0 oy
946 göst.
Aile kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Hamileyken atmışlardı eşinin ailesi eşi çalışıyor diye kaynansigilde kalmıştı smdi doğum yaptiydi yirmi gün falan oldu kaynansi bakıyordu biz alacaktık eşi yok diyince annesigile götürmüştü eşi işten eve gelmiş dün fitlemusler bunun üstüne salmislar yani istedikleri kardeşimin bizi silmesi bizle konuşmasını istiyorlar kardesimde onları dilemem ama çok istiyorsanız sizi sileyim demiş evden atmış kaynansi çocukla beklemiş kapıda eşi denen ******** çıkmış iki parça kıyafetle arabaya koymuş annemgilin arka sokağına bırakmış tlfnunuda almış elinden smdi abim falan boşanacak kesinlikle diyorlar bizde dedik biz cocugada bakarız kendinede Kayseri soğuk çocuğun kıyafetleri yokmuş o kdr içime battiki emziriyordu sütü kesilmiş mama vermeye başlamış annem bütün kardeşlerime konuştuk tek tek tlfnda gonderebilen para  vs gondericek bende anneme gönderdim ikisine yetecek bı miktar oda smdi gitmiş benim prensesime kıyafet almaya yavrum benim daha çok küçük 

37 Cevaplar

0 oy
(3,052 puan) tarafından
Kıyamam ya bazı insanlar kalp yerine taş taşıyor demek ki. Kardeşin inşallah bunun üzerine affedip geri dönmez. Mahkemede de çocukla kapıya attığını söyleyin komşulardan falan goren varsa şahit bulun. Hamileyken de aynı şekilde kapıya attığını delillendirmeye çalışın.  Çocuğunu kapıya adam çocuğunu görmesin falan diyin. Belki hakim emsal teşkil edecek bir karar verir. 
(2,350 puan) tarafından
Kadının sözü zaten tamamen sahitliktir herturlu hak tanınır onlar düşünsün bundan sonra olacaklari
(3,052 puan) tarafından
Çocuğu görmemesi için mutlaka talepde bulunun. Belki hakim insaflı çıkarda herkese örnek olacak bir karar verir. Hakimlerin takdir yetkisi var emsal teşkil edecek karar verebilir bu durumda. Sonuçta sokağa atmış ne diye alıp görsün ki.
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Allah'IM şu dünya da ne kadar kötü insanlar var herkes bu dünyayı düşünüyo kimse öbür tarafı düşünmüyo arkasında ailesi varmış  ömrünü tüketmesin böyle insanlar için bi kere geliyoruz dünyaya
(2,350 puan) tarafından
Evet canım çok haklsn
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Daha adam olamamış ki baba olsun serefsix 
(2,350 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
Bu da kendine adam diyor ya rezil herif nasıl yapılır bu ya aklım almıyor  
(2,350 puan) tarafından
Ne adamı insan degiller
0 oy
tarafından
Orusbu Bi anne ve oğlu işte ne beklenir bunun gibi orusbu çocuklarından ALLAH yar ve yardımcınız olsun kardeşin kurtulmuş bunlardan cnm 
(2,350 puan) tarafından
Amin inşallah canm teşekkür ederim
0 oy
(1,161 puan) tarafından
Allah esinin belasin versin.  tabikide  bakarsiz  caninizdan kaninizdan o sizin. hep boyle  yaninda olun kardesinizin masum yavrunun cani kurtulmus  o evden
(2,350 puan) tarafından
Evet çok şükür kurtuldular
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Agzina tukurdugum pisliğe bak sen. Hemen dava açsın dilekçede kapıya koyduğunu falan belirtsin. Tazminat iştesin çocuk için de nafaka talep etsin donuna kadar alın şeref.sizin.  vicdansız köpe.k ya
(2,350 puan) tarafından
Taziminat davası vs hepsini acicaz
(3,552 puan) tarafından
Sakin peşini bırakmayın pişman edin surunsun kopekk. Kardeşinde dimdik dursun kuzum bebeğine o yeter öyle babadan zaten hayır gelmez Allahın belası nasıl sinirlendim ya
0 oy
(141 puan) tarafından
Rabbim o minigin de kucuk gelin kardesininde hakkini birakmasin hepimiz hata yapiyoruz bazen kucuk yasta evoenmekle bazen yanlis kisiyi secmekle halbuki bilemezdik ki hqyatimizi bitirecegimizi bide bosanamayan adinin cikmasindan korknalar da var bnmkile4 oyle aileme bana leke atarlar korkarim masaallah ailen arkasinda durmus Rabbim onlarada zeval vermesin bebek nasibiyle gelirmis canm merak etme Allah bolluk bereket versin opuyorum bebisi ve kardesini❤
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim benim Allah razı olsun
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Vicdansizlar nasıl aile bunlar söz bulamıyorum yaa.Allahdan bulsunlar
(2,350 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Nasıl bu kadar acımasız olurlar hiç mi şeref namus yok o eşi denen pislikte hiç mi vicdan merhamet kalmamış 
(2,350 puan) tarafından
Yok kuzum yok
(4,759 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun sakın göndermeyin geri böyle aile ve kocadan affedersin hiç bir *** olmaz
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım benim ya bende kaç gündür seni düşünüyordum nickini unutmuşum sen nasılsın kayseriye gitmiştin en son bebeğini alıp ne oldu çözüldü mü olaylar 
(2,350 puan) tarafından
Abim geldi oraya bu niye geldi vs dedi döndüm evime geldm geri evimdeyim kuzum
(4,698 puan) tarafından
Eşin nasıl sana karşı canım düzeldi mi biraz
(2,350 puan) tarafından
Hayır aynı eve gelmiyor zaten çocukla yaşamıma devam ediyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allahım dün de başkasına dedim bu dünyada göstersin kardeşinin de o sabinin de ahını. 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
yarısına kadar bile okumaya tahammül edemedim allahın belaları allaha havale ediyorım kendi kardeşim gibi üzldüm lohusa karıya naapmışlar allah onlara çevirsin yaptıklarını inşallah tez zamanda göstersn ebesininkini
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Dengesizler şeref yoksunu varlık

0 oy
tarafından
Kayseride nerede kardeşin ?
0 oy
(494 puan) tarafından
Siz kardesinize gelenin en fazlasinj yapin gondermeyin hidaha o eve ole insanlara gerek yok ayrica yaptiklari yanlarina kalmaz merak etmeyin 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 963 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 625 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,513 göst.
0 oy
17 cevap 1,055 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu