0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Selamlar kızlar. 33 haftamız bitti 34 haftayı dolduruyoruz. Kısmetse 3 çocugum sezeryan işe doğacak. 5 dk bir 10 dk Bir kasılma oluyor ayakta durunca sancı baslıyor oturunca sancı geciyor ama kasılma hiçbir şekilde gecmiyor. Birde adet agrısı gibi agrım var. Bugün gün boyu da basım döndü daraldım bunaldım. Acaba doğum mu yakın bilen birileri aydınlatırsa sevinirim. Diğer ikisi sezeryan oldu ne su ne doğal sancı bilmiyorum. 

3 Cevaplar

0 oy
(12,486 puan) tarafından
Doğum sancısı na benziyor biraz daha bekle geçmezse git acile 
(3,551 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bı doktora git düzensiz sancin oluyor 
tarafından
İnsllah gider beklemez hayirlisyla bebekte o da iyi olur
(507 puan) tarafından
Valla cnm. Doguma yakın gıtmek daha ıyı hastanede ebeler maf edıyor ınsanı ılk cocugumda tercubesjzdım ebeler benı maf etttı 2 kızımda gıttım 2 saate dogurdum
tarafından
34haftalikmis beklememeli
(507 puan) tarafından
Tabı gıtsın ama o 40 haftaya kadarda dogurmaz erkek cocuk gec gelır. Ama belı olmaz gıtsın suyuns falan baktırsın
(3,551 puan) tarafından
Kızlar hepinize teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Kasılmalarım şuan hafifledi. Dk tutuyorum daha uzun aralıklarla çıktı. Acile gündüz gideceğim kızlarımı bırakamadım. Arabamız da yok. Yarın ambulans cagırcam.. İyi olursam otobüsle giderim acil yakın zaten. Şimdilik daha iyiyim. İnşallah erken Gelmez bebek zaten  5 hafta sonra ya sezeryan günü falan vereceklerdi.
0 oy
tarafından

Bi acile git bence 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 102 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.