0 oy
896 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

image

Konu covid değil kızlar asıl covid bölümünde çalışan ablasına sürekli gidip sorun etmeyip biz gidince annemgile ablamla sorun eden eniştem vardı, bende gitmeyeceğim onlar gelince ablam bunu yazmış

9 Cevaplar

0 oy
(2,165 puan) tarafından
Gitme canm sende yapacak birşey yok enişte demekki sizi istemiyor kız bide bişey sorcam telefonda konuşmak varken niye msjlasiyonuz ablanla :) 
tarafından
Çalışıyor canım ablam nöbetçi nöbete kaldı ondan
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bişey anlamadım ben ya

tarafından
Önceki postuma bak kuzum
0 oy
tarafından
Suç ablanda bnm kardeşimi istemicek he kocam.? Ümüğünü sıkarım onun..
tarafından
Tabiki iş onda bitiyor bide enişte heryeri geziyor. Ablasına gidiyor covid yok bizde var sanki, bende evden çıkmıyorum ha benim düşünmem lazım onlardan gelir mi diye
0 oy
tarafından
Canım ablani arada birakma ailesyle huzursuz olmasn istemio kocası demekki ablani üzme uzatmada bence tamam işimiz çıktı frlan de Ki aklı busefer sende kalmasn oda ister seni görmeyi kendini onun yerine koy herkes evdeki huzurunu düşünür ilk olarak
tarafından
Ama 3 yıl 3 yıldır görmedik birbirimizi, yeğenlerim nerdeyse askere gidecek 1 kez görmedim buda acımasızlık değil mi? Bu kadar erkeklere kendilerini ezdirmesinler
(3,457 puan) tarafından
Kübra sen ve senin gibi düşünenler olduğu sürece bu erkekler adam olmaz.
tarafından
Aynen, eşime ben o hakkı vermedim o konuda izin vermemezlik yapamaz ama ablam baştan beri herşeye hee diyince başına çıktı adam
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Adam ıstemıyo besbellı. Benım esımde hep gıdıyo annesıne falan bana dedı 1 2 kere korona var ıste falan dıye. Bende senın aılen yuzunden korona olduk ozamanda dusunseydın keske ben annemı goruncemi akluna korona gelıyo dedım tartıstık bı kac kere. Artık sustu oturdu. Enıstende ablana baskı yapıyo bellı
tarafından
Ablasına gidiyor covid yok bizde var sanki, bende evden çıkmıyorum ha benim düşünmem lazım onlardan gelir mi diye
0 oy
tarafından
Sen her ne kadar ablana toz kondurmasanda tekrar dıyorum iş ablanda bitiyor :) 
tarafından
Ya tabiki iş onda bitiyor, eşime ben o hakkı vermedim o konuda izin vermemezlik yapamaz ama ablam baştan beri herşeye hee diyince başına çıktı adam, 3 yıl 3 yıldır görmedik birbirimizi, yeğenlerim nerdeyse askere gidecek 1 kez görmedim buda acımasızlık değil mi? Bu kadar erkeklere kendilerini ezdirmesinler
tarafından
ablana dıcen bunu canım valla yazık nasıl vıcdanı el verıyo kardes bu kavgayı da ederım kotu de olurım restı de cekerım ama aıle hassas nokta
tarafından
Dedim canım
0 oy
tarafından
Hatalı olan kişi ablan, eniş'ten çak kişi el oğlu sonuçta ablan baskı yapsın altta kalacağına başını ağrıtmak istemiyor o da belliki
tarafından
eşime ben o hakkı vermedim o konuda izin vermemezlik yapamaz ama ablam baştan beri herşeye hee diyince başına çıktı adam
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Canm yanls anlama ama enstende suç yok ablan çok yüz verms benim kocam nezaman deseki gelmesin kardeşin diye ben çağırıyorum 1 ay bizde kaliyo ben onun ailesine bsey demiyosam o da benim aileme demez yani benim kocam zaten öyle ayrımcı biri degl 
tarafından
eşime bende o hakkı vermedim kuzum o konuda izin vermemezlik yapamaz ama ablam baştan beri herşeye hee diyince başına çıktı adam
(1,583 puan) tarafından
Keşke ablanda herseyine evet demeseydi ya benim ki ilk başlarda aynı böyleydi sonra ben ona aynısını yaparak düzelttim o benim aileme nasıl davrandiysa bende onunkine aynı öyle davrandım düzeldi ama zor oldu biraz ama başardım ablanda öyle yapsın bence
0 oy
(594 puan) tarafından
Siktirsin gitsin ben başlarım benim ailemi istemeyen kocaya ailemi istemeyen beni de istemesin böyle saçmalık mi olur hele erkeklere hiç yakistiramıyorm.
tarafından
Benim eşimde diyemez gelmesin gitme diye o hakkı vermedim bende kuzum. Ama ablam verdi şimdi de önünü alamıyor
(594 puan) tarafından
Benim eşim benden daha çok değer verir aileme hele anneme o kadar düşkün ki bazen ailevi mesele olunca hakkında olumsuz birşey söylesem kendi annesinne söylüyorum gibi kızar bana annen gibisi yok kıymetini bil faln der. Allah aşkına ablanın eşide bazı kadınlar gibi gelmesin bu böyle yaptı şunu sevmiyorm diyorsa erkek diyip geçiniyor mu. Sorun ablanda değil canm kendi karaktersizliginde

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 151 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (836 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 787 göst.
2 Ekim 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 496 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Huriyenur (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 869 göst.