0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Gebelik düşündüğümde doktora gittim kronik rahatsızlıklarım var yumurtalıklarımda ve hormon testimde bi sıkıntı yok 2 ay ovulasyon testi yaptım çatlama da da sıkıntı yok sonuç negatif 2 yıllık evliyim neden böyle oluyor acaba?

3 Cevaplar

0 oy
(4,692 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah olacak elbet
(12 puan) tarafından
Rahatsızlıklarım değilde bu süreçte yıpranmaya başladım bugünki testim negatif çıktı
(4,692 puan) tarafından
Stres yapma rabbim ne zaman isterse o zaman olacak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum benim de hiç bir problemim yoktu ama 13 Ay olmadı daha sonra ovulasyon testi denedim ilk ay tutmadı 2. Ay burda bi arkadaş ters ilişki önerdi(doggy pozisyonu)onu denedim ve o Ay hamile kaldım ama maalesef bos gebelik oldu ve kürtaj oldum arefe günü kürtaj  olduğumda anlaşıldı rahmim tersmis benim o yüzden normal pozisyon ile hamile kalamıyormusum yani ayağını kaldır falan diyorlar ya o bende işe yaramıyor sadece o pozisyon ile tek ilişkiden hamile kaldım şimdi doktorum 3 Ay yasakladı bebeği 3 ayin dolmasını bekliyorum tekrar ovulasyon testi ile o pozisyonu deneyeceğim kuzum sende bi daha ki Ay dene insallqh olumlu sonuç alırsın ve yumurtlamanin üzerinden kaç gün geçti ben 10.gunde yaptım negatifti 17.gunde pozitif oldu 
(12 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun önerin için de teşekkür ederim ben de 17. Gün yaptım bugün zaten öğlen de regl oldum herşeyin bir zamanı vardır ama insan ister istemez yıpranıyor 6 ay ovulasyonla olmazsa gel dedi doktor korkuyorum
tarafından
Dedigimi dene bence kuzum inşallah hayırlısıyla olur belki
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Hiç olmadık bir anda Rabbim veriyor emin ol sadece biraz sabır göster dua et RABBİM in hazinesi bol elbet sana da verir o güzel meyve yi. Dün bir akrabamı n hamile olduğunu öğrendim ve kadının bir kızı vardı onu da doktor kontrolünde olup öyle olmuş çocuk ve o kızı için 7 yıl doktor gezdi ve şimdi kızı 10 yaşındaydı çocuk çok istemesine rağmen doktor ona çocuğunun olmayacağını söyledi umudunu kesmişti ve hamile olduğunu öğrendi kadın yere göğe sığamadı hiç bir doktor gezmeden Rabbim yüzünü 2.defa güldürdü bir arkadaşım 10 yıldır evli ydî o da hamile ymiş bunlar mucize ve mucizelere İnan Allah tan umudunu yitirme. RABBİM kucağını doldursun inşallah <3

(2,067 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum sende haklısın ama bekle ve bu süreçte doktor tedavilerini aksatma.
(12 puan) tarafından
Doktor ovulasyon testiyle 6 ay olmazsa gelin dedi inşallah o zamana kadar olur
(2,067 puan) tarafından
Rabbim kucağını doldursun inşallah
(12 puan) tarafından
Amin Rabbim Annelik duygusunu isteyen herkese yaşatsın ❤️
(2,067 puan) tarafından
Aminnnnn

İlgili bir soru bulunamadı

380,128 soru

11,379,647 cevap

34,868 kullanıcı