0 oy
108 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (7 puan) tarafından

Aranızda tırnak mantarı olan varmı varsa neyle geçti nolur  kullanışta gecen varsa yazabilirmi tırnağın yok olmak üzere bir sürü doktora gittik krem cila hap kullandım gecmedi :(((((

3 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Daha bekarlığımda çıkmıştı bende sağlık ocağı doktoru baya uzun tedavisi dedi anlattı ilaç yazdı o an galiba para yoktu üstümde almamıştım Bi daha da gitmedim yıllardır aynı hala duruyor 
(7 puan) tarafından
:(((( cok kotu duruyor yaa sizede geçmiş olsun inşallah kullanipta  ıyi gelen birileri vardır bazen cok kaşınıyor tirnagimi  koparasın geliyor o derece:(((
(12,494 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun bende kaşıntı yok şükür sadece görüntü olarak kötü duruyor
-Reklam-
0 oy
(2,728 puan) tarafından
vallahi benim ayak parmağında mantar var küçük küçük su topluyor doktor canestan diye bir krem verdi hiçbir işe yaramadı bende geceleri yatmadan önce sirke sürüyorum kaşıntısı falan gidiyor biraz iyi geliyor sanırsam hala devam ediyor
(2,728 puan) tarafından
Hala kullanıyorum sirkeyi bakalım ne olacak ama iyi geliyor gibi haberin olsun
0 oy
(333 puan) tarafından
Canım benimde tırnaklarımin üstü hep kırıktı, banyodan sonra ve özellikle her gün ayak tırnaklarıma ve topugumdaki çatlaklara vicks sürdüm iyileşti. Halende sürerim çok iyi geliyor ve besliyor.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
0 oy
5 cevap 77 göst.
0 oy
1 cevap 84 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,914 kullanıcı

...