0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (1,794 puan) tarafından
2 yaşında bugün başlayalım dedim ama ne klozete ne alaturka ya asla oturmuyor ağlıyor. Zorla da oturtsam daha kötü olur diye zirlayamiyorum. Şarkı video falan açtım yok, s vdigi şeyleri teklif ettim yok butun gün altına yaptı. Bide gösteriyor anne bu ne ne olmuş buraya diyip halıyı gösteriyor. Ne yapmalıyım hazır değil mi acaba yoksa bı kaç gün daha deneyeyim mi 

Hamileyim yaz bitmeden ve agirlasmadan ogrensin istiyorum ama hata mı yapiyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm. İlk günler kaçırması çok normal benim 3 gün pisletmedigi yer kalmadı tabi bende öncesinden başlamıştım ağlıyordu büyük tuvaletinden korkuyordu bıraktım bir ay sonra yine başladım bu sefer korkmadi ve yaptı yani sabır isteyen bir süreç biraz dene baktin olmuyor bırak biraz zaman geçince yine dene 
(1,794 puan) tarafından
Otursa belki yapar ama asla oturmuyor kıyameti koparıyor. Daha önce kendi istiyordu oturmayı bı kaç defa oturup kaldirmistim şimdi yanaşmıyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ilk olarak  zaten üstüne delikte oturtma korkarlar oraya düşeceklerini sanıyorlar benim kızım 4 yaşına giricek daha klozet veya alaturkanin üstüne oturmuyor korktuğu için 
(1,794 puan) tarafından
Önce bikac defa oturmuştu k ndi istemişti. Klozete adaptör taktım. Alaturka ya da kenarda denedim içine düşer diye yine ağlıyor bina inledi resmen
tarafından
Benim kızım bir ay boyunca ayakta yaptı alaturkanin kenarında
(1,794 puan) tarafından
Lazimlik yazmış arkadaş bı de onu alıp deneyeyim. Çok ağladı ya normalde ben gidince kendi de isterdi
0 oy
tarafından
Yaşi daha küçük canım lazimlik dene birde eğer lazimligada aynı tepkiyi verirse zorlama çok biraz daha büyüsün benimde iki yasin-i yeni geçmiş bir kızım var oda öyle üç dört defa denedim olmuyor reddetti tuvalete yapmayı küçük bebegimde olunca yetişemedim geri bıraktım suan da kendisi istemeye başladı tuvalete gitmeyi bazen gidiyor bazen gitmiyo ")) bende çok üstüne düşüp bunaltmak istemedim 
(1,794 puan) tarafından
Tamam canım yarın lazimlik alayim bide teşekkür ederim. Kendi hevesliydi böyle yapacağını hiç düşünmemiştim
tarafından
Cocukalr tuvaletten korkuyorlar canım ici ne düşüp kalmak dan özellikle çok korkuyorlar ")) benim büyük kızımda çok korkardı ama korosundan lazimliga yanaşıp oturamayınca mecbur tuvalete alıştı hagshsjsnjsjshd önce kenara fayansa yaptı sonra sorna tulate oturmayı öğrendi
(1,794 puan) tarafından
Çok zormuş umarım bi an önce öğrenir
tarafından
Öğrenir canım öğrenir merak etme sadece sabırlı ve karaltı olmak lazım sadece çelik gibi bir sabir istiyor çocuğa verilen en zor eğitim bence tuvalet eğitimi
(1,794 puan) tarafından
Kesinlikle şimdiye kadar olan herwey çok basitmiş aslında kolik olması bile
0 oy
(10,617 puan) tarafından
Hazır değil demek ki iyice sıkıntıya sokarsın süreci zorlama
(1,794 puan) tarafından
Kendi hevesliydi baya belki de oyun olarak görüyordu iş ciddiye binince ağlamaya başladı. Yarın da lazimlik alayim deneyeyim yine korkup ağlarsa ertelerim
0 oy
tarafından

Ablam tuvalet egitimi ile ilgili dergi almıştı cocugu için eğlenceli görseller falan vardı,  çocuk tuvalete yapıyor tuvalettekiler denize gidiyor balıklar yiyiyor  falan filan diye güzel bir şekilde anlatıyordu belki sizin için de faydalı olabilir Çok pahalı bir dergi değildi, sizin için görsel ekliyorum :)) bir hafta icinde alıştı tuvalete 2bucuk yaşında

image

tarafından
Şimdi soruyorum nereye gidiyo diye balıklara gidiyor diyor yeğenim:)))
(1,794 puan) tarafından
Sağol canım ya bunu da aldirayim en iyisi. Otursa yapar ama asla oturmuyor hâlbuki önceden kendi istiyordu
tarafından
Balık yemek den soğumadı inşallah ") jahsjsnhssjajjsisbsisksjsis b.kumu yiyen bi balığı yemek istemezdim ben şahsen
tarafından
düzenlendi
Ahahahahha :))))))) ay ne güldüm valla blmiyomm , bu arada dergide balıklar yokmuş, dergide kakalar el ele tutusup lagımdan kaka ailesine gidiyormuş falan filan, balık kısmını pskologlar Boyle anlatablrsnz diye öneriyormuş valla, biz derken ndeğişik geliyor ama pskologlar iyi bilirr

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hediye (5,033 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,644 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu

383,142 soru

11,467,445 cevap

35,069 kullanıcı

...