0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından

Kızlar yarın epidural doğumum var sabah 9da aç karnına gel dedi kamil doktorum ama kaç saat aö durmam gerektiği hakkında birşey demedi benimde sormak aklıma gelmedi şuan acıkmaya başladım midem kıyır kıyır yesem birşeyler yada kaç saat aç olmam lazım orda lavman yaparlarmı :/

9 Cevaplar

+1 oy
(834 puan) tarafından

Şimdi bazı operasyonlarda 24 bazılarında 12 saat diye biliyorum. Ama doğum gibi işlemlerde 12 saattir diye düşünüyorum ya. Sonuçta bağırsak içi ya da mide içiyle ilgili bi işlem değil. Yine de tecrübesi olan varsa paylaşsın biz de öğrenelim 

(19 puan) tarafından
Valla şuan bayıla bilirim şekerim düştü inşallah bilen biri çıkar
(834 puan) tarafından
Yarını düşünsene bi... :)) yemek memek hikâye olucak ve bunu farketmiceksin bile. Rabbim o sabrı veriyormuş gözün başka şey gormuyormus... yarın sabaha kadar oruçlu olduğunu hayal et belki nefsini  engeller.  Ayy sen şimdi dogurucak mısın ya ^.^ Allah'ım hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canim benim çok mutlu oldum yaa :))
(19 puan) tarafından
Düşünemiyorum kuzum kolumu bacağımı yiyeceğim neredeyse:)) allah kısmet ederse inşallah canım rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin❤️
tarafından
Valla cnm ben normal doguma gidecektim doktorum guzelce kahvaltini yap gel dedi suyum kirlenmeye baslamisti diye bide bebgin esi yaslanmaya baslamisti diye randevulu gittim normal doguma kahvalti yapmistim yani sonra sezeryane döndü ve ac deildim tok oldugun icin ameliyatta kustum sadece bide belden uyusturulmusum bence ye biseyler acligini yatistur muzda olabilir kabiz yapiyor o kadar evham yapma bence ye biseyler allah kolay gecirsin insallah
-Reklam-
+1 oy
(432 puan) tarafından

Akşam 10  dan sonra birşey yememiştim ben genel anestezi oldum.epidural de oldum apar topar doğuma gittim ve açtım gece gelmişti suyum bişey yememiştim ama yinede lavman yaptılar 

(19 puan) tarafından
Lavman aç tok farketmiyor yapıyolar öyle o zaman çok kötü oldum yesem kızarmı acaba doktor
(432 puan) tarafından
Hafif şeyler ye canım daha sonra yeme.ama mutlaka belirt yediğini sakın ihmal etme
(19 puan) tarafından
Peynir ekmek yiyeyim  sabahta dayanamadım yedim derim napım artık çok teşekkür ederim
(432 puan) tarafından
Evet ama muhakkak söyle.Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Canm sen ye biseyler Lavman olacak nasıl olsa 

0 oy
(37 puan) tarafından

Canim simdi ye nolcak

0 oy
(336 puan) tarafından

Gece 12 den sonra bisey yenmiyo canım cok dayanamıycak gibiysen 1 bardak süt iç ve uyumaya calış..hayırlısıyla alırsın bebegini kucagina insallah..darisi basimiza:))

0 oy
(397 puan) tarafından

Cnm ya. allahim kolay kurtarsn. Sag salim yavrunu kucagina alirsn insalah. Benim cok sancm vardi gittim hemde kahvalti yapip ckmstm gitmemle doguma almalari bir oldu acmısn tok musun diye soran yine olmadi. Bence buyuk ihmallik. Ama o anda alinmasi lazmdi solunum falan gitmis cocukta. 

0 oy
(127 puan) tarafından

12 den sonra yemek içmek yasak canm su bile icmicen 

0 oy
(1,509 puan) tarafından

Canim sana tavsiyem yeme sezaryen sirasinda kusarsin saat nerdeyse 2 7 saat falan var az kalmis 

0 oy
(645 puan) tarafından

Canım ben akşam 7-8 gibi yedim diğer gün saat 11 w kadar yemedim sezeryan oldum ebeler ısrarla yeme diyordu Allahım yardımcın olsun çabucak kurtarsın inşaallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 298 göst.
0 oy
7 cevap 231 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 515 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 263 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Musab (1,054 puan) tarafından soruldu