0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (632 puan) tarafından
Çok kötüyüm( pozitiv cikti testim( Ayakda duramiyorum ama bebeyime bakmak zorundayim(dua edin kızlar gücüm kalmadı(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun asisini olmadın mı 
(632 puan) tarafından
Hayır olmadım bugun yarın olurum öyle kaldı((
tarafından
Keşke asi olsaydı n olsun  emziriyor musun peki
(632 puan) tarafından
Hayır canim emzirmiyirum Allahdan(
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende bebeğimle 5 aylıkken geçirdim maalesef bebekle zor oluyor bol bol yemeye çalış meyve tüket su iç günde 2 3 litre ağrın olursa parol kullan biz öyle atlattık 25 gün sürdü bizim düzelmemiz mutlaka uyu bebeğin uyuyunca sende yat dinlen geçer inşallah 
(632 puan) tarafından
Acılardan uyuyamiyorum canim.bebeyimi uyuttum uyuyamiyorum nefes almıyorum( çok kötü bisəy(
(564 puan) tarafından
Bende de nefes darlığı oldu canım dua ede ede zor uyudum Rabbim şifa versin inşallah papatya çayı içtim biraz rahatlatsın beni diye ben uykuya dalmama yardımcı olmuştu
(632 puan) tarafından
Bende deneyim canim bəlkə bir yardimi dokunar.Rabbim sifalar versin herkese.cok kötü ((
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim şifa versin 
(632 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşaAllah. 
(632 puan) tarafından
Sağol canım.Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Hastalık seni halsiz hale getiriyor yeterince bı de psikojik olarak çökme ne olur. Bol d vitamini ve c vitamini kullan. Güzel ye. Bu hastalıgin korkusu çok çünkü bize gösterilen korkunç görüntüler vardı .sende yaşayıp göreceksin ki bu sadece ağır bir grip. Gripten yatağa düştüğün zaman illa ki olmuştur hayatın boyunca  bunu da öyle düşün kendini toparla bebeğinin sana ihtiyacı var 
(632 puan) tarafından
Zor ayakta duruyorum canim bebeyimcin. Yoksa hic gücüm kalmadı( ayaklarim tutmuyor
0 oy
(355 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çocukla zor oluyor bn 1 yaşındaki oğlum bile hasdalanmisdi bol bol su iç meyve tuket sarımsak falan ye ben ilaç icememisdim
(632 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
(355 puan) tarafından
Nerde otuyosun
(632 puan) tarafından
Azərbaycan Bakü canim
(355 puan) tarafından
Yakın olsaydın yardımcı olurdum kız eksiklerini alirdm
(632 puan) tarafından
Allah razı olsun canim benim.soylemeuin bile yetiyor bana. Annem memleketten göndərmiş hərşey biseye ihtiyacim yokta sadəcə bebekle çok zor
0 oy
tarafından
Şu an ben Corona oldum 6.günüm 1,5 yaşındaki bebeğim ile mücadele ediyoruz Allah yardımcımız olsun çok zor gerçekten
(632 puan) tarafından
Evet canim çok zor bende 3 gündür boyleuim.1 yaşında oğlumla( Rabbim acil sifalar versin
tarafından
Nefes almakta zorluk çekiyorum ben şuan sen öyle misin
(632 puan) tarafından
Evet aynen oyleyim.uyuyamiyorum( nefesim daralıyor(bide başım gözlerim agriyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 262 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Aytac Moay (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu
0 oy