0 oy
1,460 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabah bütün altınları alıp gitti saç ektirmeye bu saat oldu hala gelmedi ve telefonlarıda açmıyo o kadar sinirliyim ki hem evi ayırcaz diyo hemde ne kadar Birikim varsa aldı gitti artık tek duam şu o ekilen saçlar tutsa 

sizin eşleriniz ektirdimi dökülme oluyo mu?? 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Saçmalık öyle hemen olck iş değil o öncede planı olması gerek geldi mi eve
tarafından
Babasının arsası varmış onu sattırcakmış 200 milyara 150 milyarlık ev alcakmış 50 milyarada eşyaları alcakmış mış mış bakalım öyle diyo
tarafından
Hadi bakalım bu zamana kdr babası çocuğa kaç mama almış da arsa vercekmis
tarafından
Aynennnn çok doğru dedin valla
tarafından
Haber et canım
tarafından
Tamam canım ederim
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
yok artıkl ☺
tarafından
Valla ya napcam ben bu adamla bilmiyorum :(
(73 puan) tarafından
yanlış anlamayın düşüncesiz bi insanmı hesabı kitabı yokmu bide süsüne düşkünmü yoksa bu ilkmi
tarafından
İlk defa yaptırıyor ama ben istemiyorum yaptırmasını askerden önce çok tutumlu biriydi geldi ne kadar düzeni varsa hepsi değişmiş huyu suyu komple değişti
0 oy
(588 puan) tarafından
Bi tanıdık ektirmisti dökülme oldu canım onda
(88 puan) tarafından
2015de 4 bucuk bin canm
tarafından
Bi daha kontrollere gidicek canım
(88 puan) tarafından
O zman gtmisti sonra bi prp islemi wardi onuda yaptrdi dahada gtmesine gerek kalmadi.
(642 puan) tarafından
Hadi insallah boşa gitmesin para da emek de. Cani yaniyodur herhalde
(88 puan) tarafından
Evet acılı bi islemmis
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bi arkadasimin esi yaptrdi tutmadi kuzenimin esi yaptrdi tuttu onunki anlatmadinmi ev ayircaz şöyle boyle diye ne acelesi varmış
(2,931 puan) tarafından
Keske hesabina flan koysaydin evi ayirir inşallah yoksa büyük bencillik
tarafından
Ayırmazsa o zaman ağzına ederim onun süsü için ben daha fazla kimseyi çekemem yeter 2 sene oldu evleneli daha yatağım bile yok koltuğun tepesinde yatıyom
(2,931 puan) tarafından
Yatak almadilarmi :/
tarafından
Hayır eski tip iskelet koltuklar var ya onda yatıyom
(2,931 puan) tarafından
Ahh canim yaa niye kabul ettin en başta :(
0 oy
(93 puan) tarafından
Valla benim esin saclari ben doktum.. evet evet bildigin doktum.. ektirmeyide dusunmuyrz dokilduyse dokulmustur
(195 puan) tarafından
Aldattı mı o zaman beter olsun terbiyesiz
(93 puan) tarafından
Aynen bacim icim dahada sogumadi oldurmeyi bile dusundum..  ah ben ne cektim
(2,931 puan) tarafından
Deseydin Allah cezani veriyo bak diye korkardi biraz
(195 puan) tarafından
Aman yok çıkar onu aklından öldürsen senin hayatın biterdi. Şimdi iyisindir inşallah. Bir kez insan öyle birşey yaşadı mı onun travması bir ömür geçmez hesabını Allah sorar sen kendini yıpratma en azından yıpratmamaya çalış kuzum
(93 puan) tarafından
Sagol canim allahim kimsete yasatmasin.. kimsenin dirligi duzeni bozulmasin insallah
0 oy
tarafından
Saç için altın aman ALLAH ım kafasındakileride ben yolar yine vermezdim 
tarafından
Ben yinede vermezdim vallaha altınlar saça mı verilir ya ne saçma ben böyle bişey görmedim
tarafından
Eve gelcek o o ekilen saçları tek tek cımbızla yolcam
tarafından
Kız vallaha altın gittikten sonra yolsan nolacak altının gramı kaç olmuş yani  yapma annesinin babasının işini ben olsam yapmam odada bebeğimle oynarım bayramda sizinkilere bile gitmedi evi ayırana kadar böyle de
tarafından
İş yapmıyorum zaten odamı süpürüp çıkıyom sonra oğlumla uğraşıyom ne halleri varsa görsünler eve bi gelse ağzına etcem uyky sersemi pek bişey yapamadım ama o altınları yerine koyucak o
tarafından
İnşallah canım ne diyeyim
0 oy
tarafından

Ben öyle kocanın umugunu sıkarim:angry:önce evini ayır sonra kendine bak ne acelesi var :angry:

tarafından
Tabakaneye boh yetiştircek
tarafından
Valla kuzum yerinde olsam hayatta vermezdim altınları ne yapıyorsa yapsin
tarafından
Gelsin yaptırıcam nerden para buluyosa bulsun yapcak banane ya
tarafından
Aynen evi ayırmadan durma hazır konusu açılmış sonra yine başa sasrarsiniz
0 oy
(15,717 puan) tarafından
Benim eşiminde dökülmüş ama birikimi alıp da edeyim demiyor bana sordu bnde sen bilirsin dedm oda ilerde artık şuan acelesi yok evimiz kira demişti 
tarafından
Ne kadar güzel ektirsin bişey demiyorum ama benim altınlarımı aldı gitti ya
(15,717 puan) tarafından
Vermeseydin niye veriyorsun ki
tarafından
Başta vermedim zaten kavga ettik al bi yerine sok dedim aldı gitti
0 oy
tarafından
Kız saç ektirecepini evini ayırsaymış.... Altınların yazık 
tarafından
İçim yanıyo resmen yaa ağlamamak için zor duruyom ama bundan sonrası için hayat ona daha çok zor olcak ben onun her dediğine tamam dedikçe tepeme çıktı boh bulur bundan sonra anasını ağlatcam o nası ki benim 10 milyarımı alıp gitti görür o
tarafından
Evet bu erkeklere fazla yüz vermemek lazım... Onu pişman et saç ektirdiği için
tarafından
Valla anasından doğduğuna pişman olcak
0 oy
(774 puan) tarafından
Benimki de ektirdi evlenmeden. Tabi o zman yani 4 sene önce 8 bin tl kadardı. Tuttu diyebilirim. Çok oynadı o ama. Oynamasa daha iyi olacaktı
tarafından
8 bin iyimiş 10 bine yaptırıyo :((
(774 puan) tarafından
Ama 4 sene önce kuzum:)) aslında gerek yok ektirmeye.. kendilerini genç hissedecekler işte çok lazımmış gibi
0 oy
tarafından
Maşallah artık ev alacağı zaman saçlarını satar Allah sabır versin sana 
tarafından
Amin kuzum yaaa :((
0 oy
tarafından

Istemsiz güldüm afedersin canım cidden mi gitti giiii altınları alıp topuklayıp kaçmasın bu adam :)

tarafından
Resmini attı ekmişler nereye kaçcak allah aşkına dava açarım boşansın sonra nereye gidiyosa gitsin sorma bende sinirden gülüyorum
tarafından
Giii valla ne bilim umarım tutarda boşa gitmez parasi bu darlıkda nerden gelmiş aklına mübarek bu heriflerin ardı sıra gidilmiyo
tarafından
İnşallah tutar tutmazsa ben onun başka bi yerlerine bişeyler ekcem
tarafından
Hahayyy Afedersin canım yaaa tövbe yarabbim
tarafından
Yok kız gül valla hiç umrumda değil bin pişman etcem onu
0 oy
(55 puan) tarafından
Saçı niye ektiriyo canım sen memnunsan şikayetçi değilsen yaptırmasına gerek yoktur herhalde.  Benimki de biraz kilolu hoşuna gitmiyo göbeği saniyoki benimde hoşuma gitmiyo söyleniyor zayiflicam şiştim felan diye yok diyorum ben böyle de seviyorum deyince vazgeçiyor. Kendimi istedi ektirmeyi   
tarafından
Ben onun kel halini çok beğeniyorum ama kendi beğenmiyo
(55 puan) tarafından
Deseydin canım.  Ben bu halini seviyorum beğeniyorum ektirme filan deseydin.  Belki ikna olurdu.  Hem paraya ihtiyaç duyduğunuz bi vakitte acelesi neymiş ki.
tarafından
Kaç kere dedim canım ama kafaya koymuş illa yaptırcak
0 oy
(902 puan) tarafından
Benimde eşim saç ektirm3k istedi ama öyle bi bütçemiz yok v3 bu halini beğeniyorum hiç gerek yok.suan oncelig8miz ev ve altınları bitek ev için veririm kıl mis tüymüş boş işler tutmama ihtimalide var yazık yani o paraya 
(902 puan) tarafından
Babası vercek olsa başta ev düzer geçmez miyd8niz Allah bi yol versin esine inşalalh dank eder alır sizi çıkar ordan çok zor kaynana falan herkes kendi evinin hanımı olmali
tarafından
Aynen canım ya artık ayırcak başka yolu yok ayrılmak istemiyosa ayırcak evi
(902 puan) tarafından
Hayırlısıyla.kurtulursun inşalalh  canim
tarafından
Ayy inşallah canım ya
(902 puan) tarafından
Amannnn aminn.cok aminn ❤
0 oy
(217 puan) tarafından
Bizim bi tanıdık sırf saç ektirmek için istanbula gidiyor ama kendisi kuyumcu zaten . Ben çok pahalı ve seansları var diye biliyorum . Birde adamın kafasını gördüm daha ilk seansda delik deşik etmişler onda tuttu  saç  hâlâ gidiyor . Inşallah eşininkide tutar o kadar altın boşa gitmez canım 
tarafından
İnşallah canım tek duam şuan
0 oy
tarafından

Ay bu biraz tuba su nun altini bozduurp gunes gozlugu almasina benzedi :D

tarafından
Hahahhaha aynen yaaa:))
0 oy
(1,114 puan) tarafından

Benim eşimde ektirmeyi düşünüyo ve beni deli ediyo :angry:

tarafından
Of of napcaz bu kocalarla. Ya
(1,114 puan) tarafından
Paraları ceplerine batıyo. Allah yardımcımz olsun canım ne diyim :(
tarafından
Onun parası olsa neysede benim paramdı :(
(1,114 puan) tarafından
Naptı cnm eşin geldi mi ektirmis mi
tarafından
Ektirmiş çok kötü kafası :(
0 oy
(348 puan) tarafından
Sac ektirme cok zormus canm ya  esimin halasinin oglu ektirdi
tarafından
Valla bilmiyorum canım nasıldır da gitti altınlar :((
(348 puan) tarafından
Sonradan dokuluyor ama yenisi çıkıyor demisti cocuk
tarafından
Çıkar inşallah ya
(348 puan) tarafından
Yani cocuk keldi resmen baya guzel oldu  ama sac alinan yer kellesmeye baslamks ;)
tarafından
Ee olcağı o yani
0 oy
tarafından
Senden habersiz nasıl alıp gider haram bi kere senin haberin olmadan altınlarını bozdurmadı 
tarafından
Sabah dedi bana bende hayır dedim kavga ettik al bi yerine sok dedim oda aldı gitti
tarafından
Rızan yok ama haram . Allah yardımcın olsun canim güya evi ayiracakti üzüldüm senin adına yavrum inşaallah her şey gönlünce olur. Aynı evde yaşamak nedir çok iyi bilirim
tarafından
Allah sorar ne diyim gitti artık hepsi eve geliyomuş
0 oy
(57 puan) tarafından
Uzun suren bir islem annemde ektirdi fakat 2 sene gecti gecmedi yine dokulmeye basladi
tarafından
Hadi ya inşallah eşimin dökülmez :/
(57 puan) tarafından
Insallah onda ise yarar hos annem gecen ay yine sansini denedi:) simdilik cikmaya basladi bakalim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 94 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (995 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
22 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayalerva (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,080 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,517 cevap

34,871 kullanıcı

...