0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
Mide bulantım yok yok derken tam 7. Haftada başladı. 3 gündür hafif bulantı gibi vardı ama bugün çıkartmada oldu. Mide bulantısına ne iyi gelir, hiçbir şey yiyesim yok. Birde kaç haftaya kadar devam ediyordu.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bitane ilac yaziyo doktor herkes cok iyi diyor bende ise yaramamisti o ayri
(580 puan) tarafından
Doktora gittiğimde sorarım ilacı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Leblebi tuzlu kraker.
(580 puan) tarafından
Deneyeceğim inşallah işe yarar
0 oy
(1,206 puan) tarafından
34 olcam halen geçmedi. Allah yardımcın olsun. Zorlaya zorlaya ye kendini çıkart gene ye yapacak birşey yok :)
(580 puan) tarafından
Yedim yine ama midem tekrar bulanmaya başladı. Allah hepimizin mide bulantısını geçirsin inşallah çok zor
(1,206 puan) tarafından
Valla canım inşallah seninki geçenlerden olur doktoruna filan danış o sana ilaç verir. Yoksa ben herşeyi dendim hiç bir faydasinj göremedim. Ama zor da olsa yiyorum napayım artık masadan banyoya koşuyorum yapacak bişey yok ;)
0 oy
(680 puan) tarafından
Boşuna derman arama maalesef yok 29 haftaya giricem hala kusma bulantı bı arada herturlu ilaç kullandım asla fayda vermedi sadece tuzlu salatalık keşif ettim ben tuvalete kusmaya koşarken eşim salatalık tuzlamaya koşup beni lavabo önünde bekliyordu o biraz sakinleştiriyor beni Allah yardımcın olsun 
(680 puan) tarafından
:)))))))) gecicek doktora başvurun miğde aç olunca serumla beslenmek zorundasınız yazık bebise bisey olmasın
(580 puan) tarafından
Zaten sırf bebeğimi düşündüğüm için çıkarttığım halde tekrar yedim
(680 puan) tarafından
Siz yine yiyorsunuz helal olsun ben ağzıma Su bile değdirmiyorum gece gündüz serum hep bide serum bitince yüreğime ateş topu düşüyor sanki ölüyorum
(580 puan) tarafından
Ayy oda çok kötüymüş ya Allah yardımcınız olsun inşallah insan kendine, eşine evine bakamıyor onu geçtim karnında ki evladını düşünüyor ya
(680 puan) tarafından
Eşim konuşunca ağlıyordum sesin migdemi bulandırıyor sus diye yazık adamın hali berbattı yeni yeni toparladık
0 oy
(7,819 puan) tarafından
Benim 14 haftaya kadar devam etmişti . Normalde 12 de biter diyolar ama yalan bence kimisinde 20. Haftaya kadar devam edende var
(580 puan) tarafından
Bakalım benim ki inşallah biter insanın hayatını da çok etkiliyor ya
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Zaten o haftalarda başlar normalde 11 12 haftalarda bitiyor 
(580 puan) tarafından
İnşallah benim ki de biter
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Benimde bir haftadır asırı bulantım var doktor bulantı hapı yazdı biraz hafifledi midem bi çok şey denedim geçsin diye gecmedi
(580 puan) tarafından
Çok fena birşey bu bulantı insanın günlük hayatınıda etkiliyor. Bende doktora soracağım ilaç felan
(1,586 puan) tarafından
Aynen ben hala çekiyorum hap kullandığım halde geçmiş olsun geçer ınsallh
0 oy
tarafından
Maden suyu iyi geliyor,

Ben maden suyu tüketiyordum
(580 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 107 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa24 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
6 cevap 82 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hlal (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 137 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Whiteangell (2,610 puan) tarafından soruldu

377,327 soru

11,291,920 cevap

34,710 kullanıcı

...