0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Kızlar önümüzdeki ay kısmetse eşim yıllık izine ayrılacak izinliyken sünnet ettirelim dedi 5 aylık ve sürekli karnının üzerine dönüyo 6 aylık olacak sünnet yaptığımızda bi zararı olur mu dönmesinin falan ve kaç günde iyileşir ağlıyorlar mı bi kaç gün 

6 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bizimki de 1 aya donmeye başlar esim 4-5 aylikken sunnet yaptiralim diyor. :(
(2,244 puan) tarafından
Küçükken yapılması daha iyi diyo herkes ama döndüğü için tedirginim yada iyileşene kadar kucakta gezdireyim bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Küçükken daha çabuk iyilesiyor diyorlar bnm oğlumda   var ama bn şuan yaptırmayı düşünmüyorum biraz büyüsun iki yaş  dan önce yaptimayi düşünmüyorum 
(2,244 puan) tarafından
Kaç aylık canım
tarafından
5 canm aslında bn yapmak isterim ama hem küçük hemde bnknkicam askeri personel yanımda değil onun izne denk gelmeli ama bazen izinler kapalı oluyor onun için bekleyeceğim
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Hiç bişey olmuyor merak etme 11 aylıktı yaptık benım oglum da acayip bı yatma şekli asla sırt üstü yatmazdı döner durur yüz üstü yatardı çok şaşırdım ama iyileşene kadar çocuk dönmedi uyurken. Zaten karton bardağı kesip koydum dönse bile zararı olmuyor canım sık sık değiştirdim kartonu 1 haftada normale döndü oğlum 1 ay önce yaptırdık 
(2,244 puan) tarafından
Ayy geçmiş olsun inşallah bizimki de çabuk iyileşir
0 oy
tarafından
Sanirim sunnet kilodu varmis canim onlardan alirsan donse bile pipisine temas etmez rahat edersin
(2,244 puan) tarafından
Dur bi bakim araştırim onu teşekkür ederim canım
0 oy
(937 puan) tarafından
Bişey olmaz canım ben 10 aylıkken yaptordim pet bardak koydum 3.4 gün sıkıntı olmadı 
(2,244 puan) tarafından
Ağrısı falan oldu mu ağladı mı sonrasında canım
(937 puan) tarafından
Sadece eve ilk geldigimiz saatlerde oldu gece çok zorlanmadık canım uyandikca gezdirdim kucağımda ertesi güne bişey kalmadı zaten
0 oy
tarafından
Benim oğlanda birtek yüz üstü uyuyor ya biz de aslında hemen yaptıralım sünnetini dedik de uymasının yüzünden cesaret edemedim ne yapsak bilmem inşalalh sizinki sorunsuz geçer 
(2,244 puan) tarafından
Amin canım benim teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SiyahMasal (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 96 göst.
22 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SiyahMasal (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 135 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde Minik yavrum (85 puan) tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,468 cevap

34,893 kullanıcı

...