0 oy
179 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (980 puan) tarafından
Kızım uyuyordu yanına gittiğimde buz gibi olduğunu farkettim ateşini ölçtüm 35 çıktı. Yatmadan önce ateşi vardı calpol verip yatırmıştım. Neden böyle oldu çok endişeliyim klimayı kapattım aradan neredeyse 1 saat geçecek daha ısınmadı bu durumu yaşayan var mı aranızda kızım 1 yaşında Perşembe günü göz muayenesi vardı damla yapmışlardı ateş yapar demişlerdi fakat ateş sonrası böyle olunca bilemedim

4 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bı bilen çıkar inşallah korma Rabbim şifa versin inşallah
(980 puan) tarafından
Amin canım inşallah doktora gitsem mi kararsız kaldım olmazsa gideyim garanti olsun
(6,919 puan) tarafından
Bence git Allah korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Terlemiş miiiii? 

(980 puan) tarafından
Islaklık yok fakat vücudu soğuk
tarafından
Benim kızım da dün gece baya terlemişti ve soğuk demiyim de normal ısıda değildi ılık dı vücudu yani bişey olmadı korkma dicem ama belli olmaz tabi soğukluğu varsa ılık değilse normal değildir bi acile götür istersen
(980 puan) tarafından
Şimdi ölçtüm ateşini tekrar 36.4 çıktı bu sefer. Bana kalsa hemen gideceğim de benim ö..küz bişey olmaz gerek yok geçer diyor. Ömrümde bu kadar rahat insan görmedim zten aramız iyi değil bunun sebebi bile ben oldum
tarafından
Bişey diyimmi benim kocamda öküz yani iyidir ilgilidir ama soğuk kanlıdır yani ben panik yaparım o sakin kalır her zaman olmasa da genelde çok bişey yoksa sakin kalır aslında birbirimizi böyle tamamlarız
(980 puan) tarafından
Biz ayrılma aşamasındayız da ondan. Herşeyin sorumlusu benmişim gibi davranıyor maalesef
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hipotermi olabilir uyandır  hemen duş aldir ılık suyla duzelmezse hastaneye götür acile 
(980 puan) tarafından
Amin inşallah
(3,832 puan) tarafından
Nasıl oldu çocuğun gece tekrarladimi ateşinin düşmesi
(980 puan) tarafından
Yok çok şükür olmadı bir daha teşekkür ederim sorduğun için ❤️
(3,832 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin tekrarlamaz bir daha inşallah
(980 puan) tarafından
İnşallah canım. Rabb'im hepimizin minnaklarına sağlık versin inşallah
0 oy
(3,836 puan) tarafından
yani bilemedim ben. bi İnternete bak istersen kasılma falan da olur diyor vücutta bir sürü belirti var. 
(980 puan) tarafından
Onlar yok maşallah keyifli Allah'a şükür

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
4 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu

381,041 soru

11,407,681 cevap

34,943 kullanıcı

...