+1 oy
717 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ben 4 aylık hamileyim  az önce 4 yaşındaki kızım ağladı anlamadı birtürlü sus bekle telefonu getiriyorum dedikce dahada ağladı eşimde kalkıp  benim 

gözüme tokat attı bende onla beraber yapmayı bile istemiyorum yatağını yerde yaptım sırf onla  aynı yatakta kalmamak icin

17 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Elleri kırılır insallah 
tarafından
Nefret ediyorum ondan artık ya biktim ondan o bana öyle tokat atınca iki kızım çığlık attı
(9,626 puan) tarafından
Kiyamam size ya :/ Allah onu bildigi gibi yapsın sizi de bian önce kurtarsin o caninin elinden insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğe  mi vurdu  köpek oğlu 
tarafından
Bana tokat atti
tarafından
Eli kppsun ** herif senşn ne sucun var ya  . Bebeğe  vurduğunu sandım  üzüldüm  sama vurmus yine çok üzüldüm  çok zoruma  giiti dilerim ALLAH  senin  de o minik4 yasındaki bebeğinde  karnındakinin  de öcünü alır ondan  misliyle Allah su saatte duysun beni
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım malesef esler cok sabırsnzs
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Soyleyecek çok şey varda susuyorummm pislikkk.........
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Çocuğa mı vurdu
tarafından
Nedir birde okumuş mesleği var ama cahil
(7,666 puan) tarafından
Okumakla adam olunsaydııı..
tarafından
Işte adam olmamış bir insan ama vallahi dışarıda çevrede öyle bir insanlı tanıyamazsın  ban karşı çok iki yüzlü
(7,666 puan) tarafından
Gücü anca sana yetiyor çünkü pislik
tarafından
Allayınca ona yetiyor
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yaa kıyamam ağladı diyemi vurdu 
tarafından
Bana vurdu
(1,438 puan) tarafından
Elleri kırılsın ne diyeyim kendisini bir şey zanediyorlar yaa
0 oy
tarafından
******** gücü cocugami yetiyor 
tarafından
Evet ağladı diye
tarafından
Rabbim ıslah etsin o koçanı ne diyim bacım rabbim yardımcın olsun
tarafından
Amin  artık onu sevmiyorum ya için çok rahat çocuklarıma kurban olurum çok şükür o nefeslerim benim
tarafından
Sukurki çocukların var cnm rabbim tez vakitte sizi feraha cikartsin inşallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(621 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ya ger. İz. Ekalı ya nasıl vurur küçücük çocuğa okuyunca içim acıdı 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Ağladı ve anlamadıysa sakinleşene kadar istediğini yapmayacaksın çocuğun canım. Yoksa istediği olmadıkça böyle ağlar sustan anlamaz. Eşin karışmamalıydı ama çocuğa vurmak nedir yani.

Odasına götür sakinleşene kadar ordan çıkmayın bilmem ne ama vurmak yanlış olmuş
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Yazını düzelt bence herkes çocuğa vurdu zannetmiş ama sana vurması da doğru bi sey değil se.rfsiz hayvn
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Elleri kırılsın pislikk birde hamilesin nasıl kiyabiliyo yaa yatak ayirmayla az bile yapmışsın canım 

Ya o kızın birde gözü önünde yapiyo bunları etkilenmesi cabası  yazikk çok yazik
tarafından
Yüce rabbim ona gore veriyor işleri istediği gibi gitmiyor çok şükür rabbim evlatlarimin  nasibini kesmesin ama onun cebinize hiç doldurmasın insallah
(44,603 puan) tarafından
Kıyamam yaa:((
0 oy
(211 puan) tarafından
Ah canım şu hayatta eş de destek olmazsa kim olacak Allah yardımcın olsun bebeklerinin  hürmetine insalalh düzelir ya uzuldum
(211 puan) tarafından
Ne denir ki Allah hee zman iyi insanlarla karşılaştırsın görücü usulü mu evlendin canim yoksa sonradan mı değişti esin
tarafından
Önce insandı sonra ****** oldu
tarafından
Pislikle severek evlendik
(211 puan) tarafından
Allah allah niye öyle oldu ki allahim akıl fikir versin ona insalalh düzelir ya bebegin de varmis elden de ne gelir ki
tarafından
Yok canım birşey gelmez gelsede yapmam kurban olsun bebeklerime
0 oy
tarafından
Elleri kirilsin 
0 oy
(670 puan) tarafından
Pislik adı ******** bir kocan var Allah senden uzak etsin inşallah 
0 oy
(157 puan) tarafından
Ah be bacım sende niye bidaha çocuk yaptın böyle birinden 
0 oy
tarafından
Yemin ederim bu hayatta bir b.k olmayacak adamlar evlenip cicek gibi yuvalarinin icine s.ciyolar ya, yani ne diyeyim bilmiyorum. Bunlara sahip olduklari o kadar fazla ki... Kendini ezdirme, sustukca daha cok yapacak. Allah yardimcin olsun...
0 oy
tarafından
hediye gecen gun biraz daha pervasizlasiyor.isteklerini yapmamak uzerine yemin etmis annesigile sanki
tarafından
Eski post bu ,

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 377 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 595 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 957 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu