+1 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (1,988 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 4 buçuk aylık olacak ve ben daha adet olmadım sanki adet olacakmışım gibi ağrım oluyo sonra tekrar geciyo yaa

7 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişyor ben kızım 11 aylıkken oldum. Şuan 2 yaşına girmek üzere hala düzensiz mesela her ay gecikiyor sütten dolayı 
(1,988 puan) tarafından
Yaa inş benmki o kadar gecikmez
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kırkım çıkmadan adet oldum canım ama 1 seneye kadar olmayan da varmış yani 
tarafından
Sana gelecek olursa sütten dolayı oyledir
(1,988 puan) tarafından
Yaa duzene girdimi hemem peki canm
tarafından
Evet benim sanki hiç doğum yapmamışim gibi eski duzenindeydi. Ama düzensizlik çok normal beklenen bisey. Kendini hiç kasma
0 oy
tarafından
Ben iki cocugumdada 35 günlükken adet oldum 30 günde bir adet oluyordum düzenli sütten kestikten sonrada 28 günde bir
(1,988 puan) tarafından
Erken olmuşsun ne güzel canm
tarafından
Evet bende iki doğumdan sonrada öyle oldu 40in içinde adet oldum
0 oy
tarafından
ben doğumdan 2 ay sonra spiral taktırdım adetsiz..6 ay sonra adet oldum..ilk doğumda da 9 ay sonra oldum..
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Kız bende merak ediyorum ne zaman olurum diye kesin zamansız olurum :) iki buçuk aylık bebeğim
(1,988 puan) tarafından
Inş daha da uzamaz:)
(2,130 puan) tarafından
İnşallah kiz
0 oy
tarafından
Bndede öle halaa adet olmadım emziiryorum da ona da emzirmek denirse tabi
(1,988 puan) tarafından
Yaa ne bileyim olsam daha iyi insan garanti güvende hissediyor ne olur ne olmaz hadi habersiz hamile kalırm diye de korkuyorum
tarafından
Süt çekiyor doktor normal dedi bana bnde adrt olmiyirum
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Ben ilk çocuğumda kırkım çıkmadan adet olmuştum . Bugün tam bir aydır dogurmusum ve bugün adet oldum herkeste aynı olmuyor kimi sütten dolayı aylarca olmuyor kimi düzenli oluyor 
(1,988 puan) tarafından
Yaa ikisinde de hemen olmuşsun canm
(1,336 puan) tarafından
Evet canm ama benim açımdan öyle olması daha iyi kırkım çıkınca adette aradan çıkıyor rahatlıkla namazıma kuranıma  falan devam ediyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 50 göst.
0 oy
3 cevap 50 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
5 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,988 puan) tarafından soruldu

383,665 soru

11,480,153 cevap

35,101 kullanıcı

...