0 oy
1,562 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
......

49 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Polisi neden aramiyosjn Allah belasini versin ya neden bu pisligi cekiyon bacim git siginma evine 
tarafından
Bak canim sen bu adami çekersen bu adam seni öldürür git polise darp raporu al ordan siginmaya gitmek istiyorum de git
tarafından
Busemm sana ++++

Bak lemancim boyle olmaz gercekten .Kendini kurtarmalisin .Evden derhal cik ve polise git .Bir sonraki siddette bununla kalmaz.Allah korusun ama lutfen git polise .
tarafından
Canım kendini ayarla kaç bulamayacağı bir yere git polise falan gitme ifade alıp bırakıyorlar iyice sinirlenip öldürür Allah korusun. Örnekleri Türkiye'de çok fazla. Biliyorlar ceza almayacaklar ona güveniyorlar Allah'ım kahretsin yüreğim acıdı elleri kırılsın:((
(3,696 puan) tarafından
Polise gitmezsen de öldürür zaten elleri taş kesilesice!!! Içimden çok şey söylemek geciyo ama rabbim her daim yanında ve yardımcın olsun.. daha fazla durma orda
tarafından
Kadını korumayan yasanın onaylayanin da Allah belasını versin. İlla bizi öldürecekler sonra ceza alacaklar bu nasıl dünya Allah'ım sen çocukları kadınları hayvanları koru bu yaratıklardan:((
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ah kurban olurum o vuran elleri felc olsun pe.ze enk ya 
(74 puan) tarafından
Cok agriyor canm benim sucum yoktu abla canm cok yaniyor
tarafından
Ah birtanem nerdesin sen izmirdemisin yardim ediyim söyle bitanem neye ihtiyacin var napicaksin git polise darp raporu al
(74 puan) tarafından
Azerbaycandayim. Burda kimse kimseye sahib cikmiyor
tarafından
Ailen arkanda değil mi onlara git hiç olmadi kadin siginma evine git bunlari yapan insan öldürür de seni
+1 oy
(176 puan) tarafından
Hemen kadın sığınma evine gidin onlar size sahip çıkıp iş buluyor onu da süründürün hastane raporu alın gözü korksun bida ha elini kaldıramasın eli kırılsın inşallah.. 
0 oy
(176 puan) tarafından
Hemen kadın sığınma evine gidin onlar size sahip çıkıp iş buluyor onu da süründürün hastane raporu alın gözü korksun bida ha elini kaldıramasın eli kırılsın inşallah 
0 oy
tarafından
Polise şikayet et evden uzaklaştırma alsın . Adi pislik. Elleri kırılsın .
0 oy
tarafından
Hemen polisi ara gelsin seni hastaneye götürür rapor aldırılar sakın bekleme sakın
0 oy
tarafından
Hemen polise git darp raporu al sığınma talep et bunun bir sonraki adımı ölüm ne olur kurtar kendini oradan
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ahh içim cız etti bu nedir canım hiçbir kadın bunu haketmiyor pislik herifi çekme ne olur git hiçkimsen yoksa devlete sığın 
0 oy
tarafından
Çok çok üzüldüm canım benim Allah yardımcın olsun 
0 oy
(13,217 puan) tarafından
Lütfen hemen çık git o evden hastanaden darp raporu al gidip şikayetçi ol başka bir şehirde kadın sığınma evine gitmek istediğini söyle çok üzüldüm içim acıdı
0 oy
(4,876 puan) tarafından

Lütfen darp raporu al polise gidemiyor isen adresini ver onlar gelir alırlar seni :(

0 oy
(692 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yaralar yeniyken gidip en yakın hastaneden darp raporu al sürüm sürüm süründür Allah belalarını versin böylelerinin o evde hala durman hata diycem de arkanda kimse yok ne yapıcaksin ki devletin sığınma evleri var iş veriyorlar meslek öğretiyorlar git sığın sana da açılacak kapı var durma o evde 
(74 puan) tarafından
Beni bulur oldururler. Yemin etdim kendine. Para bulub kacicam. Beni bulamiyacaklar. Her yerim agriyor
(4,697 puan) tarafından
Kim onlar ya ne bulup öldürmesi git kadın sığınmaya gerekirse 3 ay kal çıkma sonra iş bulup düzen kurarsın ikametsiz devam edersin
0 oy
tarafından
Darp raporu al boşanma davası aç 
tarafından
E o zaman ne bekliyor bu pezevengi gitse ya bilmiyorum çocuk var mı ama ******** ne hale getirmiş kızı
tarafından
Çocuğu yokmş cnm ama istiyor
tarafından
Bu adamdan mı istiyor birde çocuk
tarafından
Dün yazmıştı imam nikahlıyım eşimin ailesi eski eşimi geri istiyor diye gitti mi hastaneye yada polise
tarafından
Ya şimdi birşey diyeceğim olmayacak ******** ve ailesinin ne *** olduğu ortada daha ne çocuğu istiyorsun bu heriften hadi oldu bir şekilde Rabbim nasip etti çocuğu inşallah hala orda durmak istemiyordur bir yolunu bulsun çıksın evden canından mı olmak istiyor
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Allahını seversen polise hastahaneye git lütfen. Bu seni öldürür adı kö. Pek allahım gebersin insallah paramparça olsun o elleri. 
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Ara polisi git darp raporu al sıç ağzına ne diye bekliosun bir bellilemilsiniz ailem tok gidecek yerim yok lanet olsun olmasın ailen sen kendine bak yazık değilmi şu haline yazıkya cinler tepeme çıktı hit dsrp rapıru al bekleme beklerse hala düzelme olsun die sana yazıklar olsun 
0 oy
(15,864 puan) tarafından

Bacım ne ne bekliyorsun orda benim içim gitti ağlıyorum şuan ailen yokmu senin:'(Hamilemisin bidee???:'(:'(

(74 puan) tarafından
Ailem arkamda durmaz onlar bunnanda beterin yapar. Siginak yeride polisde bilmem etmem. Evden disari cikmam asla. Tanimiyorum hic bir yeri. Tansam bile burda sahib cikilmiyor. Cok canm yaniyor. Buyuk sucum yoktu benim
(15,864 puan) tarafından
Ayyy Allahimmm yarabbim nasıl durmaz ailen yaaa nasıl göz yumarlar bunaa
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Polise gidip şikayetçi olsana canım Allah belasını versin s.refsizin
0 oy
tarafından
Polis denen bişey var şikayet etsene 
0 oy
(689 puan) tarafından
Kardeşim lütfen polise git  lutfen Allah belasını versin kıyamam sana ya rabbim seni kurtarsın:((
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Çocuğun var mı hamilemisin kadın sığınmaya gitsen orada sana çalışman için imkan sunarlar bu adamın yanından daha iyidir 

İlgili bir soru bulunamadı

396,396 soru

11,857,277 cevap

35,954 kullanıcı

...