0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeğim 1 aylık hep ağlıyor uyumuyor bende hiç uyumuyorum bebeğime bazen sinirleniyorum ama elde değil sallıyorum olmuyor ninni acıyorum olmuyor benim gibi olan var mı 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sancısı vardır ondan agliyirdur
tarafından
Evet gazı çok var çıkıyorda ama hep ağlıyor
tarafından
40cikinca düzeliyor lar
tarafından
İnşallah ya
-Reklam-
0 oy
(937 puan) tarafından
Beyaz gürültü var nette anne karnındaki ses yani onu aç hemen rahatlar uyur annesj 
tarafından
Açtım bir işe yaramadı
(937 puan) tarafından
Hangisini açtın Orhan bazuka özellikle siyah ekran var onu dene
0 oy
tarafından
Daha minnacık bebeğin biz o zamanlar koyun koyunaydık sürekli

Bebeğinle sıcak temas kur sürekli 
tarafından
Bende hep kucağımda ama susmuyor beni de uyutmuyor hiç
tarafından
Gazı var demek ki gaz damlası kullan canım
tarafından
İki tane kullanıyorum
0 oy
tarafından
Gazi vardır canım sakın ol
tarafından
Evet ya gazı çok var ama çıkıyorda yine de ağlıyor
tarafından
Kolik olabilir netten arastir tek çaresi zaman sabırlı ol
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Karnı tok altı temizse gazi da yoksa o bebek uyur çoğunlukla.. bir şeyi eksik yapıyorsun demek ki
0 oy
(238 puan) tarafından
Herşeyi yaptığınız halde kucağınızda bile ağlıyorsa çok gazı vardır. Gaz yapan gıdalardan uzak durun bir müddet. bol bol ten teması yapın kanguru bakımı. zaten 3. aydan sonra bitiyor bu gaz problemleri.
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla canım benim de öyle dediklerini yapıyorum ama nafile üçüncü aya girecek o sorunlar duruyor. Sabır yapacak bişey yok kaç kez doktora götürdük aralıksız ağlıyor diye sanciya bağladı şükür biseyi yokmuş iyi bir gaz giderici damla al doktor tavsiyesiyle. Karnına yağla masaj yap günde iki kere çay kaşığı zeytinyağı icir. 
tarafından
3 aydan sonra duruyor mu
0 oy
(4,686 puan) tarafından
Kuzum hepimiz öyle yolardan geçtik üzülme geçer bu  günlerin inşallah 
tarafından
İnşallah ya ne zaman geçer
(4,686 puan) tarafından
Kuzum 1 yaşına girdi şimdi daha felaket ama umut ediyorum bu günler geçecek
0 oy
tarafından
Banyo yaptir canim guxelce yika karnini doyur gazini cikar emzire emzire uyut sakin kal hepimiz geçtik o yollardan şimdi nasıl pişmanım bebeğime zamanında kızdıgım için 
tarafından
Bende pişman oluyorum
0 oy
tarafından
Kızım nerdeyse onbeş aylık oldu, bazen çok yorgun olduğumda şimdi tatilde ayaklarımı uzatmış denizin sesini dinlerken kitap okumak varken neden çocuk yaptım ki diyorum sonra anneee diye bı gelip sariliyo off ne kitabı ne denizi diyorum :)) cidden anne olmak zor, yaşamadan bilinmiyormus. Bir gün değil iki gün değil bitmiyor , ara vereyim diyosun olmuyor, başımı alıp gideyim diyosun o da ancak sansliysan tuvalette beş dakika oluyor :)
tarafından
Ay evet gerçekten yorumun hoşuma gitti teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Canim 1 aylik en yogun gaz donemi cok normal.

Doydugundan emin ol oncelikle, eger derdi gazsa gaz damlasi kullan, ilik banyo aldir, gaz masaji yap, internette beyaz gurultu war ondan ac, kucagina al hafif hafir salla pispisla. Daha cok minik, 3-4 aydan once zaten bir duzen kurmak cok zor, su an ihtiyaci olan sey senin onu sakinlestirmen.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meltemsavran12 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 703 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Eliffffff (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 619 göst.

380,098 soru

11,378,789 cevap

34,864 kullanıcı

...