0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (655 puan) tarafından

İlk başta anlatayım ben 2 yaşındaki oğlum ve 5 aylık oğlum hastayız 

Benim öksürüğüm var afedersiniz balgamlı bı öksürük surekli öldürüyorum burun akıntım da var (bronşit geçmişim var )

2 yaşındaki oğlum da öksürüyor ve burnu çok akıyor o oğlum da balgamlı oksuruyo (oğlumun da bronşiti var)

Son olarak 5 aylık oğlum çok öksürüyor ve sürekli kusuyor kusarken de o da balgamini cikariyo sürekli ağlıyor ne yese kusuyo günde 2 kere ya da 3 kere ağrı kesici veriyorum çay kaşığıyla verince rahatlıyor susuyor 

Cuma günü yani dün hastaneye götürdüm cocuklari sadece sırtını dinledi cigerlerde birşey yok usutmusler dedi 5 aylık oglumu incelemedi bile hani kulağına filan hiç bakmadı ona ilaç ta yazmadı zaten sadece büyük oğluma iburamin zero yazmış birde burun fisfisi devlet hastanesine gotuemustum 

Ama küçük oğlum daha da kotulesmeye başladı balgam kusuyor sürekli oksuruyo uyaniyo oksurmekten 

Doktor virüs değil korkmayın salgın var dedi ama böyle de olmuyor dünden daha kotu oksuruyor 5 aylık oğlum 

Özel hastaneye ya da başka doktora götürmeli miyim 

Doktor 5 aylık oğlum için sadece ağrı kesici içir geçer zamanla dedi hani başından savar gibi daha biz çıkmadan içeriye hasta filan aldı o derece 

Ayrıca oğlum ishak oldu 4.5 kere kaka yaptı 2.3 tanesi afedersiniz ishal gibi 

3 Cevaplar

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Özel hastaneye götür canım 
(655 puan) tarafından
Yarın çocuk doktoru da yok ya acilden giriş yapsam cagrirlar mi doktoru
(12,861 puan) tarafından
Hastaneyi ara sor canım önce ya da şuan gitme durumum varsa acile git belki acildeki doktor daha iyi ilgilenir
(655 puan) tarafından
Eşim dışarda gelsin de şu anda 2 yaşındaki oglumu bırakamam ama kesin yarın acile götüreceğim
(12,861 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım oğlum da öksürük olduğu zaman ben prospan şurup kullanıyor ama sen balgam da var diyorsun yine de al dene istersen bitkisel bı şurup anında etki ediyor
(655 puan) tarafından
Kuzum herşeye karşı alerjisi var hemen kizariyo vücudu o yüzden korkuyorum teşekkür ederim gene de büyük oğlum için alıp denerim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Benim oğlumda 5 aylık kıyamam ona ben imkanın varsa özele götür boranşite çevirir Allah göstermesin erkenden al tedbirini 
(655 puan) tarafından
Var kuzum imkanım s.alak gibi dün gidecegime devlete keşke özele gitseydim ya aradım yarın polikinlik kapaliymis ozelleri ne yapacağım böyle de olmuyor durmuyor çocuk ya
(2,244 puan) tarafından
Acile götür canım özelde illa bi nöbetçi çocuk doktoru vardır
(655 puan) tarafından
Yok kuzum yok onu da sordum bı ara saat 23 e kadar özelde çocuk doktoru olurdu artık o da yokmuş acildeki doktor herşeyden anlıyor filan diyorlar
(2,244 puan) tarafından
Götür o zaman canım hem salgında varya acil doktoru da iyi bilir doktor sonuçta
(655 puan) tarafından
Haklısın kuzum sabah giderim inşallah her hastneyi aradım hiçbirinde çocuk doktoru yokmus
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Akyardan günlük sakız al  hem çocuğa uygula hemde kendine  ceviz zarı çayı için düzelir inşallah 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
16 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 84 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 102 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 38 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu

381,360 soru

11,417,270 cevap

34,968 kullanıcı

...