0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
6 aylık kızım var ve eşimden boşanıyorum bir buçuk senelik evliyiz ve evlendigimiz gunden bu yana bana yapmadığını bırakmadı ne evliliğimi bildim o cicim aylarini ne de hamilelik yada lohusalık hamileyken bile bana yapmadığını bırakmadı saçımda beyazlar çıktı ya bir buçuk senede kendimi çok boşlukta hissediyorum bebeği daha küçükken boşanan var mı dertleşmek istedim sizinle neler yaşadınız şuan çok morale ihyacim var 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok canim ama Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 aylik kizimla bosandim hic uzme kendini emin ol ayrilinca daha mutlu olucan siddet vs aldatma vs varsa tabi
tarafından
Yaa cidden böyleleri evlenmesin
(2 puan) tarafından
Böyleleri yaşaması nefes alması bile çok büyük bir yanlış gebersin gitsin böyleleri
tarafından
Amin canim bencede sen sakin uzme kendini emin ol daha cok mutlu olcaksin
(2 puan) tarafından
İnşallah canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun
tarafından
Rica ederim kuzum
0 oy
(937 puan) tarafından
Zorlukları var elbet ama yaşadıkların kadar zor olmaz emin ol.zamanla kendini toparlar hayatıni yola koyarsin .anlattığın kadar kötü ise çocuğum var diye kararından dönme.ilerde yine biter ve fazladan çektiğin çile kalır sana 
(2 puan) tarafından
İnsallah bulur ya nasıl dua ediyorum biliyor musun gitsin alsın bir kız evlensin ona bana yaptıklarını yapmasin ama kız ona onun bana yaptıklarını misliyle yapsın burnundan getirsin bu hayatı
(937 puan) tarafından
Olsun canım şimdi anladın geç kalmış sayilmazsin ki daha yolun başındasin.yasanacagi varmış yaşanmış buda senin kaderinmis .bunları yapan düzelmez canım gencecik yaşında daha fazla çile çekme kimse düzelsin diye sen kendini yıpratmak zorunda değilsin
.bundan sonra bırak kaybettiklerine o yansın.sen bişey kaybetmedin değerini bilmeyen döven söven bir pislik gitti hayatından .ama onun hayatından düzelir diyerek onun kahrını çeken ona evlat veren eş gitti bırak o yansın derdine bundan sonra .Allah yolunu bahtını açık etsin bundan sonra iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah .sakin moralini bozma .senin avantajın çok inan
(2 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah kızım ve benim için herşey çok güzel olur Rabbim herkesi iyi insanlarla karsilastirsin morale çok ihtiyacım vardı Allah razı olsun çok teşekkür ederim
(937 puan) tarafından
Kimsenin ettiği yanına kalmaz hamile lohusa kadına eziyet edeceksin Allah yanına bırakır mı merak etme o fazlasıyla bulur cezasını
(2 puan) tarafından
İnşallah rabbim ona bana çektirdiklerini misliyle geri versin
0 oy
tarafından
Canim kendini uzme insallah herşey daha güzel olur
(2 puan) tarafından
İnşallah canım benim Allah razı olsun
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah cnm bnm 
(2 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun
(4,678 puan) tarafından
Rica ederim canım benim Allah senden de razı olsun inşallah
0 oy
(75 puan) tarafından
Seni daha fazla üzmek istemem ama keşke hayat bu noktalara getirmese ben kaç kez bosancaktim ve korktum cesaretim yoktu yapamadim karnımda Bi cocuk elimde bi cocuk bazen sorguluyorum neden en iyi şeylere layık olamadık bu hayat banada öyle şeyler yaşattıki anlatsam.neler olur üzme kendini ozguvenli ve cesaretli ol eğer ki boşanmata eminsen yeminle içimden gelerek soyluyorum inslh hep mutlu olursun bu hayatta allahim kimseye yaşatmasın hakkına hayırlısı 
(2 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bu sefer çok kararlıyım ben daha 22 yaşındayım hayatımın çok başındayım ve benim hayatımı mahvediyor her gün biraz daha ya saçıma aklar düştü sıkıntıdan
(75 puan) tarafından
Bende 22 yaşındayım üzüldüm allahim sonunu hayır eyler inslh hayat bu üzme nolursa olsun ben yapamadım ama sen hep ozguvenli ol nolur cesaretli Bi kadın ol bazıları saçımızı süpürgede etsek yaramıyor maalesef
(2 puan) tarafından
Aynen hiç yaramiyor sadece kızıma uzuluyorum kızımın yanında bağırıp çağırıyordu kızım uyurken kavga çıkardı bagirmalarina uyandı bu kadar düşüncesiz bir insan
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende 38haftaligim bosaniyorim
(2 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun inşallah hayat seni çok mutlu eder bebeginle
(9,247 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Rabbim inşaAllah sana çok güzel bir kapı açar. Tabiki ilk başta biraz zor olur ama ailen arkandaysa fln emin ol ilerisi senin için daha iyi ve güzel olur. Arkadaşım boşandı 6 aylık oğlu vardı eşi aldattı  ve insan yerine koymazdı kızı boşandı ve şuan çok rahat ailesinin yanında ayda 650 lira nafaka alıyormuş çok şükür o adamdan kurtuldum diyor.  Konuşup halletmeye çalışın çocuğunuz için bi kez daha deneyin ama olmuyorsa bi ömür çekmeye değmez. Allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşaAllah. 
(2 puan) tarafından
Ben ilk doğum yaptığım o zamanda da boşanma davası açtım sonra bir kez daha deneyeyim dedim ama olmadı kendi ellerimle hem kızimin hem kendi hayatımı mahvediyorum onunla Rabbimden tek isteğim kızımla güzel bir hayatım olsun başka da birşey istemiyorum ondan kurtulayım benden uzak olsun
(2,323 puan) tarafından
Anladım canım ne çektiğini sen daha iyi bilirsin tabi. Allah yardımcın olsun inşaAllah. İnşaAllah herşey çok daha güzel olur sizin için.
(2 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ben kizim 4 yasinda ayrildim ilk esimden. Ortada siddet vs varsa zaten hic dusunme, cocugun o ortamda buyuyecegine ayri ayri ama huzurlu ortamda buyusun.
(2 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum Rabbim kimseyi böyle çaresiz bırakmasın iyi insanlarla karsilastirip iyi evlilikler yapsın herkes inşallah
tarafından
Aminnn

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 446 göst.
+1 oy
15 cevap 951 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,761 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy