0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (15,998 puan) tarafından

Dun aksam hastaneye kaldırmışlar. Tum gun kusmuş bişey yememiş ateşi çıkmış ve nefes almakta zorlamıyormuş ambulans gelir gelmez oksijene bağlamış. Testi pozitif. Dedem yatalak. Bayramdan beri köyde kalıyordu halam bakıyordu ona. Koyde olduğu icin de geleni gideni cok oluyordu dedemin. Birinden bulaşmış sanırım. Su an hastanede halami da yanina refakatçi diye bırakmışlar ama halam korona olmadi hangi akilla hastane halami yanima refakatci diye bırakır aklim almıyor. Ustelik dedemden ayri 2 kisi daha var o odada korona olan.  Nefret ediyorum bizim burdaki hastaneden ya. 

Dualarınızi da eksik etmeyin kizlar. Dedem cok yaşlı 100 küsür yaşında. Ben dedeme bebek gibi bakardım yedirdim icirdim altını degistirdim banyosunu yaptırdım dedeme bisi olursa ben çok yıkılırım :'(

11 Cevaplar

0 oy
(44,696 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayy kıyamam yaa rabbim şifasını verir inşallah canim :((
(15,998 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahım şifa versin inşallah canım benim kötüyü düşünme iyi olur inşallah 
(15,998 puan) tarafından
Amin kuzum ama dedemim bünyesi cok zayif iskelet gibi oldu ben verdikleri ilaclardan korkuyorum 9 hap arka arkaya veriyorlar dedemde bünye kalmadı ki o hapları kaldırsın
tarafından
Ah canım benim dayanır inşallah rabbim hakkında en hayırlısı neyse onu nasip etsin
0 oy
(788 puan) tarafından
Oturmamışlar oturdukları yerde yaşla adamı hasta etmişler insnalar cahil yahu ben anlamadım yani ne işin var Rabb'im bir an önce şifasını versin inşallah 
(15,998 puan) tarafından
Dedem bizim köyün en yaşlısı sevilir sayılır. Iyi niyetle ziyaret ediyorlar ama işte koronanin kötü niyetini unuttular
(788 puan) tarafından
Ya tabi ki sevip saysınlar bu güzel bişey ama hiç bir insan düşünemedi mi bu adamı hasta edersek diye
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm
(15,998 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Allah şifa versin çok geçmiş olsun 
(15,998 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Benim.halamda dedemin yanında kaldı 20 gün  boyunca  dedem rahmetli oldu halama bulaşmadı ama sürekli test yapılıyordu ona hastanede
(15,998 puan) tarafından
Başınız sağolsun canim.
InseAllah benim halama da bulasmaz
tarafından
Sağolun inşalalh
0 oy
tarafından
Canım tüm hastaneler öyle benim annemde korona olduğunda kardeşimi yanına refakatçi bıraktılar belki uzulceksin ama inşallah Rabbim daha fazla kimseye muhtaç etmez zora halan için çok zor bir durum Rabbim biran önce yanına alsın 
(15,998 puan) tarafından
Vefat etse belki ikisi icin de iyi olur. Hem halam yoruluyor hem dedem bu durumdan kurtulmuş olur ama ölecek düşüncesi beni yiyip bitiriyor
tarafından
Öyle düşünme canım hasta çok zor oluyor benim annem 4 yıldır yatalak hiçbişey yapamaz olduk artık evlendik evlilik bile bilemiyoruz bi başkasına emanet edemiyoruz Rabbimin gücüne gitmez inşallah ama bazen ölüm daha hayırlı emin ol ki deden ne acılar çekiyor
(15,998 puan) tarafından
Sorma kuzum. 5 günde banyo etmek icin halama yardima gittim bırakmadı yıkayalım yok düşüreceksiniz diyor ben öyle iyiyim diyor zar zor kaldirmamiza izin verdi
0 oy
(48,690 puan) tarafından
geçmiş olsun canim Allah sifa versin
(15,998 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(4,687 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm bnm 
(15,998 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
tarafından
Aşısı olmadimi cnm..ne.bilim en azından hafif atlatir diyorlardı yani..rabbim şifa versin cnm..
(15,998 puan) tarafından
Ilk dozu olmuştu ama diğerlerini oldu mu bilmiyorum
0 oy
tarafından

Benim rahmetli dedem de coronaydı dedem dediğim.. Dedemin babası aynı evde büyüdüm 98 yaşında 6 ay önce coronafan vefat etti :(((

Çok zor bilirim :( rabbim şifa versin inşallah kuzum bol bol dua edeceğim 
(15,998 puan) tarafından
Askim az önce aradim halamı diyor ciger filmi pozitif görünüyor burnundan az önce test aldilar onun da sonucu birazdan çıkar.  Cok şükür şimdilik durumu iyi atesi düşmüş kusması da durmuş. Sadece nefes sıkıntısı var işte

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 83 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Canyavrum (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 399 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 361 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.