0 oy
625 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kızlar benim dayımın baldızına bilezik borcu varmış şaun dayımın eli sıkışık olduğu için gününde verememiş neyse baldızı da şey demiş sen göreceksin demiş karakola gitmiş demiş ki bu kişi benim kızıma 10 yaşında taciz etti demiş kız şuan 14 yaşında  sonra davayı geri çekmiş dayım asla öyle birisi değil dün anlattı ve ben utanıyorum o benm kızım gibi diyor ben kendimi öldürücm  vs diyor Ve adam ağlıyor böyle birşey yaşadığı için eşini boşayacak o derece eşi de birşey demiyor düşünün davayı dayım açacak şuan dosya kamuya düşmüş kız 10 yaş dendiği için sizce nasıl yol çizilmeli 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tövbe tövbe bu durumu kullanan o kadar iğrenç kadınlar varki Rabbim ıslah etsin hepsini olan küçücük çocuklara oluyor
(132 puan) tarafından
Evet ya aynen inan böyle para için kızını kullanmak nedir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok uzun ve zor bir süreç.

Kamu kıza önce bir avukst sonra birde sosyal hizmetler için bir görevli veriyor kızın yaşı küçük olduğu için 

İlk davanizda dayiniz muhtemelen imzaya bağlanır.

Arastirilir uzun süre ama 4 sene olduğu için zaman aşımına ugrar.

Ancak o şikayet eden mahkemede anlatırsa olur
(132 puan) tarafından
Canım valla bilmiyrm çok şaşırdık inan zaten şikayet edenler düzgün aile değiller
0 oy
(616 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun, ne günlere kaldık ey Rabbım, bir anne kendi öz evladına nasıl böyle bir kötülük yapabilir aklım almıyor 
tarafından
Çok sağlam bir avukata ihtiyacınız var bu durumda
tarafından
Her avukatta bu davalara bakmıyor
tarafından
Eğer istanbuldaysan

Atalarda bir avukat var ama suçsuzsan bakar yoksa böyle davalara bakmaz zaten anlaşılıyor konunun içine girince bir danışın

Murat filizin altında yunus demir olması lazım filiz hukuk bürosu
(132 puan) tarafından
Teşekkür ederim ist değilm  cnm
tarafından
Yakinsan avukatların gidip gelme durumu oluyor
0 oy
(966 puan) tarafından
Gerçekten sadece bir iftira mı diye sorgularım... Esinden neden boşanıyor mesela.
(132 puan) tarafından
Çünkü eşi ile zaten araları iyi değildi sürekli küser. İşin içinde olduğum için doğru olsaydı size doğru olanı söylerdim emn ol. Eşi böyle aileden kopuk ve eşinin diğer kız kardeşi de evliyken başka adama kaçtı şimdi iftira olduğu belli değil mi
0 oy
tarafından
Para icin kizinin namusunu one atan piskolojisi nolur diye dusunmeyen bi anne 

Kardesi kocasina iftira attigi halde hala susan bi bi es 

Ne denebilirki Allah herzaman iftira atanin karsisindadir dayin Allaha sığınsın agir bi iftira olmus olabilidigince uzaklassin biyerden bulsun versin bileziginide sonra komple ipleri koparsin 
(132 puan) tarafından
Öyle yapacak şuan canm  ya böyle ***** insanlar para için her şey yapıyorlar
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Hey Allahim sen koru. Kadının şerrrinden Allaha sığınırım diye alimler boşa dua etmemiş gerçekten hemcinslerim beni korkutuyor bazen 
(132 puan) tarafından
Aynen canm
0 oy
tarafından
Aradan geçmiş 4 sene o anne olacağa sormamislar mı 4 senedir neredeydin şimdi mı aklına geldi diye Rabbim yardımcınız olsun zor bir süreç 
(132 puan) tarafından
Oyle bir bir de neden geri şikayeti geri çektin
0 oy
(119,519 puan) tarafından
ohaa yaa boyle iftirami atilir ne pislik insankar var 
(132 puan) tarafından
Malesef canm hani doğru olsa neden geri çekti şikayeti şahsen öyle bir durumla karşılaşsam inşallah olmazda sonuna kadar giderim davanın
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Ohaa ohaa diyorum başkada bisey diyemiyorum 
0 oy
(795 puan) tarafından
Allah o kadının belasını versin bi bilezik için kızımı kullanmış 
(132 puan) tarafından
Evet ve daymn eşi kızı vs da birşey dememiş halen o kadınla konuşmaya devam ediyorlarmş
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Maalesef bu tur insanlar var bizimde burda geçen senelerde imama iftira atmislardi 10 yasindaki kiza taciz etms diye adam 70 80 yasinda baya bilinen yillarin imami kac ay boyunca hapiste kaldi en son mhakeme iyide bu erkekliktn dusmus oyle biseyin mumkun olmayacagni söyleyip cikarmislar sonrada iftira oldugu ortaya cikmsti zten Allah islah etsn insAllah boylelerini
(132 puan) tarafından
Amin inşallah ya inan şoka girdim ben de
(2,013 puan) tarafından
Adamcagiza yazık yaa simdi nasil üzülmüştur böyle bi iftirami olur
(132 puan) tarafından
Canm resmen ağlıyor düşün
(2,013 puan) tarafından
Yazik adama yaa Rabbim yardimcisi olsn demek buda onun imtihani
0 oy
(385 puan) tarafından
İftira çamur gibi kolay bulaşır ama izi kalır derler ya aynen öyle canım.bizimde bir tanıdık eşiyle tartışıyor ama kadına dokunmuyor bile adam evden çekip gidiyor adam gider gitmez kadın kafasını kapıya vuruyor polisi arıyor eşim beni dövdü diyor polisler adam iş yerindeyken yaka paça alıp karakola götürüyor adam 6 ay uzaklaştırma aldı evine giremedi sonradan iftira olduğu ortaya çıktı o sırada evde çocukları da varmış ama kadın çocuğunu da tehdit etmiş eğer söylersen seni gebertirim diye. Rabbım sizinde yar ve yardımcınız olsun inşallah 
(132 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim canm
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Cocuk 14 yasindaymis canim mutlaka alıp konusurlar ve dogruyu soyler. Bol bol dua etsin rabbim temize çıkarsın insallah. 
(132 puan) tarafından
Canm sanmam öyle bir iğrenç aileki daha önce o kızın teyzesi kocasından başkasına kaçtı
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Dayı amca deyince benim tuyler diken diken oluyor dogruda olabilir gözünle gormus gibi savunma bence
(132 puan) tarafından
Dayısı değil amcası değil baldızının kızı iftira atılan bnm dayım insan dayısının bilir demi
(1,737 puan) tarafından
İnsan dayisini bilemez çünkü insanlarin anasi babasi kirk yillik kocasinin bile huylari degisiyor.  Onun beyninin içini bilemezsin. Birlikte yatip kalkip onun beyninin icinde yasamiyorsun . Taciz soz konusu oldugunda ben suphelenirim . Disardan adam gözüken içi pislik olanlar var maalesef
(132 puan) tarafından
Canım sen davanı geri çekermisn peki öyşw birşwy olsa ben sonuna kadar giderim o geri çekmiş çünkü
(1,737 puan) tarafından
Karsi taraf korkutunca cekiyorsun tabiki cok yakinima yapildi.
(132 puan) tarafından
Korkulacak bir durum yok ama ben size anlatamıyorum galiba
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Para için bilezik için kızına böyle bir yakıştırma nasıl yapabilir ya Allah ıslah etsin
(132 puan) tarafından
Yapıyorlar işte canm
0 oy
(48,742 puan) tarafından
Rabbim kuru iftira dan korusun dedikleri bu iste bir bilezik icin bide insan kizina bunu soyler mi onunda adını karistirir mi ne bicim anne bilezik için.kizini kullaniyo
(132 puan) tarafından
Evet cnm eğer öyle birşey varsa neden geri çektin şikayeti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 213 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 649 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 996 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu