0 oy
273 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (66 puan) tarafından
Merhabalar bı dış gebelik geçirdim üstünden 3 4 ay sonra falan tekrar gebe kaldım 

Maalesef 22 haftalık ölü doğum yaptım 10 gün kadar kanamam oldu yoğun olmamakla beraber

40. Günde adet gördüm sonraki ayda zamanında adet gördüm tekrar şimdi gebelik düşünüyorum 

Yumurtlama günlerinde olmasına dikkat ediyorum ilişkilerin

Ama dünden beri kasik ağrım ve bel ağrım var 

İlişkinin üstünden 1 hafta falan geçti 

Gebelik olur mu sizce hemen gebe kalabilir miyim 

Sizler neler yaptınız gebelik öncesinde herhangi bi tavsiyeniz var mı yardımcı olur musunuz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

En az 3 ay ara verin  

(66 puan) tarafından
3.ayin içindeyim
-Reklam-
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Kadın doğum doktorunla konuştun mu gebelik uygun mu bedenin için?
(66 puan) tarafından
Doğum sonrası ilk ay gittiğimde kalabilirsin dedi toparlanmış rahim dedi ama psikolojin için 3 ayı tavsiye ederim dedi
(1,352 puan) tarafından
O zaman bekle
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İki sağlıksız gebelik geçirmiş sin beklemeni tavsiye ederim 
(66 puan) tarafından
İnanın o kadar zorlu beklemek benim için odası arabası herşeyi hazırdı
Cinsiyet öğrenmek için gittiğimde acil yatış verildi cinsiyeti doğumda öğrendim zordu benim için zor zor yerini doldurmaya çalışıyorum
(12,264 puan) tarafından
Yapma canım daha çok üzülürsün
Yıpranır sin Rabb'im yardımcın olsun arkadaşım
İnan anlıyorum seni çok kişi gördüm hastane de ölü doğum yapan bebeğime içi giderek bakan
Allah yardım etsin inşallah Rabb'im kimsenin kucağıni boş bırakmasın inşallah
Rabb'im sana çok guxek bir evlat nasıp edecektir sabret canım
0 oy
tarafından
Bnmde düşük oldu kürtaj oldum 20ay sonra hamile kaldım 
(66 puan) tarafından
Beklemek istemiyorum genetik test yaptık sonuç da çıkmadı 6ayi bulur dediler o kadar sabredecehimi düşünmüyorum
tarafından
Rahim ne zmana toparlansa ozmana kalıyorsun bir vakti var canm bn 20ay bekledim ama esim askerdi gorevdeydi bizim farklı biraz
(66 puan) tarafından
Diğer aya gittiğimde kalabilirsin demişti rahîm toparlamis demişti 2 ay bekledik ama daha bekleyemiyorum
0 oy
(1,897 puan) tarafından
İki sağlıksız gebelik geçirmişsin gebelik planlamadan önce bı arastirin neden böyle  tedavi ol sonra gebe kalırsın 
(66 puan) tarafından
Genetik test yaptık sonuç cikmadi daha
(1,897 puan) tarafından
Tamam bı sonuç çıksın bı durumu takip et tedavi gerekliyse ol pslanli yap ki sağlıklı bebek doğur
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Başın sağolsun canım bende senin gibi geçen sene 20haftalik erken doğum yaptım 9 ay sonra kaldım anca gebe  hemen kalan biriydim ama bunda kalamadim tuzlu sudan sonra kaldım bende Esra ezmecinin
0 oy
tarafından
Sorunu arasdirmamis hamile kalma. Bende 4 kere dusuk yaptim sonradan doktor deyisdirdim kan pihtilasmasini oyrendim. Her dusukden sonra 7ay ara verdim. 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Asagida okudum genetik testin sonucu cikmadi demişsin keske sonucunu beklesen Allah korusun bisey varsa onlemini alirsin smdi ne oldugunu bilmeden hamile kalirsan ya ayni seyi yasarsan.. bence beklemelisin. Ben 31 haftalık ölü dogum yaptım malesef yavrumun kordonu düğümlemişti o yuzden test vs yapmadık 8 ay bekledim  psikoloji olarak hazir degilsum cunku sukurler olsun smdi 34 haftalik hamileyim. Darisi sana olsun insallah hayirla saglikla. 
(1,284 puan) tarafından
Ahh kiyamam. RABBİM bi daha yasatmasin insallah.
(66 puan) tarafından
Amin inşallah dualarınızda bana da yer verin lütfen ❤️
(1,284 puan) tarafından
Dua eder dua beklerim insallah. ♡
(66 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah ❤️
(1,284 puan) tarafından
Amin canim sagol inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu