0 oy
350 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
tarafından kapalı
1 buçuk yaşında kızım var çok yaramaz inanırmısınız öyle yoruluyorum ki 10 dk bile dinlenemiyorum eşimede akşam işten gelince bari azcık ilgilen şununla yoruluyorum çok diyorum bütün derdi maç telefon sohbet bile yok 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aile saati yapalım çocuğa maç telefon yasak de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnm 8 aylık kızım bıle cok yaramaz 1 bucuk yasnda ıllakı yaramaz olacak annesı. Bız bu gunlere sessız sakın oturarak mı geldık 
0 oy
tarafından
Yaramazlık derken ne yapıyor mesela 
(82 puan) tarafından
Masaların üstlerine çıkıyor heryere saldırıyor
tarafından
Beraber bişeyler yapın canım. Çocuk tek kalmış galiba kendince keşfe başlamış :)) haylaz prensesi al kucagına öp sev kokla gıdıkla oyunlar oynayın yorulsun kuzum. Benim oğlan da 1 yasında gelir gelir bana bulaşır bişeyler fırlatır atar döker bende onu yakalarım yere yatırıp öper koklarım gıdıklarım sonra o kaçmaya calışır ben arkasından kovalarım döner o beni kovalar. Öyle öyle 1 saat uğrasırım sonra da gözünü ovalaya ovalaya gelir annee der kucagıma yatar. Bende suyunu içirir altını temizler uyuturum. O yorgunlukla da 2 saat rahat uyur :))) bence sende öyle yap kuzum. Onun senden Baska arkadası yok. Onun tüm dünyası herseyi sensin. Biz bile yapayalnız kaldığımızda bunalımlara giriyoruz. El kadar bebe napsın eli kolu bağlı. Tek bildiği sey keşfetmek ögrenmek. Bunu beraber yapın. İlerde büyüyüp de senden uzaklaştıgında bu sefer sen gel diyeceksin gelmeyecek. O yüzden bu günlerin tadını çıkar. Birbirinizle hem iyi anne kız hem de iyi arkadas olun
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Dışarı götürmeyi düşünsen mesela dışarıda enerjisini atsa
0 oy
tarafından
Eğer çocuğunun bu yaptıklarını yaramazlık olarak düşünürsen tahammül seviyen çok düşer. İçten içe kızgınlık hissedersin, beş dakika dinlenemiyorum diye düşünüp bir yerden sonra ona da yansıtırsn. Aslında yaramazlık değil yaptığı, büyüyor annesi. Merak ediyor. Masalara çıkıyor demişsin merak ediyor çünkü, biz biliyoruz orda ne olduğunu o yüzden saçma geliyor olabilir ama o bilmiyor ve öğrenmek istiyor. Güzel bişey aslında bu. Lütfen birazcık sabır, sakin bebeğinin merakını törpüleme. Böyle ogrenecek 

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,064 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 540 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde zxcvbnm (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 441 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 421 göst.