0 oy
1,037 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanamdan bıktım artık. Evimiz iki sokak arkada ama hayatımızın her anında. Uzun zaman sonra markete çıktık eşimle dün akşam üstelik yürüyüş yapmış oluruz dedik kaynanam yemeğe gelin demişti gidecektik ama pişman etti markete gidicez dedik daha markete girip iki parça bişey almadan hemen aradı canı bişey çekmiş (söylemiyorum) hemen alın onu gelin hiç durmayın bilmem ne çabuk olun. Yüzüm düştü haliyle eşim anladı biraz geçti dur annemi arayım da eve getirsinler eve de servisleri var dedi aradı söyledi. Ama bu bişeyi değiştirmedi maalesef çünkü bu kadın hep böyle markete bile gidemiyoruz sürekli benimle yarış halinde aşırı derecede kıskanıyor eşimi de. Eşim de biraz anneci maalesef. Nereye gitsek mecburen haberi oluyor çünkü bbirbirimizin evini görüyoruz 7-24 arar rahat vermez. Ve nereye gitsek ya illa kendiside pesimize takılıyor yada gittiğimiz yerde huzur vermiyor bizi geri getirmek için bir sebep buluyor. Bugün nerdeyse 6 ay sonra evime amcam ve yengem gelecek bundan da haberi oldu tabi hemen bende gelirim dedi gelme diyemedim sen bilirsin dedim yarım ağızla. Evime bir misafir gelse hemen damlıyor habersiz çağırsam benden kötüsü yok. Ya kendi arkadaşlarım gelince bile gelmek istiyor gelirim diyo gelicem.diyo. Ben bunlardan çok sıkıldım

Eşimin annesi sonuçta eşimi düşünüyorum sadece eşim kırılmadan annesini nasıl uzaklaştırabilirim kadının stresinden evliliğimden hiç bişey anlamıyorum 32 haftalık hamileyim üstelik. Evlendigimizden beri bir rahat vermedi ne kendisi ne küçük görümcem 12 yaşında ikiside aynı gerçekten çekemiyorum artık. Akıl verin lütfen

25 Cevaplar

0 oy
(301 puan) tarafından
Aynı benimkide böyle valla sabahın köründe arar rüyasında görmüş gibi bir yere gideriz onlara demedik diye trip yerz cafeye giderken bile kaynım annemde alın derdi bende eşimle başbaşa kalmak istiyorum dedim ondan sonra sustular bide ben telefonları sessize alıyorum canım ne zaman isterse o zaman dönüyorum her dakika kendinin atamasıyla ugrasamsm başka işleri yok bizim ne yapacagımızla ugrasıp duruyorlar 
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
benimki de aynen böyleydi .. hatta evime misafir sokamıyodum bana gelen misafirleri alıp kendi evine götürüyodu senin evin batmasın sen yeni gelinsin diyodu ama insanlarda benim evimi görmeye geliyodu .. bigün yine aynısı oldu bırak batsın topliyim ben böyle alışamam ki ne evime ne oğluna dedim ? .. eşimle dışarı çıkıp gezmemiz zaten hep olay oluyodu annesi babası kardeşi hep bozulup ağlıyolardı .. şükür taşındık başka yerede uzakız böyle daha tatlıyız .. 
0 oy
tarafından
Merhaba cozebildiniz mi ?
tarafından
Hayır çözemedim maalesef
tarafından
Canım cicim yaparak konuş eşinle  bodoslama konuya dalmadan oksaya oksaya yolu göster üzüldüğünü anlasın  pat pat konuşursan anası da duygu sömürüsü yaparsa sen kötü olursun ondan önce sen kullan duygusal yanini
0 oy
(2,649 puan) tarafından
Kayınvalidenizin tedaviye ihtiyacı var bence tamam benimkide oğullarına düşkün sever düşünür anne sonuçta ama bu kadarı fazla yani 
tarafından
Dünyanın merkezi sanıyor kendini sürekli benimle bir yarış halinde doğum temizliği yapmaya başladım bir kere yardım edeyim demek yerine kendisi de temizliğe başlamış. Not: benim doğuma 2 haftam var
0 oy
(11,014 puan) tarafından
Direk soyleyecek sin Baska caresi yok. 
tarafından
Eşimin üzülmesini istemiyorum sadece çünkü oğluna çok güzel sömürü yapıyor rol kesiyor
(11,014 puan) tarafından
Yoksa sen uzuleceksşn ve kocan annesini haklı görecek hep. Ben cok pismanım keske daha ilk anda kavga etseydim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,041 göst.
11 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,258 göst.
30 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 648 göst.
16 Aralık 2020 Aile kategorisinde egc01 (625 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 1,034 göst.