0 oy
546 göst.
Aile kategorisinde (2,623 puan) tarafından
Kizlar simdi kisa anlatmaya calişicam eşimin ailesi geri kafali yani yada bize gelince geri kafali oluyorlar kendileriyke konusmuyorum dedikodumu yapiyorlar herkese diye ustelik kimse tektarafli konusuyorsun biz nerden bilelim demesin ama ben 16 yasinda evlendim saygisa kusur etmedim ama gercekten fitnede ustlerine yok simdi esim onlardan cekinir bazi konularda yani daha cok baba sen konusma onlarda sussun der basi agrimasin diye rahatina duskundur esim 

Simdi gecenlerde esim annesine gitti bende aradim cocugun bezi bitti gelirken al diye ismimide canimm diye kayd etmis tele aileside gormus vay efendim sil onu ayip falan diye alay etmisler gulmusler esim eve geldi bunu anlatti bende nolmus karin degilmiyim sonucta valla ****** diye yazsa adimi sevinirler ama fesatliktan icleri çurumuş malesef. Esimde silmiycem boş ver dedi aradan 1 ay gecti dun telini aldim wpye girdim baktim canimi silmiş "ev" yazmiş tabi bende şarteller atti hiç gelemem boyle şeylere açtim agzimi yumdum gozumi sonra ozurler diledi falan onun adini sildim sadece numarasini kayd ettim kendiminkinide sildim 3 4 kez sonra baktim canim yazmis allem etti kallem etti baristik ama bana çok tepki verdin dedi gercekten cok ku tepki verdim yani cok agrima gitti ordan silmesi ailesinin lafiyla ama benimde huyum kotu susmuyorum surekli konusuyorum yapilqni unutmuyorum hic bi zmn esimde bundan sikayetci hep hatalarimi yuzume vuruyorsun diyo ama surekli benzer hatalar yapip beni cildirtiyo fikir verin nasil davranmaliyim?

17 Cevaplar

+4 oy
(2,323 puan) tarafından
Böyle erkeklere sinir olurum benimde bi akraba karısının ismini ev diye kaydetmiş kadın çok üzülmüş boşver dedim sende adını işçi diye kaydet madem sen ev olarak görünüyorsun evdesin diye sende işçi yaz dedim önce güldü sonra yazdım dedi eşi görünce bu ne demiş buda sen niye ev yazdın demiş sonra eşi susmuş. Boşver dedim o bişey yazmadan sen yazma dedim. 
(14,033 puan) tarafından
Puan önemli değil ya yılbaşını bekliyorum belki o zaman değiştiririm :D ben nick name karar verene kadar admin kapatır sistemi :Dd
(2,323 puan) tarafından
Kız daha yılbaşına çok var ben bu günler de sildirmeyi düşünüyorum yeni isim arıyorum kendime :D
(14,033 puan) tarafından
Peki benim hiç linç yememiş olmam :Dddd
(2,323 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Boşver yeme düşman çok :D sjsjsjjs
İnstagram ın var mı? Eşim uyandı ona yemek fln hazırlicam sonra görüşürüz canım instagram varsa
Kız sende o kelimelerin olduğu yorumları düzenle yoksa muhalefet gelir birazdan :D sjsjsjjs
(14,033 puan) tarafından
Kaldırdım gitti :D istek atıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben olsam bende aynısını yapardım açıkçası 
(2,623 puan) tarafından
Dimi yani gelde esime anlat ben cok tepki veriyormusum cani istemis silmis yahu 250 tane numara var rehberinde niye karinin adini silesinki
tarafından
canım istedi sildim mi diyor birde   bildiğin ben engellerdim heralde bunun sonunda
aynen öyle bence iyi yapmışsın hak etmiş esin boşver
(2,623 puan) tarafından
Iste kendini hakli cikarmaya calisti bakti olmuyor etekleri tutustu
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın bence eğer tepki vermeseydin o isim asla düzelmezdi bsver anasının babasının ağzına bakmamayı öğrenir böyle böyle 
tarafından
Ama daha olmamış şey için şimdiden neden 1 haftanı mahfediyosun bu düşüncelerle canım sen byle olumsuzu çağırırsan tabiki öyle olur.
(2,623 puan) tarafından
Ayy sus kiz esim gibi konustun valla :) travma oldu yemin ederim boş ver esimin en sevdigi cumlesi
tarafından
:D anın tadını çıkar kuzum senin için diyorum hayat üzülmek için çok kısa pembe gözlüklerimi sna da verim polyanna olalım :D
(2,623 puan) tarafından
Ay keske gozlukle olsaydi mutluluk
Içim çurumuş benim ;D
tarafından
İşte içini yeşertmek lazım bunun çözümü de sende yine bence buna yoğunlaş sen bul çözümünü canım :)
0 oy
tarafından

Çok mu tepki :D hahaha valla eşin dua etsin benim gibi karısı yok.. o telefonu varya anasına sokar sonra eşime yedirirm. Siz kimsiniz rehberimdeki kayıtlı isime karışıyorsunuz arsizlar

(2,623 puan) tarafından
Ahaahh kiz sen benim yerimde olsan katil olurdun o zmn :)
tarafından
Olurdum kesin. Katlanamam öyle şeylere hic
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sen öyle yapmasaydın o üste çıkacaktı ve öyle davranmaya devam edecekti boşver iyi yapmışsın. 
(2,623 puan) tarafından
O uste cikamaz malesef keske ciksa hakli olmaktan yoruldum valla
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Vallah məndə olsa belə edərəm.ne dedeceydin çox sağol deyəcəkdin bəyəm.bu ailələr nə eləmək isdeyir başa düşmürəm onsuz.demirler qoy oğlum ailəsiylə rahat olsun ancaq pillə verirlər.sende yoldaşını uzag saxla olardan .yaxşı elemisen
(2,623 puan) tarafından
Hee valla basa dusmurem gerideqalmiş fikirlidiler hamsi
0 oy
(290 puan) tarafından
Eşinin yaptığı da çok sinir bozucu ve bana göre aşağılayıcı cidden haklısın. Çok fazla hataları yüze vurmak kavga etmek yerine o hatayı yaptiginda tavır koyup bedel ödetmek daha etkili oluyor. Esra ezmeciyi takip edin Instagram'dan kitaplarini da okuyabilirsiniz çok faydalı ilişkiler konusunda gerçekten 
(2,623 puan) tarafından
Tamam bakiyorum şimdi
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Canım diye seni yazmayacakta kimi yazacak acaba rehberden annesinin adını da değiştirsin o zaman beni doğuran kadın yazsın yeter hoş o bile fazla bu kaynanalara da neyseee
(2,623 puan) tarafından
Dedim zaten babani mi canim diye kayd etceksin yani anlamiyorum burda anormal be var
(3,832 puan) tarafından
Yani oğullarını ve gelinlerini rahat bırakınca öleceklerini falan zannediyorlar galiba bizlere sataşmadan yasayamazlar
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben de hiç sevmem ailesinin sözünden çıkamayan erkekleri, bi de böyle yerli yersiz herşeye karışan eş ailesini.. Bana yapılsa ben de sert tepki verirdim.. Ama erkekler de sürekli tepkiyi, sürekli azarlanmak olarak görüyorlar.. Benimki hele sen beni sevmiyorsun, sen beni beğenmiyorsun diyor :) Bi de alışıp, iki gün bağırır çağırır sonra susar demeye başlıyorlar :) Sadece çok önemli olanlara tepki vermek gerekiyor
(2,623 puan) tarafından
Ama yani durmuyorlar ki unutulsun her ay bir laf cikariyorlar 4 yildir canim diye kayitliyim esimde mahmut abi mi yazsin yani karisiyim sonucta 2 cocugunun annesiyim
(1,552 puan) tarafından
:D Bu konuda çok haklısınız zaten ona bişey demiyorum da.. Eşiniz sürekli böyle yapyon dediği için diyorum, bi yerden sonra onlar da tiplere giriyor :)
(2,623 puan) tarafından
Valla ne yapiyorsa bende onu soyluyorum katlanacak bisekilde
(1,552 puan) tarafından
Ah bi de katlansalar
0 oy
tarafından
Bende aynı tepkiyi verirdim valla o kendi çıkarı için diyor fazla tepki verdin diye 
(2,623 puan) tarafından
Esimin istegi ailesi ne derse desin ikimizde susalim hicbisey olmamis gibi yasiyalim bende aslaaaa susamam yani agzimi kapatsalar bile bi sekilde konusurum esim sessiz sakin kendi deyimiyle herseyi booş veren bir insan fazla rahat ben takintiliyim
0 oy
tarafından
Analari babaları ne derse illa onu yapacaklar utanacak alay edecek ne var nesi ayıp sen esisin geri kafalı insanlar nefret ediyorum bana yapılmış gibi canım sıkıldı şuan
(2,623 puan) tarafından
Yani aşkitomm bebitom bile yazan insanlar var 20 yasindayim esimde 28 yasinda canimm kadar normal birsey yok gerikafalilar iste
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Birilerinin aklıyla hareket eden kocaya tepkinin alasını veririm kusura bakmasın o ne ev diye kayıt etmek keske evin hizmetcisi diye kayıt etseymis 
(2,623 puan) tarafından
Kiz bide 4 yildir oyle kayitliyim duşun gorunce adami gebertmemek icin zor tuttum kendimi
0 oy
tarafından
Esim o kadar iş adamlarıyla,buyuk patronlarla toplantıya girer. Adam bi gülüm diye kaydetti 11 senedir halada öyle
(2,623 puan) tarafından
Yok sanirsin esimin ailesi taş devrinde yasiyorlar malesef
0 oy
(1,501 puan) tarafından
İyi bizimkini görmemişler bir hahahah
(2,623 puan) tarafından
Anlamadim kiz :)
0 oy
tarafından
Benimkide öyleydi canm yavaş yavaş olgunlaşacak bunda nevarki diyecek biraz sabır ikincisi bir olay yaşadınız sonra barıştınız onu pişirip pişirip önüne indirme evet erkekler çok konuşan kadınları sevmez hiç konuşmayanıda sevmezler tek bir sey söyle lafın cup diye otursun daha sesini çıkarma erkekler bundan anlar kaçan kovalanır kuzum
(2,623 puan) tarafından
Kiz 28 yasinda ne zm  olgunlasucak peki
tarafından
Ohoooo benimki 40 olmak üzere daha yeni yeni olgunlaşıyor teyzesi :)))
(2,623 puan) tarafından
Omrumu çurutucek o zmn desene
0 oy
tarafından
Şu var bende askim kocam yazinca ailemin gormesinden utaniyorum bu kisiyle aile yapisiyla alakali  bi durum gecen gün esimi balisim diye kaydettim o da aradi babam dediki balisim arıyor ne bu utandim valla
(2,623 puan) tarafından
Yani gordunuzki canimm yaziyor gormezden gelin yuzunuzu cevirin illa sil onu diye soylemisler oysaki biz daha genciz 4 yildir evliyiz sizin zamaninizda yoktu diye bizde 60 yasinda insanlar gibimi yasayalim vallahi bizden yaslilar daha mutlu içimizi gwcirdiler el birligiyle bu daha neki yazsam roman olur
tarafından
Yani yanlarinda ismiyle hitap ediyorum mesela veya yan yana oturmuyoruz yanlarinda telde konuşmuyorum bizde de var baya seyler
0 oy
(3,167 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın bn ağzına siçardim nasıl böyle onların sözünü dinler ya 
(2,623 puan) tarafından
Yanlis oldugunu biliyor ama rahati bozulmasin laf isitmesin diye yapmis biliyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 437 göst.
29 Kasım 2018 Aile kategorisinde Dertli (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
82 cevap 868 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mavi213365 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 573 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Serap2020. (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 454 göst.