0 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (1,438 puan) tarafından
Az önce açılan post bu günkü aldatılma dayak postları bunlar ne yaa.neden postu kapatdin sana yardımcı olmak istiyorum .bunun bir çaresi olmalı .Azerbaycan'da kadına sidete bakılmıyor bizat yaşadım gördüm şahit oldum kadının ölümün bekliyorlar .ya kadınlar kendiniz izin vermeyin kurtarın kendinizi

16 Cevaplar

0 oy
(15,824 puan) tarafından

Ayy evet gizlemiş içim parcalandii:ermm:

(1,438 puan) tarafından
Ya bu gün burda gördüklerim içimi yaktı yaa bu millet neyere bakiyorr
(15,824 puan) tarafından
Bilmiyorum valla neler çekiyormuş bizim kadınlarımız Çok üzücü cok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcısı olsun vücudu çok kötüydü 
(1,438 puan) tarafından
Yardım etmek istiyorum icim çok acıdı nasıl aile bunlar.biliyorum eşimde yardım yapardi
tarafından
Kadın vucudunumı attı :( dövmüşmü
tarafından
Evet cnm kemerle dövmüş kocası çok kötüydü
(5,831 puan) tarafından
Kullanıcı adı Leman dı belki yardım etmek istersen
tarafından
Evet kocasına hediye aldığı kemerle hemde a.di
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Tüylerim diken diken oldu ahhh rabbim yardımcısı olsun inşallah gerekli yere şikayetini eder:'(

(1,438 puan) tarafından
Gerekli yerler bakmıyor bakmiyorr canim eşin diyip geciyorlar
0 oy
tarafından
Orda polis bile önemsemiyormuş ki kadının ailesi de destekçi  değil  param da yok diyor nasıl kaçacak ne yapacak baya çaresiz ya Allah yardımcısı olsun:(
(1,438 puan) tarafından
Post kapandı çok kötü oldum ailesi destek çıksa o pislik bir şekilde yakalanir
tarafından
Türkiyede olsa ailesi destekçi olmasa bile birileri biz gibileri destekçi olur. Göz göre göre yardım edememek çok kötü
(1,438 puan) tarafından
Post kapandı bende yardımcı olmak isderim
0 oy
tarafından
Ahh ahh Turkiyede de öyle ki .Kiza israrla polise git dedim de Gidince nolcak ki sanki.Cok uzuluyorum
(1,438 puan) tarafından
Bakmıyorlar geri bırakıyorlar ya gelip öldürse
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Çok uzuldum ya cok uzuldum. Giz göre göre öldürmesini bekliyor 
(1,438 puan) tarafından
Ailesi kötü nasıl ailee oylee
(10,878 puan) tarafından
Allahım bu kadını boyle zor durumda bırakanların hepsi cezasını bulsun inşallah
0 oy
(4,650 puan) tarafından
Yine mi Allah bu erkeklerin ellerini kırsın inşallah 
(1,438 puan) tarafından
Bu gün mahf öldüm burda gorduklerimden
(4,650 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah bu itleri inşallah benimde içim yandı
0 oy
tarafından

2 gündür girmiyorum noldu anlatırmısın kadın iyimi şuan

tarafından
Evet resim atmıştı çok kotuydu
(5,831 puan) tarafından
Sırtı mosmordu ya gördügümden beri aklımdan cıkmıyor
tarafından
Benimde ve caresizligide ayrı dert
(1,578 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun ya. Elleri kırılsın o pis herifinde
tarafından
Aminnn inslalah elleri kırılsın bugün burda okuduğum postlar beni perişan etti iyice yıkıldım rabbim yardimhilari olsun
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Simdi girdim ne oldu kızlar 
(1,438 puan) tarafından
Bir kadını kocası baya dovmusdu resim atmisdi ne haldeydi.ailseide sahib cikmiyordu
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Kimdi o kadın acaba ?
(1,438 puan) tarafından
Azeriyidi .ismi sanırım Lemandi ama bulamiyorum
0 oy
tarafından
Ne olmuş ben görmedim.bir sey
(1,438 puan) tarafından
Postu kapandı cunki
0 oy
tarafından
Gördüm o postu kadının vücudu baya kötü olmuştur. Ahh aileler sahip çiksa ya evlatlarina o pislik heriflerde cesaret edemez. Türkiyede de öyle bazı aileler hic sahip cikmıyor
(1,438 puan) tarafından
Her yerde var böyle aileler bunlara ailede demek zor yaa.
tarafından
Malesef öylee
0 oy
tarafından
İçim parçalandı ben gorunce
0 oy
tarafından
Dogru azerbaycanda kadin dovulsun kimin umrunda. Sikayet edecek yeri bile olmuyor. Bende azerbaycanliyim. Post kime ait. Komsular bile goruyor yardim etmiyor. Sonrada basini kesiyor diyorki namussuzdu leke yakiyorlar. 
(1,438 puan) tarafından
Mende azeriyem postu bağladı qız bakıdan idi adi Ləman idi mən lenkerdanam dedim polis dedi atam öldürər məni oğlanın adamları oldurer məni.ailesi sahib çıxsa oğlan tutdurmaq olar
tarafından
Ay ay tutarlar ailenin arxada durmamasi pisdi. Evladlarinin olumunu gozluyurler. Allah yardimcisi olsun
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Daha bigün ülkemizde bir kadın şiddet gördüğü için 1 yaşında bebeğile intahar etmiş bebek ölmüş kendi yaşıyor(
(1,438 puan) tarafından
Yaa bunu duydum çok kötü oldum o kadın yaşar ölü yazık bebeyee yaa
(1,661 puan) tarafından
Ya aslında çoğu kişi kötülemiş ama kadına çok üzüldüm kim bilir neler yaşamış o raddeye gelmiş bilmem belki bencilce ma ben bugün öleceyimi bilsem bebeğimin yaşamasını isdemem çünki ona kimse annesi gibu olamaz
(1,438 puan) tarafından
Ben en iyisi buraya girmeyeyim .çok kötü oldum 2gundur uyuyamıyorum ben her şeyi dert eden birisiyim dunen beri yemek bile yiyemiyorumm
(1,661 puan) tarafından
Girme kuzum piskolojini etkileyen şeylerden uzak dir bence malesef bitmiyor kötü haberler
0 oy
tarafından
Her gun surda okudugum onca seye o kadar uzuluyorum ki... Elden birsey gelmiyor, anca yazip yol gostermeye calisiyoruz o da uzaktan ne kadar olursa. En cok da kizi evlendikten sonra sirtini donen ana babalara kiziyorum, dogurmasaydin kardesim sahip cikamicaksan kizina. El oglu eziyet etsin diye mi buyuttun? Anlamiyorum, anlayamicam. İcim eziliyor okudukca, hepsinin de elinde kucucuk yavrular. O yavrular o ortamda buyuyup ne gorduyse onu uygulayacak ilerde. Allahim nasil bir cikmaz... Deli oluyorum dusundukce.
(1,438 puan) tarafından
Vallah ben uyuyamıyorum dunenden beri çok kötüyüm .Nasıl anne baba onlar yaa insan evladına vurulduğunu bilse napar deli olurum kimse benim evladimima dokunamaz özelikle kız evladına nasıl canları yanmıyor yazarken bile gözlerim doluyor benim.

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 403 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysrelfsmr (237 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...