0 oy
1,682 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar telefonu kurcaladim ne göreyim bide :( bi kadın ona foto atmış Eşimde ona atmış :( çok sinirlemdim tartıştık gitti dışarıya  ve ben ne yapacam bilmiyorum bana dedi gi şu?  Arkadaslar şaka yapmış göndermis inanmadm çıktı gitti ...bana yardım edin napayım 

36 Cevaplar

0 oy
(1,264 puan) tarafından
Bu arkadaşlar kim cok merak ediyorum her haltı onlar yapıyor
-Reklam-
0 oy
(295 puan) tarafından
Arkadaşı onlara attıysa bu niye onlara kendi resmini atmış bi daha kim kimin sidikli suratına meraklı yalancı hepsi aynı bok 
0 oy
tarafından
İçine atıp susma ailelerle paylaş ve üzme kendini Rabbim gozune göstermiş bu sana bir fırsat kanıt topla ekran kaydı al muhakkak böyle tipler saplantılı olur ileride sana zarar vermeye kalkamasin
0 oy
tarafından
Belki erkek arkadaşı göndermiştir ama bende görsem napsrdım bilmiyorum
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Klasik erkek yalanı 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allahindan bulsun yaa helal varken neden harama el uzatiyorlar ailen kabul ederse git ailenin yanına 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ne tür bir resim canım 
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Yorumdan gördüğüm kadarıyla cinsel oragni atmış 

Bu kabullenilebilir birşey değil .

0 oy
tarafından
Bide müstehcen fotoğraf atmış kusura bakmasın şaka maka diye.baskasi yapmış diye anca  çocuk kandırır o baltalı halo gibi kesecen s.kini verecen eline 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Karşına alıp sorsana ne ihtiyacı için yada hangi eksikliği için bir kadından yardım istemiş fotograf atarak  
0 oy
tarafından
 Telefonunu elinden al direk bayiye git dokumani çıkar .. utanmaz herif bunlar yüzünden başımızdan hastalık sel deprem eksik olmuyor 
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Kızlar kusura bakmayın tek tek cevap veremedim çok kötüyüm :(  kaynanam la konuştum suan rahatsızm zaten karantina dayiz çıkamıyorum ve kayinpeder im eve gelemiyor yarın gelecek herşey i halledeckmis kaynanam öyle dedi :(  ve oda ağladı benle birlikte odama kapandım  çıkmıyom çocuklar olmasaydı öldürürm ke n dimi kurtulmak için ama ben annesiz büyüdüm cocuklar lm büyümesin lütfen bana dua edin ... hiç bu olanları hak etmedim hiç bir şey im eksik deyil o kadın dan neden başıma geliyo bilmiyorum 
(14,051 puan) tarafından
Onun çocuklarından çok senin cocuklarin sen taşıdın sen besledin sen buyutuyorsun o sadece bir damla su verdi sana başka naptı acaba? İnsan olsaydı adam gibi baba olsaydı önce çocuklarının annesini sever sayardı
(561 puan) tarafından
Kaynanan gözünden 2 yaş akitti sende kandın hee. Valla otur seni aldatan kocanin dizinin dibinde hizmetini gör valla pes diyecek biseyim kalmadi. Ksura bakmada grursuz bi kadinsin. Kayinpederin neyi halledicek ulan zamani geri alip aldatmamasini mi saglicak. Yalandan kizacaklar konu kapanip gidecek aklinizi kullanin akliniziiii. Esin sana daha neler yapar sen boyle sustukca
(14,051 puan) tarafından
Buse nin yorum unda bende benzer şeyleri yazdım ama anlayana canım boşver kendini yorma gerçekten ben uygulamada kanser olacağım bir gün bu arkadaşın gidesi olaaydi zaten annemin evine geldim diye post açardı kaynana kayınpeder de kimmiş ya
tarafından
Ailem başka şehir de .annem yok yengem abİm kaç gün bakarlar Bana ve çocuklar a kızlar düşündüğünüz gibi deyil hayatım
(561 puan) tarafından
Ahh canim benim ya valla ne diyim bilemedim ama sen ordan kurtul bakarsin bi hal caresine. Valla aldatan kocayla kalmaktansa abinde kalmayi yeglerim lutfen boyle ezdirme kendini.
0 oy
(790 puan) tarafından
Öyle düz resim mi yoksa farkli içerikli mi
0 oy
(120,034 puan) tarafından
Hep arkadaslar saka yapar herseyi arkadaslar yapar
0 oy
(1,022 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kendisi de mi şaka yapmış atmış.. bende bunları anlamıyorum evli barkli adam eşi görür ne düşünür diye cekinir saka da olsa ama zannetmiyorum ki saka olsn.
0 oy
(930 puan) tarafından
Canım ne arkadaşı inanma sakın hadi diyelim arkadaşi attı pislik adam ne diye şeyini gönderdi terbiyesiz herif canım sen bunu affedersen aynı şeyi yaşarsın sakın yanlış anlama canım bu kadın cinayetleri nasıl oluyor Bi şans ikinci san üçüncüde Allah korusun 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,714 göst.
0 oy
6 cevap 938 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 659 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,689 göst.
2 Kasım 2020 Aile kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu