0 oy
494 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Günaydın herkese, dün aksam esim mobile legends oyunu oynuyordu hep oynar bubaralar, bende kaç gündür birlikte oynayalim ogretirsin hem bana diyorum. Kabul etmiyor oyunda beni eklemiyor. O zaman  bende pubg indiriyorum dedim. Sarji istedim sonra benim sarjim yok dedi ama benim daha az dedim. Sertce çıkarıp verdi benre istemiyorum artikdedim. Odaya gittim uyudm bebegimle. Sabah namazına kaldırdı beni sonra baktim telefonumun sarji daha 16 yeni takmis o vakte kadar uyanik kalmış belli. Az once sordum neden sabaha kadar uyanık kaldin karnim ağrıyordu uuyamadim dedi. Ama karni agrisa maden suyu buz gibi icebilirmi. Birde normalde bir yeri agryinca da uyur yani. İlk kez sabaha kadar uyanık kaldi o da nedense benle bebeğinin uyuduğu geceye denk Geldi. Bu kadar tesaduf olmasi beni korkuttu 

6 Cevaplar

0 oy
(13,257 puan) tarafından
Ya bu oyunlar ayakta bırakıyor ama eşinin yapabilecek kapasitesi var mı ? Oyuna girip bı baksana birşey var mı ne bileyim insanın içine kurt düşüyor. 
(13,257 puan) tarafından
Bı gir bakalim nereler var ben hiç o oyunu oynamadım bilseydim anlatırdım ya :( dün benim eşim de oturdu ama ilk değil tabi haftasonu hep sabaha kadar oturur kafa dinler belki eşin de öyle düşünmüş olabilir
tarafından
Başlıca kafasina :D Benle niye dinlemiyor kafasini hic  ben  erken uyudugum gun dinliyor
(13,257 puan) tarafından
:D yani bilemiyorum ki şimdi ne desem :D biz daha çok bunaltiyoruz galiba :).
tarafından
Ona dedim ben uyanik kalalim dedigim gun neden uyanik kalmiyosun o da dediki hani hic dememissin. Dusundum de cidden dememisim. Haftaya uyanik kalalim diycem görür o
(13,257 puan) tarafından
Ahahahah de sende bakalım :)
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Sabaha kadar oyun oynaması normal değil 

tarafından
İste bencede ve ilk kez oldu bu. Acaba diyorum p..o videosu felan izlemiş olabilir mi
0 oy
(817 puan) tarafından
İllet bir oyun canım o insanı sabahlara kadar ayakta tutar 2 kardeşimde oynuyordu sabahlara kadar zombi gibi gezerler sesli sesli takımdqkilerle konuşurlar sabahta akşama kadar uyurlar bağımlılık yapıyor 2sininde oyundan sevgilisi vardı he eşinde  yapacak diye bişe yok o oyunlar bağımlılık yapıyor kurtardın kurtardın sonra evlilikte huzur kalmıyor benden söylemesi eşimde pubg oynuyordu bütün gece ben uyuyordu o uyanıktı o uyanıkken ben uyuyordum boşanmaya kadar gitti bu konu yuva yıkar o oyunlar. Bir kaç ay önce yalvardı mobile legends oynayabilirmiyim diye asla dedim asla oynayamazsın daha unutmadım yaşadıklarımızı çeker giderim dedim ne çektim ben ya
tarafından
Benim esim bağımlı değil su an ama olabilir diyorsunuz sanirim. Onun mobile legend
(817 puan) tarafından
Evet kardeşlerimde oynuyor sabaha kadar atnı oyunu şimdiden önlemini al canım bağımlılık yqpıyor o oyun
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Benim eşim onun bilgisayar versiyonunu oynuyor ve gerçekten sabaha kadar uyumadığını biliyorum :D ama bizim bilgisayar yatak odasında olduğu için hiç böyle bi şüpheye düşmedim. Oyunu genelde erkekler oynuyor ama yine bilemedim.
0 oy
(331 puan) tarafından
Valla arada sırada oyuna dalıyorlar oynyorlar ya benim eşim de ara sıra uyanık kalır ama sabaha karşı pili biter. En altta bi yorumda video izlemiş olabilir mi demişsin ama hiç öyle düşünme inşAllah izlememiştir. İlla uyanık kaldığı gün video izleyecek değil ya istese her an izler ama farketmediysen izlemiyor demektir. Hiç kafana takıp büyütme. Erkekler çocuk gibi benimki de 34 yaşında bi görsen çok efendi, ağır ama bi görsen çocuk oyunları gibi oyunlar oynuyor  mesela ben bebekle uğraşıyorum anneler ysnımda bi türlü emziremiyorum çabalıyorum yoruluyorum ama o oyun oynuyor 7-24  malesef çocuk gibiler 
0 oy
(48,952 puan) tarafından
oyuna dalmistir sohbetli oyun mu o

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
0 oy
15 cevap 311 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Melekkk (10,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (956 puan) tarafından soruldu