0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Merhaba kardeşcanlarım..biraz kendımden. basıma gelenlerden bahsetmek istiyorum.. 23 yasına kadar herseyım cok güzeldi mükemmeldi.. Babamı kaybedene kadar bbam benım yanımda kalp krızı gecirdi onun o halini görünce şoka girdim. Yıllarca piskolojık tedavi gördüm.. Amcam bizimle yaşıyordu sara hatasıydı da beyın felcı gecırdı oda benım yanımda öldü... Bana babalık yapmıstı cok severdim doktor bana son nefesını verıo dedıginde alnından öptüm ve öldü.. Yıne ben yıkıldım.. Sonra abim bizi terk etti. Annemle ıkımız kaldık. Sonra ben evlendım annem tek kaldı.. Ben evlendım ama hıc mutlu olamadım aslında cok iyi cok merhametli eşim var ama mutlu olamıyorum, istesemde olamıyorum.. Hep ölecekmısım gibi hissediyorum hıc bıseyden zevk alamıyorum.. Cocuk istedık olmadı.. Eşimde sorun cıktı, suan tüp bbek sürecındeyım ama cok kötüyüm moral olarak bitik durumdayım.. Sankı zorla yaşıyormuşum gibi... Hep agzımda hastayım ölecem ben anne olamam ben doguramam.. Kıyafet bıle almıyorum giyecek ömrüm varmı ki die 1.5yıllıj evlıyım. Yaşam enerjim hıc yok. Cınsel ısteğim yok hıc bıseyden zvk alamıyorum.. Hep üzgün hep mutsuz hep karamsar hep kötü düşünen takıntılı bi insan oldum.. Hayata baglanmak cok istiyorum nolur bana yardım edın, nasıl düzelrim

12 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Allaha yakınlaşarak.. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dua etmek içini açar kuran oku ölüm Allah'ın emri 
0 oy
tarafından
Ölüm korkusu iyidir ama fazlası zarardır peki ibadet ediyor musun canım
(23 puan) tarafından
Namazımı kılarım kuranımı okuyorum.. Elımde geldıhınce fakıre yetıme yardım ederim.
0 oy
(58 puan) tarafından
Bende çok dara düşünce YouTube'dan müzikler yerine dini hikayeler bilgiler dinliyorum en basiti öğüt veren yaşanmış hikayeler var herşeyden biraz biraz kendine pay çıkar oku öğren sorununu kendin çözmeye çalış birine anlatsanda içinden kalıcı bı çözüm olmaz. Herşeyi severek yapmaya bak . Ölümün bizlere hak olduğunu bil. Ama ben öleceğim deme evet hepimiz öleceğiz ama ne zaman olur bilmeyiz. Allah'a geldik Allah'a gideceğiz öldüler ya da öleceğim diye sakın üzülme. Rabbim ailene huzur sana inanç versin canım benim. Rabbim hayatını güzelleştirsin. Dinini guclendirsin. Şunu da unutma ne hayatlar var neler. Herkesin kendine göre derdi sıkıntısı var ama asla aciz olma. Eşinin hakkına girme ona soğuk yaparak onu mutsuz ederek de hakkına giriyorsun yapma. Rabbim tez zamanda toparlamayı nasip etsin sana 
0 oy
tarafından
Canım psikolojik destek alsan. Burada kimse seni doğru yönlendirmez. Kolay şeyler yasamamissin
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Düpedüz kaygı bozukluğu var kuzum kayıplarından da kaynaklı lütfen terapi al. Ben ilaca başladım aşağı yukarı benzer şeyler vardı inan biri yok kafamda. İlaç çözüm değil ilacı tavsiye de etmiyorum zaten ama mutlaka doktora git
0 oy
tarafından
Psikolojik destekle bunlarin ustesinden gelebilirsin. Sana da, esine de, yarin dogacak cocuguna da yazik. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bir piskologa git 
0 oy
(634 puan) tarafından
TM bni anlattın aklın hep annende kaliyormu anneme birseymi oldu birseymi olur diye tedirgin de oluyormusun yanlız olduğu icin
(23 puan) tarafından
Ahh ahh olmammı... O tek dıye süreklı aglıorum
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Evet yorumlarda Allah'a yakınlaşarak yazanlar doğru söylüyor ama senin olaylar travmatik. Aldım demişsin ama kesinlikle psikolojik destek almaya devam etmen lazım. Tek başına altından kalkmak zor, desteğe ihtiyacın var belli ki atlatamamışsın. Hatta şöyle söyleyeyim senin dini bütün bi psikoloğa ihtiyacın var. Araştırsan bulursun. Allah yardımcın olsun yaşadıkların zor şeylermiş ama şükret bacım. Şükürsüz insan mutsuz olur. 
tarafından
Ya şimdi neden Allaha yaklaşarak diyorum ben mesela biliyormusun güzel kardeşim. Bu kardeşimiz acayip boşluğa düşmüş durumda. Şeytan sürekli onunla uğraşıyor. Cemil Meriç Ne der biliyormusunuz. Namaz kılan bir toplumun psikolojiye, zekât veren bir toplumun da sosyolojiye ihtiyacı yoktur. Hepsi bu kadar.
(11,088 puan) tarafından
Canım benim, açıklamaya gerek yoktu sana hak verip artılarından birini de ben verdim zaten :) ama iyi ki de yazmışsın başka nasiplenen de olur inşallah.
Dediklerin çok doğru ayrıca ama ben de diyorum ki arkadaş onu da kendi yapamıyor ki desteğe ihtiyacı var, o yüzden dini bütün psikolog bulmalı dedim
tarafından
Öyle canım.. Allah razı olsun inşaAllah :)
(11,088 puan) tarafından
Cümlemizden:)
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Barış Muslu yu takip et travmalarinin üzerine git adam çok güzel anlatıyor ben şifa bulacağına çok inanıyorum. Ömrünü bos yere böyle heba etme
0 oy
(149 puan) tarafından
Dırek psikolojik destek almalısın depresyona gırmıs sın belkide daha agır. Evlı sın esine karsıda sorumluluk ların var hemde daha cicim ayları bence derhal psikolojık destek al

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 346 göst.
2 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 293 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 105 göst.
19 Eylül 2021 Aile kategorisinde Artemis (54 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 179 göst.