0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
17 ay önce dogum yaptım bebeğimi emziriyorum ve adet duzensizligim var bunun için doktora gittim oda bana duphaston diye bi adet sokturucu ilac verdi 2 tane yuttuktan sonra adet oldum 4 temmuzda dogum kontrol hapi kullanmaya başladım cerazette diye bi ilaç bir kutu kullandım adet olmadım 2 kutudan 4 tane kullandım ve ilacı bıraktım hamilelik testi yaptım negatif cıktı ilacı birakali 10 oluyor ama ben 41 gündür adet olmadım bu durumu yaşayan var mı aceba ya da bilgisi olan

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tuhaf gerçekten duphaston duruyor ise ondan için 
(2 puan) tarafından
Hamilemiyim diye test yaptın negatif cıktı ilk defa böyle bi şey yaşıyorum ne yapsam anlamadim
tarafından
Tekrar git bence yada sana bi rahatsızlık vermiyorsa bekle
(2 puan) tarafından
Bacaklarım ve kollarımda ağrı yapıyor başka bi sıkıntı yok sağlık ocağına gittim o da kansızlık olmuş olabilir dedi kan aldı sonucu bekliyorum
tarafından
Kolların bacakların baska bir sebepten ağrıyordur gerçektende. Yani şişkinlik sinirlilik yapar genelde adet olmamak yani öyle sıkıntın yoksa bekle bence
(2 puan) tarafından
Zayıf bi insanım şişlik yapsa da bi şey olmaz sinirlilik  bende çok fazla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normalde cerazatte dedigin dogum kontrol ilaci, onu 21 gun icip iki gun bekleyince adet gelir, bu sekilde kullandinmi yoksa hic ara vermeden surekli mi ictin acaba
tarafından
Gerci cerazatte 28 tabletten olusuyormus ara verilmiyormus dogru bilemedim o zaman
(2 puan) tarafından
Ara vermeden kullandım beni çok fazla etkilediği için ikinci kutuda 4 kullanıp biraktim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 35yasannesi (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 35yasannesi (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bir prens annesi 01 (66 puan) tarafından soruldu

380,107 soru

11,379,045 cevap

34,864 kullanıcı

...