmaya başladım iştah için:)
(795 puan) tarafından
nasil icerigi iyi midir acaba etkisini gordunuz mu
tarafından
Internette araştırmaya yapabilirsin canım içinde bolca vitamin çinko var ben nette  araştırıp buldum doktoruma sordum oda tavsiye etti 2 çocuğum var 1 aya yakındır kullanıyorum  2 yaşındaki oğlumun iştahı açıldı gibi doğru sonuç almak icn biraz daha kullanmaliyim
(795 puan) tarafından
teşekkür ederim canım arastiririm bende cok sagol
0 oy
(290 puan) tarafından
Bebek bakımı bölümünden sorarsanız daha iyi yanıt alabilirsiniz bence
(795 puan) tarafından
teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (431 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...