0 oy
1,561 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah bütün altınları alıp gitti saç ektirmeye bu saat oldu hala gelmedi ve telefonlarıda açmıyo o kadar sinirliyim ki hem evi ayırcaz diyo hemde ne kadar Birikim varsa aldı gitti artık tek duam şu o ekilen saçlar tutsa 

sizin eşleriniz ektirdimi dökülme oluyo mu?? 

24 Cevaplar

0 oy
(195 puan) tarafından
Ev daha onemli saclari biraz beklesymis bu erkekleri anlamis degilm
tarafından
Bende anlamıyorum
(195 puan) tarafından
Geldi mi bari
(195 puan) tarafından
Yazik birikime coluguna cocuguna harcasaydn kendi bakimin surda dursn biz kadınlar da idare etmeye calisiyorz
tarafından
Aynen geldi canım kafası çok kötü bakamıyorum eziyet resmen ya 3 gün yatmıcak oturduğu yerde uyucak kendi kendine bunu yapıyo :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
nasol bir sac kiz k oyle ne kadar tutuyormus herşeyi almis
tarafından
Para kalmamış ki eve taksiyle geldi beyefendi ama pazar günü bursada teyzemlerin sünneti var oraya gidicem mecbur para vericek kendisi gelmiyo ya benim akrabalarıma

Bide bi tane etek buluz beğendim 55 tl dedim bunu alcam ne acelesi var işe başlayım bi öyle bi sinir oldum ki babası yanımızda diye bişey diyemedim
tarafından
bursa merkezden inegole taksi cok yazmistir kiz
tarafından
Valla sinirime sormadım hiçbişey boğasım geliyo kafasını gördükçe
tarafından
olmamis mi nasil olmus
tarafından
Kanlı kanlı delik deşik :/
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Saçı kel olsa ne olacak öncelik ailesi olmasi lazımdı tamam para olurda altın bozdurup saç ekmek nedir tövbe Yarabbim 

Sen yinede sakin konuş canım saç geleceğinden önemliyse gerisini artık o düşünsün 
tarafından
Şuan kafası kötü yüzüne bakamıyorum bi yarın olsun
(1,933 puan) tarafından
Valla ne desen haklisin canım ama yapacak bişey yok artık

Peki ailesi ne dedi bu duruma
tarafından
Onlarda kızıyo herkes kızıyo ama takmıyo oyun oynuyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 95 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
22 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayalerva (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,235 puan) tarafından soruldu

385,021 soru

11,515,365 cevap

35,175 kullanıcı

...